Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Play - Waiting for Wi-Fi...
#26

http://en.miui.com/thread-558384-1-1.html - fixed waiting WIFI on playstore
Цитирай
Аксесоари
#27

Само с чистене на дата и кеш и деинсталиране на ъпдейтите на плея се оправя, но после веднага се ъпдейтва сам и същата работа. Уикенда ако ми остане време ще погледна какво сте писали...Smile) Ама тей де не се учудвам...андроид + китаец = <3 .... Smile))

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#28

(2017-04-05, 19:11:28)disrespectful написа:  Само с чистене на дата и кеш и деинсталиране на ъпдейтите на плея се оправя, но после веднага се ъпдейтва сам и същата работа. Уикенда ако ми остане време ще погледна какво сте писали...Smile) Ама тей де не се учудвам...андроид + китаец = <3 .... Smile))

Именно, свали версията, която съм качил, сложи я през TWRP (recovery -> flash zip) и си в играта.
Цитирай
#29

Мерси, но аз този път направих същото като се сетих да изключа автоматичното обновяване. Тоест сега си седя със старата версия и си ъпдейтвам и всичко е ок. Мисля така да карам докато както казаха по-горе една от двете страни не реши проблема. Дано туй чудо не се ъпдейтне нещо въпреки,че съм изключил автоматичното обновяване. За сега е ОК.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#30

как да го изключа това автоматично обновяване?
Цитирай
#31

няма как да спреш маркета да се обновява сам. Вътре в него обаче има опция да не се обновяват автоматично приложенията.
Може би това са имали предвид по-горе.
Цитирай
#32

Питам защото от системните настройки на телефона като дам деинсталиране на обновленията на Google Play магазин ги връща на версия 6.9.40.G-all(0)3273544, но след малки сам се актуализира до 7.5.08.M-all(0)PR146162341 и пак като отидеш в Google Play като тръгнеш да сваляш нещо ти пише "изчаква се свързване с Wi-Fi"

Отметнах тази опция от маркета да се обновяват автоматично ама пак не става?
Цитирай
#33

Според мен, ако имаш нещо, което спешно трябва да се обнови си изтрий актуализацията, кеша и данните на плей стор, свърши си работата и чакай фикса. Вероятно ще е ъпдейт на плей стор, автоматичен
Цитирай
#34

Нищо спешно нямам.......седим си.....чакам си......Smile
Цитирай
#35

Моя грешка, спират се само приложенията, но не и обновяването на маркета. В новия ром в xiaomi.eu който още не съм теглил и слагал са написали, че от Гугъл работят по отстраняването и че това не е проблем на ром-а. Така че им вярвам и чакаме да си го фикснат. Smile)

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#36

За global stable вече е пуснат - чакаме вече OTA ъпдейт.

 
Цитирай
#37

ето за бързащите: http://bigota.d.miui.com/V8.2.2.0.NAAMIE...ba_7.0.zip


Прикачени файлове Миниатюри
               
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)