Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel XL оригинално зарядно.
#1

Здравейте,някой знае ли къде мога да намеря оригинално зарядно да телефона си в офиц. сайт има само кабели сега ползвам Хуавей фаст чардж. но зарежда бавно на стария ми нексус 6п беше 3 ампера сигурно пак трябва да е около 3 ампера и това.Благодаря ,ви.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

3А? 2А си е ама на 9волта или 18 вата, което е с 3 вата повече от 3А на 5 волта ... Та търси зарядно с QC2.0+ поне 18 вата ...
Цитирай
#3

Благодаря,а проблем за батерията има ли ако ползвам това от снимката или само дето бавно ще зарежда.
Цитирай
#4

Не но ще е бавно. QC2.0 ти дава една идея повече, но 15 или 18 вата са далеч от заветните 100 вата и USB Power Delivery с които е оригиналното зарядно като спецификация ...
Цитирай
#5

Благодаря, ви ще търся оригинално някъде ако някой намери линк за оригинално моля да го сподели.
Цитирай
#6

Не разбрах защо държиш да е оригинално, всяко друго със същите параметри ще върши същата работа.

 
Цитирай
#7

USB PD зарядните са редки все още ... Иначе да всяко поддържащо стандарта ще стане.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Споделете някой линк ако ви е удобно да видя какво представлява.Държа да е оригинално да не съсипя батерията нещо но като не е проблем ще взема и неоригинално със същите параметри.Благодаря ви.
Цитирай
#9

Ако питаш мене се свържи с представителя на фирмата за България, мой колега скоро си взе оригинално за смешни пари от там!

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Цитирай
#10

Благодаря ще потърся.
Цитирай
#11

Вземи си ТОВА и ме споменавай с добро Wink

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#12

(2017-04-09, 10:58:51)driver_sl написа:  Вземи си ТОВА и ме споменавай с добро Wink

USB PD не се поддържа там и е само 18 вата, т.е. нищо различно от това с което зарежда и му е бавно ...
По скоро нещо такова https://www.aliexpress.com/item/Original...6ebd0479e6
Цитирай
#13

Темата е полезна

В България няма ли такова зарядно !?
На скоро си взех Pixel XL и ми е трудно да намеря читаво зарядно и кабел.

Вчера си взех зарядно и кабел уж ми ги препоръчаха от магазина, на зарядното пише, че е Fast Charge, но когато сложа телефона да се зарежда изписва 10часа до пълно зареждане.

Проблема ми е, че занимавам след няколко дни за да си поръчам от AliExpress - няма да дойде на време

Някой с предложение за читаво зарядно и кабел от София/България?

> LG Google Nexus 5 RED 16 GB - 6.0.1 Marshmallow > Google Pixel XL Very Silver 128 GB - 8.1.0 Oreo
> Google Pixel 2 Black 64GB - Android 10
> Google Pixel 5 Black 128 GB - Android 12
Цитирай
#14

Оригинален кабел със зарядно нямаше ли в кутията?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)