Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Код за Engineering mode
#1

Здравейте колеги.Опитвам да вляза в Engineering mode на моят Asus ZenFone2/ZE500CL/,Android 5.0.1 използвайки кодът ※#※#3646633#※#※,но не се получава.Помогнете с друг код

Изпратено от моят Z00D с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Пиши в гугъл плей engeneer mode shortcut,инсталирай и си готов.Аз така се мъчих на MIUI но и никой не съм питал за код.Сложих иконката и тя отваря менюто.Ето тази ползвам,то пише мтк но мисля че ще работи и на други процесори

Доп:Проверих няма да работи,търси за твоя процесор или някой ако ти каже кода Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#3

Пробвал съм,но не ми стартира апликацията.Казва ми,че устройството ми не се поддържа

Изпратено от моят Z00D с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Тук намерих дискусия >> https://www.asus.com/zentalk/thread-22981-1-1.html

Тук също >> https://www.asus.com/zentalk/thread-80245-1-1.html




Hii guys... 
I show you some secret code for you zenfone..you put this codes on ur phone and now  you see some secret setting for your phone.. 

1. Phone information
*#*#4636#*#*

2. IMEI Info
*#06#

3. Calendar 
*#*#225#*#*

4. Debug info for Google Play Service  
*#*#426#*#*

5. Access Google Partner Setup 
*#*#759#*#*

6. Access email debug information 
*#*#36245#*#*

7. Engineering Mode
.12345+=     only this code enter on ur calculator..... enjoy[Изображение: victory.gif]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

Благодаря за предложенията rado_8.Може би пропуснах да поясня защо искам да вляза в Engineering mode.Проблемът ми е свързан със силата на говорителя по време на разговор/не само в моя случай,четейки по форуми/.В Engineering mode мога да увелича показателите.Правил съм го с един Samsung преди време и знам,че става.Само,че с Asus-а до момента не мога да се справя

Изпратено от моят Z00D с помощта на Tapatalk

С комбинацията през калкулатора ми дава само да тествам,но не и да променям

Изпратено от моят Z00D с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Пробвай с Engeneer mode test tool от гугъл плей,на скрииншотовете видях на едно място пише engeneer mode.Между другото и на други асуси не действа кода който ти си посочил .А трябва да е този.
Цитирай
#7

С app.чрез Play store е чиста загуба на време.Пробвал съм доста.Явно Intel имат защита някаква.Един root дали няма да помогне по някакъв начин?

Изпратено от моят Z00D с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Примерно ако ти трябва  рут за адблокер или за друго,рутвай.Но за инженерното меню не знам може ли да помогне,чрез друг метод.Не е лошо да инсталираш някакъв рутексплорър и да си погледнеш системата,дали въобще имаш инженерно меню.Макар ,че не ми се вярва да няма.Все пак провери Big Grin
Цитирай
#9

Колега за корекции по показателите на звука ти трябва рут достъп и Es File Explorer. Когато това е налице намираш (ако има такова) system/etc/mixer_paths.xml и променяш (но не драстично) показателите в playback scenario на speaker и там на което пожелаеш още. Запазваш промените и след Рестарт на телефона трябва да са активни.
[Изображение: cc99ef0087957d97a3d555083fa4d6f5.jpg]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#10

Като естествено рутнато устройство трябва Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)