Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S5 Neo - проблеми с батерията
#1

Здравейте! Напоследък ми се стори, че батерията ми пада необичайно бързо. Ако сутрин в 8 е на 100%, то след обед вече е под 20%. Понякога издържа по-малко от 6 часа. Първо намерих няколко програми за проверка и калибрация. Пишат ми status: good. Пробвах калибриране според условията, ама нямаше подобрение. Вчера взех нова батерия. Като я сложих за пръв път беше на 49%. После падна относително бързо. Разредих телефона докрай и го оставих да се зареди до 100 процента както е изключен. В момента на дърпането на кабела ми показа 98%. Вкарах го пак и показа 84. Чаках, пак стигна до 100, пак изкарах - 92. Пак стигна до 100. Тоя път не изкарах - включих го - 95. Оставих го да стигне до 100, батерията пак буквално свърши към 3 след обед, нищо че е нова. Пак го пуснах да зарежда и пак абсолютно същата история от по-горе. Нещо бъркам ли или има друг проблем? Телефонът не е рутван никога, зареждам с оригинално зарядно на Самсунг, с оригинален кабел. Те си работят нормално, зарежда и друг телефон, който държи почти 3 дни.
Цитирай
Аксесоари
#2

ако някой може да даде решение на проблема защото и аз имам този проблем с моя S5 NEO

Samsung а52s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)