Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

Да, сега прочетох мнения тук-там и май така ще направя. Има оферти които са чисто нови апарати на намалена цена, което си е офертичка.

Предлагат ми неразопакована кутия, чисто нов телефон P10 lite, с гаранция към теленор, купен вчера. Човека иска да ми го изпрати само с преглед, за да се убедя, че е нов и неразопакован. Никога не е отварян за тест или да се попълни гаранционната карта вътре в кутията. Мога ли да рискувам да взема такъв телефон?

Xperia™ U <3 мощен  ex
Asus Fonepad HD 7 черен ex
LG Spirit 4G LTE Gold ex
LG G3 D855 Titanium 16GB ex
Huawei P10 Lite 32GB Sapphire blue current
Цитирай
Аксесоари

Да, все пак е неразопакован, само го виж дали ще запали и го взимай ако бачка. До сега никой не е попадал на дефектна бройка

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Там е проблема, че първоначално не ми позволяваше да го пробвам дали ще включи, т.е. да не отварям кутията в никакъв случай! След леко проучване в офиса на теленор, разбрах, че в кутията на телефона са дали като втори комплект лепенки (пломбички), което автоматично означава, че в кутията може да ми е сложил и една тухла единичка, каква ми е гаранцията? След като му изясних тази тънкост, той ми затвори и след 10 минути ми звънна да ме пита, дали ако ми позволи да отворя кутията, аз ще купя телефона със сигурност... Малко ми уби желанието като цяло да търгувам с него и мисля да си го закупя от емаг с 50 лева отгоре, но поне знам, че играя на сигурно. Пък и синият цвят е уникален!

Xperia™ U <3 мощен  ex
Asus Fonepad HD 7 черен ex
LG Spirit 4G LTE Gold ex
LG G3 D855 Titanium 16GB ex
Huawei P10 Lite 32GB Sapphire blue current
Цитирай

Кой ще се занимава да те лъже за 1 телефон среден клас, той откъде да знае, че като го отвориш и разбичкаш всичко, ще го вземеш, после другите хора дето ще го гледат като тебе какво ще си рекът.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Някои хора явно не си ценят парите. При положение, че давам 500 лева за телефон, който дори не мога да включа, и при мисълта, че лесно може да бъде подменено съдържанието вътре и пак да си има лепенки, вие няма ли да се осъмните или за вас 500 лева са нищо? Аз лично нямам ползва от това да "разбичкам" чисто нов телефон, при положение, че аз го поръчвам с цел да го включа и ако работи го вземам задължително.

Xperia™ U <3 мощен  ex
Asus Fonepad HD 7 черен ex
LG Spirit 4G LTE Gold ex
LG G3 D855 Titanium 16GB ex
Huawei P10 Lite 32GB Sapphire blue current
Цитирай

Чудя се защо заради 50лв се занимаваш с продавалници и тем подобни а не отидеш в магазина да си купиш чисто нов и да ти дадат 2г гаранция
Цитирай

Е според тебе кой ще се излага за 500лв. да ти даде тухла и телефона като си има гаранция, какъв е проблема, и като го раздрънкаш малко ще си проличи, а и какъв човек трябва да си та да лъжеш, какво достойнство ще има този човек после като му се обадиш, малко не се връзва за 1 телефон среден клас да се правят такива глупости, освен ако не си се филмирал нещо много. Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ами прав си, колега. След като видях, че продавачът шикалкави, се реших да си го поръчам от емаг и да се знае. Закачих се за тази обява в олх, защото телефона е на оферта, с гаранция от теленор и бях длъжен да пробвам.

@hazART, принципът ми е такъв, когато давам пари за нещо искам да съм сигурен какво получавам. Повярвай ми и бъди сигурен, че има толкова безочливи и нагли хора, че свят да ти се завие. Затова си ценете парите и преглеждайте всичко.

Xperia™ U <3 мощен  ex
Asus Fonepad HD 7 черен ex
LG Spirit 4G LTE Gold ex
LG G3 D855 Titanium 16GB ex
Huawei P10 Lite 32GB Sapphire blue current
Цитирай

Аз така си купих телефон от олх запечатан и нямаше проблем, но човека ми даде да отворя кутията да видя какво има. В крайна сметка съм сериозен копувач. Взех го разбира се. П9 Лайт си купих миналата година.

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това за сериозен купувач стана ясно, а търговеца такъв ли е - гаранция предлага ли?

 
Цитирай

В моя случай беше такъв. Телефона беше на около седмица и вървеше с всичките си документи и гаранция . Явно и аз попаднах на човек

Изпратено от моят HUAWEI VNS-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой от вас има ли проблеми с игрите, по-точно с по-слабитe като color switch и игри от нейния ранг. Проблема е, че лагва/сече и това не е само на тази игра.. . Пробвах да спра Интернети, рамта чистя, на хладно със заряд над 50% и промяна няма, рестарт - също. Телефона има около 10гб свободно място... Някой нещо ако може да препоръча? Не че съм голям геймър, но е смешно и най-вече вбесява, телефон с такива характеристики да сече..
Цитирай

Почват да се показват дефектните бройки май...
Цитирай

И къде са тия дефектни бройки освен моя с 1 изгорял пиксел дето го оправих?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2017-07-23, 14:43:24)skulboy написа:  Там е проблема, че първоначално не ми позволяваше да го пробвам дали ще включи, т.е. да не отварям кутията в никакъв случай! След леко проучване в офиса на теленор, разбрах, че в кутията на телефона са дали като втори комплект лепенки (пломбички), което автоматично означава, че в кутията може да ми е сложил и една тухла единичка, каква ми е гаранцията? След като му изясних тази тънкост, той ми затвори и след 10 минути ми звънна да ме пита, дали ако ми позволи да отворя кутията, аз ще купя телефона със сигурност... Малко ми уби желанието като цяло да търгувам с него и мисля да си го закупя от емаг с 50 лева отгоре, но поне знам, че играя на сигурно. Пък и синият цвят е уникален!
Човека от който го взимаш фирма ли е? На профила му фирма ли пише? Това с лепенките е така, даже повечето особено търговците които на профилите им пише фирма го правят на всичко си слагат лепенки и си изглежда като че е от магазина.
Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте! Играх си със настройките и тъй като не помня кое, как е, ме интересува в Настройки->Звук->Тонове при докосване, какво пише? Благодаря предварително!

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

(2017-07-24, 21:02:59)Marto.g написа:  Човека от който го взимаш фирма ли е? На профила му фирма ли пише? Това с лепенките е така, даже повечето особено търговците които на профилите им пише фирма го правят на всичко си слагат лепенки и си изглежда като че е от магазина.
Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Не е фирма, частно лице. Твърдеше, че е служител в теленор. Абе вяра никому :Smile Впрочем, поръчах синия цвят от емаг за 549 и днес вдигнали цената с 30 лева  Visslar

Xperia™ U <3 мощен  ex
Asus Fonepad HD 7 черен ex
LG Spirit 4G LTE Gold ex
LG G3 D855 Titanium 16GB ex
Huawei P10 Lite 32GB Sapphire blue current
Цитирай

Така стана в skifon при мен със s8. Мотаха ме и докато ми го пратят вдигнаха цената и мислех че ще ме накарат да платя новата, но не.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

От такива сайтове не поръчвайте като Skyfon и тем подобни.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Най-евтино ми беше.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой да има проблеми с камерата на телефона. Имам някакво чувство че фокуса почна да ми бяга и не фокусира вече като хората. И от тия скапани ъпдейти на приложенията телефона почна да ми забива яко зле са.
Цитирай

Вече втора седмица съм с P10L и съм меко казано доволен. Няма слабо.
Цитирай

Откакто се оплака тук за лагването, спря да го прави... Имам едно питане, за да ми са показват известия на заключен екран, а не само да светва екрана, трябва ли нещо друго да направя, освен отметката display on lock screen в настройките на самото приложение?
Цитирай

(2017-07-24, 21:14:32)Ivan_Bonev написа:  Здравейте! Играх си със настройките и тъй като не помня кое, как е, ме интересува в Настройки->Звук->Тонове при докосване, какво пише? Благодаря предварително!

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

Няма
По подразбиране
Мелодия

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

(2017-07-25, 19:36:47)carden написа:  Няма
По подразбиране
Мелодия
А, коя от опциите е зададена по подразбиране?

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)