Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] viber
#1

искам да попитам как да си сложа вайбър на 2 телефона

Samsung Galaxy S10
Цитирай
Аксесоари
#2

Един и същи акаунт (номер) на 2 телефона?
1. Инсталиране на Viber на телефон 1;
2. Изваждане на SIM-картата от телефон 1, поставяне в телефон 2;
3. Инсталиране на Viber на телефон 2.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#3

Да но като активирам на другия телефон ме отписва от моя как става и на двата да съм с един номер.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

Инсталираш го на втория без сим, вкарваш си номера и ще ти се появи код, който трябва да сканираш с камерата на активния телефон при включен wi-fi или данни и включен вайбър. Това е.
Цитирай
#5

не излиза код звъни си ми на телефона с картата и после ми идва съобщение с код но като го въведа на другия телефон ме отпусва от тоя с картата

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#6

Как реши проблема? Може да е от полза на някой.
Цитирай
#7

никак нищо не става

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#8

И при мен с Windows Phone беше така и се отказах, просто от Windows - а ме отписва

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

В заглавието пише "разрешен", затова попитах. По метода, който описах по-горе, инсталирах на таблет без симкарта.
Цитирай
#10

Мисля, че вайбър различава телефон, таблет, PC с идеята да може да работи с един и същи профил едновременно и на трите устройства. Но явно на две устройства от един и същи вид не става..
Цитирай
#11

(2017-04-11, 20:36:13)tsvetan24 написа:  В заглавието пише "разрешен", затова попитах. По метода, който описах по-горе, инсталирах на таблет без симкарта.
Да, но не така се получава при 2 телефона. Което е казал и @Sv3TL10.

Изпратено от моя XiaoMi Mi2S през Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)