Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бавене при въвеждане в месинджър
#1

Здравейте! Имам Huawei P9 от 6 месеца и имам следния проблем. При въвеждане на текст в месинджър, телефонът приема допира ми много бавно и съответно бавно изписва буквата, която съм задал. На моменти се усежда даже нещо като лаг. Телефонът не е препълнен, с 50% свободно място е и с много малко приложения. Постоянно използвам и чистача за място. Някакви идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Използвай някой cleaner има толкова много в Google Play. Аз използвам SD maid с ключ и съм доволен.
Цитирай
#3

(2017-04-05, 12:29:20)anto0o0 написа:  Здравейте! Имам Huawei P9 от 6 месеца и имам следния проблем. При въвеждане на текст в месинджър, телефонът приема допира ми много бавно и съответно бавно изписва буквата, която съм задал. На моменти се усежда даже нещо като лаг. Телефонът не е препълнен, с 50% свободно място е и с много малко приложения. Постоянно използвам и чистача за място. Някакви идеи?

Колега това е от сървъра на месинджъра а не от телефона!
При мен по някога е така а и съм бил и с samsung s6 edge пак ми е правило номера някой път
Цитирай
#4

Благодаря.
Цитирай
#5

Деинсталирайте и инсталирайте на ново месенджера,това упражнение доста често помага при проблеми с приложенията.Но и понякога пускат малко бъгави ъпдеити за месенджера и се получават някои аномалии.Проверете дали имате наличен ъпдеит за него в google play.По принцип е хубаво винаги да сме с последните версии на приложенията.От време на време си рестартирайте телефона.Рестарта помага доста за по добрата работа на устройството

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)