Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Honor 8] Софтуерни актуализации.

Колеги, ще напиша как е при мен.
Отивате на актуализация, горе вдясно на 3-те точки е подменюто / изтегляне на най-новия пълен пакет, инсталирате го ( при мен е В405) , отново там и се появява В407, инсталирате и него. Свързвате с комп. и през HiSute / сист. актуализация веднага излиза С432.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dex_04 за това мнение:
  • nika_mkd
Цитирай
Аксесоари

gdlk - при мен беше по същия начин, но направих фактори ресет и след това с ff свалих Орео и вече съм с него. Ако нещо не можеш да се оправиш ми пиши и ще ти обясня.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

За една седмица с 8мицата мога да кажа само хубави работи, батерията наистина държи повече, всичко изглежда по добре пък ще видя с времето как ще е
Цитирай

Пробвах да ъпдейтна и Хисуита ама ми дава че 8.0.1.301ове е последната версия.
Цитирай

След няколко дневно ползване единствената ми забележка е че фабричното приложение за майл с настроени два акаунта дърпа доста повече ток отколкото при 7-цата.Сега съм го дезактивирал и единия акаунт съм го сложил в gmail.Сега спокойно изкарвам деня и се прибирам с около 30-40 процента батерия.Преди беше под въпрос дали ще издържи и ако стане вечер бях на 10-15 процента.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Привет колеги от седмица се мъча да сложа през FF 8.0.0.521 и все не ми се получава всеки път едно и също. Отчита че е одобрен за инсталация но не става забелязах че размера на файла е 0,95gb а не 2.43. някой да има с подобен проблем да удари едно рамо. Благодаря предварително. Става въпрос за L09.
[-] 1 потребител изказва благодарност на rotnia за това мнение:
  • SveTlio83
Цитирай

(2018-09-02, 12:59:28)rotnia написа:  Привет колеги от седмица се мъча да сложа през FF 8.0.0.521 и все не ми се получава всеки път едно и също. Отчита че е одобрен за инсталация но не става забелязах че размера на файла е 0,95gb а не 2.43. някой да има с подобен проблем да удари едно рамо. Благодаря предварително. Става въпрос за L09.

Пробвай през hisuite от компютъра, през ff мисля че не дава да се инсталира
Цитирай

абе само при мен ли батерията пада за един ден .... ползвам го както съм го ползвал и със анд7 с 8 едва завършвам деня... нещо смуче батерията яко.... вие как сте с 8

NOKIA with Фенерче Dance :bow:
Цитирай

Няколко дена се държа нормално при мен, наистина нещо работи в фонов режим,но при проверка на консумация показва че няма такова нещо. Мисля че има някакъв бъг в софтуера....
Цитирай

Наистина в началото беше супер и сега е но нещо смучи яко батерията, пример, оставен за една нощ с всичко включено ми губи около 20% и отгоре, това преди не е било никога, преди 4 5 % за нощ с включено всичко
Цитирай

Ъпдейтнах телефона без Файндъра от В405 до В407. Ъпдейта до Андроид 8 В521 се появи на компютъра едва след като ъпдейтнах ОТА до В407. След ъпдейта до Орео, веднага направих фабрични настройки. Вече седмица всичко е окей.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Здравейте .Знаете ли кога ще се появи официално през ота на телефона .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай

Няма официална информация, но не е нужно да чакате. Просто си свържете телефона към компютъра и изтеглете HiSuite. Това не е някаква шано програма, а си е официален софтуер на Хуауей. Ъпдейта е официален и напълно завършен. Отделете 20 минути и си ъпдейтнете телефона Smile

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Anastasia123 за това мнение:
  • vinety
Цитирай

Пробвах но не стана .Казвами 4е няма ъпдейт .

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай

Ъпдейтнах до 8 през hi suite и сега батерията се топи като лански сняг. За 10 мин в джоба ми от 100 на 86%.
Сега ще правя ресет, да видим.

П. С. Замина в сервиза, че се оказа, че има още гаранция. Явно си е от батерията.
Цитирай

Ъпдейт на драмата с батерията:
Тия от сервиза на Хуавей са ВЕЛИКИ. Оставаха ми още 6 дена до края на гаранцията. Занесох го. Имаше следи от ползване, тук там ожулени ръбчета, драскотини по екрана. Проблемът беше, че батерията падаше много бързо и имаше оставащи сенки от предишни приложения в/у екрана.
Ремонтирали са го. Смяна на батерия, смяна на дисплей. Като са сменили и цялата коруба. Странични лайсни, заден капак. В момента телефона изглежда все едно го вадиш от кутията. Отделно новият дисплей си върви и със ново стъкло отпред, което вече ИМА олеофобно покритие. Екрана изглежда много по-добре от преди.
Огромни благодарности на хората от Хуавей България.
Цитирай

Да миналата година и аз имах проблем с един p8 lite и и бяха сменили всичко все едно са ми дали чисто нов. Евалата на сервиза за момента найстина са много коректни.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Вчера получих 8.0.0.562 на моя хонор със секюрити пач от октомври.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

(2018-11-07, 20:45:22)skiman написа:  Ъпдейт на драмата с батерията:
Тия от сервиза на Хуавей са ВЕЛИКИ. Оставаха ми още 6 дена до края на гаранцията. Занесох го. Имаше следи от ползване, тук там ожулени ръбчета, драскотини по екрана. Проблемът беше, че батерията падаше много бързо и имаше оставащи сенки от предишни приложения в/у екрана.
Ремонтирали са го. Смяна на батерия, смяна на дисплей. Като са сменили и цялата коруба. Странични лайсни, заден капак. В момента телефона изглежда все едно го вадиш от кутията. Отделно новият дисплей си върви и със ново стъкло отпред, което вече ИМА олеофобно покритие. Екрана изглежда много по-добре от преди.
Огромни благодарности на хората от Хуавей България.

Колега това с оставащите сенки от приложения да разбирам че е проблема в дисплея, и при мен почна го прави от време на време
Цитирай

Да. Прегаря дисплея. Моя го смениха с нов.
Цитирай

(2018-11-16, 11:40:48)skiman написа:  Да. Прегаря дисплея. Моя го смениха с нов.

Благодаря за отговора, сега не е сериозно прави го от дъжд на вятър и се оправя само, като стане по зле ще го закарам на сервиз, има още повече от 6 месеца гаранция
Цитирай

Здравейте, от 2 седмици съм със Хонор 8 модела FRD-L02C432 пробвах всичките игри и със Firmware Finder и със Hi Care & HiSuite и папката и файла UPDATE.APP и няна никакво качване към андроид 8 а го има наличен във Firmware Finder точно за моя модел. Последната версия със която съм е FRD-L02C432B412 Security Patch Oktomber. Моля ви за помощ!
Цитирай

(2018-12-19, 01:51:35)SveTlio83 написа:  Здравейте, от 2 седмици съм със Хонор 8 модела FRD-L02C432 пробвах всичките игри и със Firmware Finder и със Hi Care & HiSuite и папката и файла UPDATE.APP и няна никакво качване към андроид 8 а го има наличен във Firmware Finder точно за моя модел. Последната версия със която съм е FRD-L02C432B412 Security Patch Oktomber. Моля ви за помощ!

FRD-L02C432 е малко кофти модел.. Мисля, че това е модела с най-редки ъпдейти. Все пак, ако ъпдейта до Орео е одобрен във ФФ, следваш инструкциите, извършваш съответните конфигурации на Уи-Фи, отиваш в настройни и търсиш ъпдейта. В начало ще ти излезе известие за ъпдейт, но те съветвам да не прибързваш, а да натиснес 3-те точки в горния десен ъгъл и да натиснеш "Изтеглете последната налична версия". След като системата рефрешне и ти покаже новия ъпдейт, върни се назад и махни конфигурациите на Уи-Фи (връщаш мрежата в първоначалния й вид). След като направиш това, отново отиваш към актуализатора и започваш да теглиш ъпдейта. След като всичко приключи, ъпдейта се инсталира и телефона се включи, съветвам те да направиш фабрични настройки и да започнеш на чисто.

Успех Smile

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Anastasia123 за това мнение:
  • SveTlio83
Цитирай

Малко помощ с премахването на навигационен бутон. Даде ми го в предложения и без да искам го натиснах и са тоя бутон нема махане..
Цитирай

Система-Системна навигация-Навигационен бутон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)