Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Праблем с ROOTна HTC Desire 500 1 sim
#26

Свали от магазина "рут-чекер" и го пусни,да видим имаш ли пълен админ достъп до основния корен.Възможно е да си рутнал и пак да нямаш пълен достъп до системните директории!
Цитирай
Аксесоари
#27

То в SU има опция за премахване на root-а. Пък SU pro най-голямото преимущество е, че може да гледаш логовете от приложенията с достъп до системата и да видиш какво правят. Няма "кракната" версия има пиратствана ама понякога лиценза не ти позволява щото не си я закупил официално, но и за това има начин. Ама като цяло дори и да гледаш логовете ще разбереш ли за какво става въпрос?
Цитирай
#28

не се занимавайте с тез ънстилай програми... най добрата е titanium backup... всичко прави, премахва, замразява, бекъп прави и т. н. Ако нямаш рут, тя няма да ти тръгне въобще

Sent from my Redmi+4 using Tapatalk
Цитирай
#29

Колеги помагайте! Опитах се да инсталирам нов Custom Rom и нещо се оплеска...Телефона се рестартира и свети бял екран само...Лошото е че нямам backup и не знам какво за направя? Как да изтрия мазалото и да си върна старият Соков ром?
Цитирай
#30

Флашваш стоков руу ако намериш

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#31

(2017-04-19, 17:47:56)jorrddan написа:  Флашваш стоков руу ако намериш

__________________________
Харалампи изпи бирата

Благодаря, а преди флашването нещо бърше ли се? Гледах доста филмчета но повечето са на англейски език а аз за съжаление не го разбирам. Разбрах че Стоковият руут трябва да е zip и се флашва през fastboot. Вчера флашнах Къстъм ром и той се зареди, телефонът се рестартира и се включи пак отново старият ми Къстъм ром. Веднага погледнах вътрешната памет на телефона защото тела започна да цикли и тя беше заета наполовина от това което беше. Тоест бях заредил още един ром....който заема не малко място във вътрешната памет. После взех да бърща по интуиция и всичко се оплеска - HTC - бял екран.  .....Та молбата ми е ако намеря такъв Стоков ром как точно се флашва и трябва ли тотално нещо да се трие преди това?
Цитирай
#32

Виж Smile ако си решил да се занимаваш с тези работи трябва да научиш англииски......и руски.
Ако пък искаш само да си оправиш телефона то по-добре го дай на някой който знае как.
Цитирай
#33

Не знам какво си "бърсал по интуиция", но ако намериш стоков ром (ruu), доколкото си спомням се смоинсталираше. Кликаш на екзе файл и се стартира уизард.

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#34

(2017-04-19, 21:06:08)MOHTbOPA написа:  Виж Smile  ако си решил да се занимаваш с тези работи трябва да научиш англииски......и руски.
Ако пък искаш само да си оправиш телефона то по-добре го дай на някой който знае как.
Руски знам перфектно но не намерих нищо конкретно....Благодаря за "желанието" ви да ми помогнете но не ми казвате нищо конкретно...! Телефонът така и така съм го прежалил така че сам ще си го правя...ако намеря такъв ром......

Моля ако някой знае от къде мога да сваля Стоков ром за HTC Desire 500 single sim , HBOOT 1.03
Цитирай
#35

Това е една от причините да ненавиждам НТС.
Преди време търсих дълго време стоково руу и нямаше вариант да го свалиш безплатно. Бъзикът е, че и да платиш, пак няма гаранция.
Пожелавам успех.

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#36

https://forum.xda-developers.com/desire-...2-t2849467

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=518564
Цитирай
#37

Благодаря ви!

(2017-04-20, 20:17:04)MOHTbOPA написа:  https://forum.xda-developers.com/desire-...2-t2849467

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=518564

Линка не работи...
Цитирай
#38

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry33606137

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#39

(2017-04-20, 20:56:40)dozatora1 написа:  Благодаря ви!


Линка не работи...

И двата линка работят, мисля, че трябва регистрация
Цитирай
#40

Благодарности на всички които ми помогнаха, успях да инсталирам стоков ром успешно! Темата е приключена.
Цитирай
#41

Колеги смених стоковият ром със къстъм ром, всичко си работи само дето не ми позволява да местя приложения във CD Card. Във менюто. - избор на памет, Cd Card изобщо не е активно, Някакви идеи за проблема? Пробвах и Root приложение за местене на apk но не разпознава картата...
Цитирай
#42

А телефонът вижда ли картата?

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#43

(2017-04-25, 15:27:44)jorrddan написа:  А телефонът вижда ли картата?

През настройките на памет на телефона не я разчита, не е активна опцията за избор на памет на картата. Когато искам да преместя приложение в картата ми казва че намало достатъчно място в хранилището което не е вярно защото място имам много. Интересното е че всичките ми снимки са в картата и си ги отварям без проблем. Влизайки през recovery ми показва цялото съдържание на картата, мога да преинсталирам друг ром....но иначе през тела само ми показва колко гига е заето и свободно място и дотам! Нито мога да местя нещо там защото опцията в тела не е активна а и никое приложение не я разпознава....
Цитирай
#44

Колеги хайде помагайте де! Телефонът ми е със UFO ROM , Проблемът е че не разпознава външната карта памет! Като правя снимки се записват в картата, през компа също имам достъп до нея мога да качвам или бърша от там всичко но през телефовът опцията за карта памет не е активна, но по нагоре ми показва колко гига е и колко място имам....През тела не мога да правя нищо с нея! Пробвах и с форматиране но пак е същото...Пробвах и с друга карта но пак е същото...Ако са избърсани партишъните възможно ли е да е от това и как се възстановяват? Пробвах и с приложение което създава дялове в картата но не може да ги създаде...
Цитирай
#45

Смени рома /по - добре телефона /, но за начало рома е добре

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#46

(2017-04-28, 13:59:54)jorrddan написа:  Смени рома /по - добре телефона /, но за начало рома е добре

__________________________
Харалампи изпи бирата

Можеш ли да ми подскажеш от къде мога да сваля къстъм за Htc Desire 500 single sim, Hboot 1.03
Че аз нещо не намирам работещиSmile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)