Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Honor 8] Софтуерни актуализации.

Не знам на мен ли ми се струва така ама телефона направо лети. Дано само батерията да не пада бързо.

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай
Аксесоари

Телефона ми е закупен от Амазон Италия , все още нямам актуализация за Орео. Проверявам през настройките на телефона. Модела ми е prime версията с 64 гб. FRD-L19
Цитирай

Трябва да се дръпне от приложението Firmware Finder.

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

(2018-08-17, 09:23:20)freakjr написа:  Трябва да се дръпне от приложението Firmware Finder.

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk

не трябва ли да дойде на телефона актуализация.
Това приложение не е от Huawei , защо трябва да си качвам приложение за да получа актуализация...
Цитирай

Пробвах на друг комп с HiSuite.Стана без проблем от първия път.На първо четене съм много доволен.Не видях бъгове,а като скорост е по-добре от 7-цата.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Нямам компютър сега, иначе ще го закача на HiSuit да пробвам...
Цитирай

За момента мога да кажа че съм много доволен и от батерията. [Изображение: 19a07fe9ecd97a17fb5c658cceed2805.jpg]

Изпратено от моят FRD-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Започвам свалянето...на 8цата през hi suite


OnePlus 8T 8/128 Lunar Silver KB2003
Цитирай

Успях да ъпдейтна и аз през HiSuite. Закачих телефона на друг компютър и намери ъпдейта. За сега телефона се държи прилично.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

На втория не хонор 8 не иска да се ъпдейтне.През ff с прокси не ми намира орео то, а на първия го намираше но даваше грешка в размера. В понеделник ще пробвам от ключа в работата кафето стана с първия през hisuite.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Да попитам колеги, след ъпдейта не виждам да пише бързо зареждане, при зареждане с оригиналното зарядно, това означава че не го поддържа или си го има просто не го пише , и при вас ли е така с андроид 8
Цитирай

Естествено, че си го поддържа. След ъпдейта според мой наблюдения батерията държи повече.

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай

Здравейте,

Понеже съм с B380 необходимо ли е да ъпдейтвам до последната версия преди орео или просто да изчакам ? Питам защото като свържа телефона с HiSuite ми дава ъпдейт за B389.

Благодаря за отговорите,

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

Може директно да се ъгрейдне до Орео, но шанса да стане по редовния начин е много малък.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

При мен още нищо не намира! Пробвах през HiSuite и през телефона и ми казва, че съм с най-новата версия - L09-394.Пробвах и през ff и там нещо се оплетох. Малко помощ ??!!!

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

(2018-08-16, 22:11:03)ibrahim79 написа:  Изключи DNS, то и ще ти дойде нетът

(2018-08-20, 21:01:09)AvB написа:  При мен още нищо не намира! Пробвах през HiSuite и през телефона и ми казва, че съм с най-новата версия - L09-394.Пробвах и през ff и там нещо се оплетох. Малко помощ ??!!!

През ff активира ли си DNS, то на ауто?
Цитирай

(2018-08-20, 21:01:09)AvB написа:  При мен още нищо не намира! Пробвах през HiSuite и през телефона и ми казва, че съм с най-новата версия - L09-394.Пробвах и през ff и там нещо се оплетох. Малко помощ ??!!!

При мен проблема беше че телефона е без сим карта.Сложих сим и започна през ff да ми намира ъпдейта/но при опит показваше че не е пълен пакета или нещо такова/.През hisuite стана без проблем и на втория.
пс.Виж дали hisuite е последната версия иначе няма да ти намира ъпдейта.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

HiSuite е последна версия и пак не намира нищо! Явно ще си карам така...

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

Другият начин е да се върнеш на андроид 6.0,и да почнеш да обновяваш подред през ОТА
Цитирай

Направих хард ресет и върнах фабрични настройки и пак няма нищо, нито през телефона нито през HiSuite.До 6.0 не ми се занимава да се връщам, защото явно няма гаранция , че ще стане. През телефона ми намира само най-новия пълен пакет с ниво на сигурност от май 2018 г, а аз съм още с август 2017г, може ли това да е проблема?! И въобще дали ще дойде официално ъпдейт до мене през телефона, ако си остана така?

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

Аз на honor 8 lite ъпдеътнах го с пакет за сигурност но не помня за кой месец беше и на другия ден получи и android 8 и веднага след ъпдейта излезна и пакет с ниво на сигурност юли 2018. Така че инсталирай го този който ти показва и чакай за android 8.

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай

Здравейте успях да ъпдейтна телефона ми до android 8 но след ъпдейта забелязвам няколко бъга:
1. Не отчита добре пристовия ми отпечатък, а също така мисля, че работи и по-бавно самото разпознаване
2. Нотификацийте при заключен екран не може да се експанд-ват (разширяват)

Някой успял да ъпдейтне до 8-цата да сподели има ли подобни проблеми?

П.С След ъпдейта върнах фабрични настройки

Asus MeMo Pad HD 7 (Green) - JB 4.2.2 root, Huawei Honor 8.
Цитирай

При мен също не отчитаме винаги пръстови отпечатък, но след няколко дни се оправи. Аз лично го усещам доста по бърз отпреди както и батерията е много по издръжлива, камерата снима по добре вечер с по малко шум и още доста подобрения.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Дойде 8-цата! Сложих най-новия пакет 407 и веднага го намери ъпдейта през HiSuite. Сега да видим как върви...

Sony Xperia SP, C5303 > Lenovo P70-A > Huawei Honor 8
Цитирай

аз още съм си с Б394 Sad и през HiSUite пробвах и от настройките.. нищо не намира..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)