Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рестарт, въпрос.
#1

Здравейте! 

За месец телефона се е рестартирал без причина около 2-3 пъти. 
Проверих батерията и на няколко програми показва че всичко е наред. 
Досега рестартите са ставали само в приложението за разговори при набиране на нормалното номер или при включване на високоговорител, но както споменах много рядко се е случвало. 

Според вас батерията ли е за Смяна или е някакъв софтуерен проблем с дайлъра? 
Досега 1 път се е изключил телефона и само след вадене на батерия е можело да се пусне и един път да се е рестартирал и то май все в дайлъра. Последния път батерията е била на 17% и след рестарта пак си е била на толкова. 
Батерията иначе изглежда сменяна, май не е оригинална, но си държи прилично и в рамките на нормалното за модела,зарежда се бързо.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
Аксесоари
#2

И аз това искам да знам! До сега прочетох три теми със същия проблем и решение не видях освен може би хард ресет ама и той не е бил много сигурен. За което е жалко телефона има потенциал!
Цитирай
#3

Рестартите са от батерията. Аз имах същия проблем. Смених батерията и всичко се оправи. Откакто съм с новата батерия не съм имал нито един рестарт.

LG G3 32GB
Цитирай
#4

Там е работата, че за един месец един път се изключи сам и един път се рестартира и двата пъти в приложението за разговорои, никъде друга.
Затова ми е чудно дали е от батерията или трябва да сменя дайлъра.

Другият въпрос ми е, телефонът като е още в гаранция, батерията и тя ли влиза в гаранцията.Минал е 6 месеца. Ама май като гледам и батерията му е сменяна и не е оригиналната ( както споменах по-горе си държи напълно нормално батерията и се зарежда бързо).

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#5

Аз в началото имах изключвания, след които трябваше да извадя батерията, за да може да се включи. Занесох го за гаранция и му смениха Main bnoard. И след това почнаха рестартите, докато накрая като почне да се рестартира докато не го включиш в зарядно не заработва. Тръгва и в момента, в който зареди обхвата и пак рестарт. Смених батерията и край с мъките.

LG G3 32GB
Цитирай
#6

Мерси, значи ако стане по-чест проблемът ще сменям батерията.

Може ли да дадете линк от къде да взема нова батерия, която сте взели и с която сте нямали този проблем.

Отново било станало, този път от лок скрийна,батерия около 50%,не е загрявал.Не мога да дам повече инфо, тъй като телефона го използва баща ми.
Също така след като сте сменили вашите батерия, проблемът с рестартите появявал ли се е пак?
Иначе проверих с няколко програми, дават добро здраве на батерията уж. Чудно ми е дали има как да проверя дали е от дъното, да го нося докато още е в гаранция.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#7

Поръчах тази, какво мислите, ще свърши ли работа
Free Shipping 3000mAh Phone Battery BL-53YH For LG Optimus G3 D855 D853 VS985 D830 D850 D851 D858 F400 F400L F400S F400
http://s.aliexpress.com/iAzqMJVJ
(from AliExpress Android)

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)