Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерия или друго.. ?
#1

Здравейте от една седмица телефона ми прави проблем както си е на 37% батерията сама пада на 2% - 3% и се изключва сам , телефона не е руттван , незнам дали проблема е в батерията или в платката на  телефона , дали може да се оправи . Ако някои знае за подобен проблем да сподели как да го оправя.  Smile

 Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C  - Android 6.0.1. | Huawei P20 Black -  Android 8.1 |---> Huawei P40 Pro 
Цитирай
Аксесоари
#2

Има доста изписано по този проблем. Аз имах същия - оправих го с нова оригинална батерия.

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай
#3

Батерията е заминала колега.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#4

Дано да е от батерията а не от платката на телефона нещо  Smile

 Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C  - Android 6.0.1. | Huawei P20 Black -  Android 8.1 |---> Huawei P40 Pro 
Цитирай
#5

Миналата седмица имах същия проблем, след нова батерия всичко си дойде на място Wink
Цитирай
#6

Батерията е гарантирам ти! А ако ползваш кофти кабел за зареждане който прекъсва жака е ясно защо ти се е скапала батерията... Взимаш нова батерия съветвам те да е оригинална. Смени и кабела ако ти прекъсва иначе и новата ще ти се скапе

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Цитирай
#7

Дано да е от батерията и за оригинална незнам дали в Dice са читави батериите .

 Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C  - Android 6.0.1. | Huawei P20 Black -  Android 8.1 |---> Huawei P40 Pro 
Цитирай
#8

Не го знам тва ама ако е известна фирма няма да те излъжат или поне е по-малък шанса. Линкстар батериите са добри между другото но предпочитам оригиналните. Сменяш и кабела и си 6 пазиш го и така.

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Цитирай
#9

При мен същия проблем с бързото падане на батерията, закупих нова батерия и резултат никакъв. Когато дам на Батерия - консумация от батерия - изполване след последното зареждане, wifi е на макс а дори не съм го включвал
Цитирай
#10

На custom rom ли си?

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Цитирай
#11

(2017-04-19, 07:22:10)velizar.peshev написа:  На custom rom ли си?

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk

не, преди от sammobile изтеглих последния software викам може от него да  пада бързо но пак същото, после имах 2-3 актуализации след слагането на software-a. Понеже сега съм в Гърция си поръчах от Vodafone батерия и утре ще я взема но почти съм сигурен че няма да има ефект, днес дори го заредих, рестартирах го и го пуснах на самолетен режим и като падна първия процент и пак показа синята чертичка под wi-fi, а когато падне под 50% почва да се изключва телефона. Пробвах няколко метода за калибриране на батерията но пак нищо.
Цитирай
#12

(2017-04-19, 10:33:50)Bobicha написа:  не, преди от sammobile изтеглих последния software викам може от него да  пада бързо но пак същото, после имах 2-3 актуализации след слагането на software-a. Понеже сега съм в Гърция си поръчах от Vodafone батерия и утре ще я взема но почти съм сигурен че няма да има ефект, днес дори го заредих, рестартирах го и го пуснах на самолетен режим и като падна първия процент и пак показа синята чертичка под wi-fi, а когато падне под 50% почва да се изключва телефона. Пробвах няколко метода за калибриране на батерията но пак нищо.
Пробвай с някой къстъм ако има за твоя модел и ще е екстра ако имаш Lineage. Ромовете на Самсунг са пълни с бъгове на моя J5 2016 след ъпдейт стана ужасен. На с3 неото ми съм с 5.1.1 cyanogen и съм страшно доволен няма никакви бъгове и проблеми

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
Цитирай
#13

Изтрийте си кеша и данните на Play Store и Play services после wipe cache partition от рековъри и ако си купувате нови батерии нека са оригинални, а не приличащи на оригинални Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#14

От къде да си купим оригинални батерии?
Цитирай
#15

Сръчко Сервиз

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#16

Освен от там няма ли друго място ?!

SONY Xperia Z - Black  > SGS 3 - White > Note 4 - Black
Цитирай
#17

Да попитам тук дали батерията е виновна че не се зарежда до 100 %  . Зарежда се до 90 % и това  е ,ако я заредя и я извадя и сложа отново показва 100 % но при следващото зареждане пак е така.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#18

От кога е така?
Най вероятно е от батерията ,дошло и е времето.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#19

(2017-10-11, 10:51:10)Mihailoff написа:  Освен от там няма ли друго място ?!
Провери и в dice.bg, там се предлагат с гаранция.

 
Цитирай
#20

(2017-11-15, 16:24:26)vesko_iotov написа:  Да попитам тук дали батерията е виновна че не се зарежда до 100 %  . Зарежда се до 90 % и това  е ,ако я заредя и я извадя и сложа отново показва 100 % но при следващото зареждане пак е така.

Гарантирам ти на 1000% че е от батерията. При мен го правеше същото, зарежда до около 90-92% и забива така, като извадя батерията и после я сложа и включа зарядното веднага показва 100%. След смяната и с нова оригинална от Сръчко сервиз вече го нямам този проблем и се зарежда нормално.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#21

(2017-11-15, 16:24:26)vesko_iotov написа:  Да попитам тук дали батерията е виновна че не се зарежда до 100 %  . Зарежда се до 90 % и това  е ,ако я заредя и я извадя и сложа отново показва 100 % но при следващото зареждане пак е така.
Това се случи след като една вечер забравих да я заредя и телефона нощта беше угаснал.След това на следващия ден така и не успях да я заредя докрай и почна да не се зарежда на 100 % .

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай
#22

Здравейте!И аз имам същия проблем с моя Ноте 4 и СГ С5 .И двата получиха нови батерии-оригинални,но промяна няма.Притеснява ме да не е нещо софтуерно от Самсунг,което умишлено да яде батериите.По три пъти на ден зареждам телефоните,когато ми трябва веднага,просто сменям с втора батерия/имам си и зарядно с батерията/,но ефекта е като дефекта.Дали е от батерията,или не,в това е въпроса.Има ли някакви тестове,които да покажат за евентуален проблем причиняван софтуерно?
Цитирай
#23

(2018-01-28, 09:24:32)Veso1913 написа:  Здравейте!И аз имам същия проблем с моя Ноте 4 и СГ С5 .И двата получиха нови батерии-оригинални,но промяна няма.Притеснява ме да не е нещо софтуерно от Самсунг,което умишлено да яде батериите.По три пъти на ден зареждам телефоните,когато ми трябва веднага,просто сменям с втора батерия/имам си и зарядно с батерията/,но ефекта е като дефекта.Дали е от батерията,или не,в това е въпроса.Има ли някакви тестове,които да покажат за евентуален проблем причиняван софтуерно?

Може да е от някое приложение. Със заводски настройки пробвахте ли?

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)