Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

Колеги на истина имам някакъв дефект с камерата. Фокус е много зле. Преди малко забелязах и друг дефект. При направена снимка се забелязват някакви свтло сянки до сега ги нямаше. Не излизат на всяка снимка но ги има. Някой да има идея от какво са?ако продължат ще го нося в сервиза което изобщо не ми харесва честно казано за телефон на 3 месеца.
Цитирай
Аксесоари

Я Виж какво постнах в темата за снимки, и кажи аз имам ли ги

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Какво ще рече Forcing CryptAuth Enrollment излиза ми като нотификация от от Google Play Services. И след 2 секунди известие от Hicare "Data Uploaded Successfully" излиза иконката за GPS а се ночи съм пуснал GPS а за маршрут. И ми излиза след тва от Google Play Serives "Cheking Success"

Прилагам снимка
[Изображение: 9158356D.png]

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Има ли някакъв начин да настроя интернет трафика да се ресетва на точно определена дата, защото сега ми се ресетва на 1-ви и не съвпада с мобилния ми оператор?

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

Приятел избира между XA1 и P10 lite, който му препоръчах...Приятелката ми имаше стария p8lite и изобщо не беше доволна много засичаше на фейсбук месенджер инста браузване музика и то след кратка употреба 4-5 месеца преди да се изнерви и да го смени, а телефона ще се ползва за точно това + слушане на музика чрез блутут така че и батерията трябва да държи през деня..Тези които го ползват от по - дълго време ако може да драснат какво им е мнението и дали да рискува с хуавей или да залага на сигурно....Също от олх неразперчатан с гаранция към оператор май е най на далавера..Май емаг не се славят с добро гаранционно обслужване или бъркам? От къде препоръчвате да се купи без договор на добра цена и да има добро гаранционно обслужване
Цитирай

(2017-07-01, 03:36:40)BGDropche написа:  Аз съм с 2 карти, 1 за говорене 2GB нет, а другата 10GB нет. Като свърши на 1 та превключвам на другата мобилните.

Здравейте,
Имам карта от Виваком без нет и друга с мобилен нет от Теленор / взета е преди година-не знам дали е  4G /.
Къде трябва да сложа картите? От теленор казаха, че само слот 1 е за 4G.

Благодаря, предварително.
Цитирай

(2017-08-01, 11:41:14)totopz написа:  Има ли някакъв начин да настроя интернет трафика да се ресетва на точно определена дата, защото сега ми се ресетва на 1-ви и не съвпада с мобилния ми оператор?

Ако си на Виваком, то в браузъра напиши това data.vivacom.bg
Гледаш си колко си нарпавил и колко ти остава
Има дори App в Гугъл Плей - VIVA Apps Lite, но мен ми е по-лесно да си напиша линка, пък и хрома ми го помни, хахаха, пък и уж е LITE пък то бая натруфен, хахахаха.

Ако си на Теленор, също има app - MyTelenor Bulgaria

Ако си на Ментел, също има app - My Mtel

Ползвай някой от аповете, или ако си на Виваком си пиши адреса, че е по-просто.
Цитирай

Това за проверката на трафика на нета ми е ясно.
Интересува ме има ли значение в кой слот трябва да се сложи картата за 4G данни?
И когато се включат данните какъв символ излиза че има 4G мрежа?
Цитирай

(2017-08-01, 23:30:13)Aalesund написа:  Ако си на Ментел, също има app - My Mtel

Да аз това го имам и там също мога да си гледам, но ми се искаше и телефона да ми засича, че понякога е много по-бързо да погледна директно на него.

(2017-08-01, 13:04:12)LiveLoveASAP написа:  Приятелката ми имаше стария p8lite и изобщо не беше доволна много засичаше на фейсбук месенджер инста браузване музика

И при P10 lite е така. Аз обаче нямам опит с други андроид телефони и не знам как е при тях. Само мога да кажа, че при iPhone ги няма тези проблеми.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

(2017-08-01, 13:04:12)LiveLoveASAP написа:  Приятел избира между XA1 и P10 lite, който му препоръчах...Приятелката ми имаше стария p8lite и изобщо не беше доволна много засичаше на фейсбук месенджер инста браузване музика и то след кратка употре*а 4-5 месеца преди да се изнерви и да го смени, а телефона ще се ползва за точно това + слушане на музика чрез блутут така че и батерията трябва да държи през деня..Тези които го ползват от по - дълго време ако може да драснат какво им е мнението и дали да рискува с хуавей или да залага на сигурно....Също от олх неразперчатан с гаранция към оператор май е най на далавера..Май емаг не се славят с добро гаранционно обслужване или бъркам? От къде препоръчвате да се купи без договор на добра цена и да има добро гаранционно обслужване

И аз избирах между тези два модела, с разликата че изобщо за мен вече сони не означава "залагане на сигурно". Преди това имах M4 Aqua, който ходи в сервиз 6 пъти и накрая ми върнаха парите. Също така момчето в Мтел ми сподели, че той е сменил M4 Aqua с Z3 и в крайна сметка повече сони няма да си вземе.
Разбира се не претендирам, че всички телефони сони са боклуци, харесвам ги, но просто вече аз съм предубеден към тях.  Visslar
Цитирай

(2017-08-02, 07:31:34)tsv_vatev написа:  Това за проверката на трафика на нета ми е ясно.
Интересува ме има ли значение в кой слот трябва да се сложи картата за 4G данни?
И когато се включат данните какъв символ излиза че има 4G мрежа?
Колега, който няма значение на кой слот са данните. Може и на двата. Излиза символ 4G

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-08-02, 09:06:45)vsarijski написа:  Колега, който няма значение на кой слот са данните. Може и на двата. Излиза символ 4G

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk

На мен не ми излиза 4G / а H+ както ми излизаше преди 3G-то /.
От Теленор ме преметнаха, че само слот1 бил 4G.
Пробвах и на двата слота -едно и също.
Явно трябва да ми сменят картата?
Цитирай

Н+ не е 4G. Да, добре е да подмениш сим картата с такава, поддържаща 4G.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Нещо много странно се случва с моя телефон - от време на време дисплеят му светва все едно е дошла някаква нотификация, но нотификация няма. Някой има ли идея защо така става?

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

Някой ползващ onedrive знае ли дали могат да се свалят снимки от него в sd картата? На мен само във вътрешната памет ми дава.
Цитирай

Преди седмица си взех P10lite от оранжевите за 320лв. с 25лв. абонамент и подарък селфи стик с трипод...дотук никакви забележки по софтуера, но това, че е стъклен ме накара да му сложа протектор и калъфче.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-08-09, 13:55:49)trifon81 написа:  Някой ползващ onedrive знае ли дали могат да се свалят снимки от него в sd картата? На мен само във вътрешната памет ми дава.
От "Съхранение" трябва да смениш паметта по подразбиране да е външна SD памет.Тогава всички снимки,приложения и т.н. ще се записват там.
Друг вариант е ръчно прехвърляне.Това са вариантите. :-)

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2017-08-09, 14:52:09)Spellbound91 написа:  От "Съхранение" трябва да смениш паметта по подразбиране да е външна SD памет.Тогава всички снимки,приложения и т.н. ще се записват там.
Друг вариант е ръчно прехвърляне.Това са вариантите. :-)

Това явно е при Хуавей само. Предпочитам ръчно да ги местя, не ми се иска аповете да са в паметта, по ще са бавни. А и там нямам вече място много.
Цитирай

Премести всички снимки,клипове,аудио файлове в СД паметта,а апповете си ги дръж във вътрешната памет.Само,че местенето трябва да е ръчно.Този ход на хуауей за мен е удачен,защото ако Сони бяха направили същото с Xperia M4 Aqua (на жена ми телефона) щях да използвам външната памет и телефона нямаше да спича и да реве за памет постоянно.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2017-08-10, 09:03:27)Spellbound91 написа:  Премести всички снимки,клипове,аудио файлове в СД паметта,а апповете си ги дръж във вътрешната памет.Само,че местенето трябва да е ръчно.Този ход на хуауей за мен е удачен,защото ако Сони бяха направили същото с Xperia M4 Aqua (на жена ми телефона) щях да използвам външната памет и телефона нямаше да спича и да реве за памет постоянно.

На мен всичко ми е на картата, само апповете са в телефона.
Цитирай

То от аповете в картата каква полза имат като след ъпдейт отива във вътрешната.
Цитирай

Има защото аповете които са инсталирани в картата ,след задаването й като основна памет тя се ползва с приоритет .Аповете ,които са инсталиране в нея,се ъпдейтват в нея.Когато зададеш СД като основна памет,тя се ползва като такава.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
Video 

Колеги някой има проблем със месинжара? Има проблем някой като ми прати снимка в месинжара и като я отвора от него почва да прескача снимката много и да трепери не мога да разбера от телефона ли е или от месинжера. Нека някой сподели дали има такъе проблем. Благодаря за разбирането
Цитирай

От време на време на първата страница ми се появяват два часовника, а уж тази опция е активирана само, когато съм в роуминг. Някой знае ли защо така става и дали може да се оправи?

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

(2017-08-10, 14:12:41)totopz написа:  От време на време на първата страница ми се появяват два часовника, а уж тази опция е активирана само, когато съм в роуминг. Някой знае ли защо така става и дали може да се оправи?

Ако си задал домашен адрес, а си в друг град, тогава ще ти се покажат два часовника с времето за моментното ти медтоположение. Има опция за премахване
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)