Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся приложение за следене на товарителници (Еконт, Спиди)
#1

Здравейте! Нов съм във форума (имам регистрация от няколко години, но не бях влизал тук от 2013 година) и се надявам да съм пуснал темата на правилното място и според правилата на форума. Smile
До скоро използвах телефон с Уиндоус 10, но от няколко седмици напълно зарязах Уиндоус и закупих Хуауей П9 Лайт. Единственото приложение, което ми липсва (тоест използвал съм го на Уиндоус телефона, а за Андроид не го намирам в магазина) е приложението с което следях товарителници на Еконт и Спиди. За Уиндоус има перфектно безплатно приложение, което не е официално (тоест няма общо с Еконт или Спиди) но работи чудесно. За Андроид аз лично не успях да открия приложение, което да работи добре. От Еконт имат официално приложение, но според мен то е пълен боклук. Ще се радвам да споделите, какви приложения ползвате за тази цел. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Как се казва приложението за Windows, което си ползвал преди ?

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай
#3

Мисля, че се казва "Пратки".
Цитирай
#4

TrackChecker Mobile поддържа Спиди, Еконт, както и много други куриери и пощи.
Цитирай
#5

Благодаря, ей сега ще го пробвам. :-)
Цитирай
#6

Здравей,
това го направих снощи. За момента е бета версия. Единствената функционалност с която разполага в момента е да провери статуса на товарителницата и да го покаже. Ако въведеш грешен номер на товарителница изписва "Няма данни".

Скоро ще добавя и възможност за автоматично следене и известяване при промяната на статуса на следената товарителница.
Ако имаш и други идей без значение дали са за дизайна или функционалността на приложението можеш да ми пишеш или тук или на мейла.

https://play.google.com/store/apps/detai...ngshipment

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай
#7

А някой знае ли защо влизайки в страницата на еконт , въвеждайки име и парола... никога не влиза в профила. Нужно в ”забравена парола” и след въвеждане на нова, чак тогава влиза в профила.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#8

До niksanvn
До сега не ми се е налагало да се логвам в сайта на Еконт, то даже не знам и защо ще искаш да се логваш, какво можеш да правиш или да видиш, след като се логнеш?
Според мен пиши им на съпорта, имат си онлайн чат и би трябвало да могат да ти помогнат. Smile

До skuller
Благодаря за положения труд за създаването на приложението! След малко ще ти пиша ЛС тук. Smile
Цитирай
#9

(2017-04-07, 06:54:43)skuller написа:  Здравей,
това го направих снощи. За момента е бета версия. Единствената функционалност с която разполага в момента е да провери статуса на товарителницата и да го покаже. Ако въведеш грешен номер на товарителница изписва "Няма данни".

Скоро ще добавя и възможност за автоматично следене и известяване при промяната на статуса на следената товарителница.
Ако имаш и други идей без значение дали са за дизайна или функционалността на приложението можеш да ми пишеш или тук или на мейла.

https://play.google.com/store/apps/detai...ngshipment

А освен Спиди и Еконт, ако добавиш и 17Трак ще стане още по-добре. ТУК също се проследява почти всяка международна пратка. Алиекспрес работят с тях. Така приложението би станало доста универсално. А ако добавиш и английски, клиентите няма да са ограничени само на територията на България Smile
Освен това, няма да е зле да се направи опция за запаметяване на номерата, за да не се налага при всяка проверка да се пишат отново Smile

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#10

До DareDevil123
Логвам се защото, когато искам да купя нещо за което ми твърдят ,че ще го изпратят по-късно за деня ( не да досаждам ,питайки прати ли или не), влизам в профила си и веднага ми излиза имам ли пратка, кога е пратена, колко дължа и т.н. Това е инфо без да е нужно да се моля за номер на товарителница, а някой отсреща да ”шикалкави” . Когато се разбера с някого ДНЕС да ми бъде изпратено... не видя ли в профила че е изпратено, то следва направо отказване на поръчката (тогава досаждам и заявявам ,че вече не ми е нужно). Та по този начин може да си следя дадена пратка, както наскоро ми се случи... пратена до офис на еконт, трябваше да получа смс в 09.30, но офиса бил преместен, та пратката ми бе върната до РЦВарна и от там отново разпределена до новия офис.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#11

driver_sl
През почивните дни ще добавя възможност за записване/изтриване на номерата както и възможност за известявания при промяната на статуса на някоя товарителница.

Относно проверка за други куриерски фирми, трябва ми номер на товарителница за всяка една от тях за да мога да проверя коректното показване на данните.

📱 | HTC ONE M9 | HTC Desire 500 | HTC Wildfire S |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)