Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Honor 8] Софтуерни актуализации.

Хонора ми се вижда по бърз от Нексуса. Гледам и клипчета разни.
Цитирай
Аксесоари

Коя трябва да е последната версия на софтуера?И при всички ли пристига по едно и също време или има значение от оператора?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Ако е отключен няма значение оператора. Относно най-новия ъпдейт - напиши тук пълния софтуерен номер на твоето устройство за да помогнем.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Довечера ще погледна и ще го напиша.Благодаря. Smile.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Последният ъп е този Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Този е за L09, колегата може да е с друг вариант.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Е да,аз съм с L09
Цитирай

B389 за Европа и B388 за Азия
Цитирай

Не знам колегата откъде си е купил телефона, има няколко варианта за софтуер затова го помолих да напише целия софтуерен номер на телефона си.
FRD-L09; FRD-L19; FRD-L14; FRD-L04; FRD-AL00; FRD-TL00; FRD-AL10 - това са вариантите.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

B380,От теленор.Телефона е с една сим.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

За FRD-L09C432 последния ъпдейт е В389.
http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Благодарско.Но защо не го получава OTA?Част от ъпдейтите ръчно ли се инсталират?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Ще дойде и ОТА, пускат ги по различно време в зависимост от IMEI номера. Може да проверяваш и в HiCare - Първи клиенти за актуализация на ОС.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Виж на информацията на телефона дали е L09 или L02 мисля че беше другият вариант. Той е за азиатският пазар и там по бавно идват ъпдейтите ... Теленор продаваха такава серия преди и много хора се оплакаха от липсата на ъпдейти при тая серия !
Цитирай

Здравейте!
От днес и аз съм в клуба на Хонор 8 (Страхотен телефон като първи ден - идвам от Сони раздела)!
Та въпроса ми е, малко ми е объркващо с тези различни версии и кодове.
Телефона ми е с версия : FRD-L02C432B120, пише ми, че има нова версия: FRD-L02C432B380.
Въпроса е дали да ъпдейтна?
Извинявам се ако вече е обсъдено но какво значи това 02 или 09 и т.н.
Телефона си го взех от Тел*нор на прилична цена спрямо Техноп*лис и т.н.
Ъпдейта е 2.36 гб което не е малко като ъпдейт.
Благодаря предварително и се извинявам ако са обсъждани тези въпроси.
Цитирай

Ако не греша са така: FRD-L02/09 за Europe, FRD-L04 за USA, FRD-AL00/10 за China.
Това са означения за кой регион са произведени телефоните. Дали да ъпдейтваш могат да се изкажат колегите притежатели на телефона. В380 е ъпдейт до Андроид 7.0/EMUI 5.0.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

L02 е за Индия

Honor 8 Saphire Blue
Цитирай

А ъпдейта? Има ли смисъл или?
Цитирай

В Теленор масово са 02. Това, което знам е че тази версия е създадена за азиатският пазар. И поради това потребители дори в други форуми а и тук се оплакваха от липса на ъпдейти както и че ако ги има са значително време след 09 .
Цитирай

Ето на какво попаднах https://www.google.bg/amp/s/theleaker.co...-list/amp/
Цитирай

Тайно се надявах да има осмица, но явно няма да има
Цитирай

Нищо не пише за по малкия му брат honor 8 lite, но се надявам да го получи.
Цитирай

(2017-07-26, 10:30:21)Gothic_madness написа:  Тайно се надявах да има осмица, но явно няма да има

Honor 8 ще получи 8-цата и след него от време на време някое ъпдейтче с фиксове или секюрити на Гугъл и това е. Но 100% ще получи 8. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-07-26, 14:40:12)Anastasia123 написа:  Honor 8 ще получи 8-цата и след него от време на време някое ъпдейтче с фиксове или секюрити на Гугъл и това е. Но 100% ще получи 8. Smile

От къде пък толкова сигурна информация, съмнявам се да се занимават с миналогодишните модели. Май политиката им е да направят един ъпдейт към по висока версия на андроид и толкова, почват да се заемат с новите модели, жив пример е флагмана Р8 който стигна до андроид 6
Цитирай

По-добре да не пускат нищо, че с предния ъпдейт към 7-цата, ус...аха всичко.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)