Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

Знае ли някой може ли да се изкара времето на заключен екран и как. Благодаря

Samsung S23+
Цитирай
Аксесоари

(2017-08-10, 14:25:13)msd77 написа:  Знае ли някой може ли да се изкара времето на заключен екран и как. Благодаря

Always on amoled върши това което искаш.
Цитирай

Имах в предвид прогнозата за времето и не да е вкличено постояно а като натиснеш бутона да се вижда без да отклучваш

Samsung S23+
Цитирай

(2017-08-10, 14:39:57)msd77 написа:  Имах в предвид прогнозата за времето и не да е вкличено постояно а като натиснеш бутона да се вижда без да отклучваш

Сори, моя грешка. Мисля, че и тук има за времето, но е платено.
Цитирай

Закупих си телефона преди 5 дни и съм много доволен. При различните известия лампичката свети по-различен начин. Къде ли не търсих в менюто, но няма специална настройка (или аз не намирам). Някой има ли идея дали могат да се сменят и как?
Цитирай

(2017-08-10, 22:38:14)Krotal написа:  Закупих си телефона преди 5 дни и съм много доволен. При различните известия лам*****та свети по-различен начин. Къде ли не търсих в менюто, но няма специална настройка (или аз не намирам). Някой има ли идея дали могат да се сменят и как?

Няма настройки за лед индикацията. Има приложения с които можеш да си ги сменяш, в Гугъл плея.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Някой знае ли, дали може изтеглените приложения да са инсталират на SD картата или да ги преместя и ако да, как?
Цитирай

Има отметка в Опции на програмиста, може да опиташ с нея.
 
   

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-08-11, 21:15:29)ronnie72 написа:  Има отметка в Опции на програмиста, може да опиташ с нея.
 
Намерих я, но не ми позволява да я включа.
Цитирай

Пичове виждам че никой не пише дали има моите проблеми ама карай да е весело.Появи се и друг проблем някой да сподели дали го има.Бързото зареждане нещо спря да ми действа вече ми се зарежда телефон за около 2 часа и 10 и 20 мин без да го пипам.Питах един приятел и при него има същия проблем от скоро.Все си мисля че е от скапаните ъбдейти дето прави всеки ден на инстаграм фейсбоок месинжер телефона от тях не ми върви като преди и не знам вече кво да правим
Цитирай

Как да пишем,като нямаме проблемите описани от теб!Пробвал ли си фабрични с пълно изтриване на всичко?Ако не си прибвай,а ако си,то тогава сменяй марката.С този телефон явно не си оцелил на бройка.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2017-08-13, 17:43:13)Spellbound91 написа:  Как да пишем,като нямаме проблемите описани от теб!Пробвал ли си фабрични с пълно изтриване на всичко?Ако не си прибвай,а ако си,то тогава сменяй марката.С този телефон явно не си оцелил на бройка.

не че не съм уцелил бройката.Телефона нямаше тия ядове до сега особено със зареждането не знам от какво е.Ама карай да е весело
Цитирай

В такъв случай имаш софтуерен проблем!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2017-08-13, 17:50:21)Spellbound91 написа:  В такъв случай имаш софтуерен проблем!

нямам си и на идея какво за това пиша тук дали някой има подобен проблем.Попитах един приятел той е със същия телефон и той има същия проблем със зареждането но на него нему прави впечатление
Цитирай

Предполагам е в гаранция носи го на сервиз
Цитирай

(2017-08-13, 18:05:43)esil2 написа:  Предполагам е в гаранция носи го на сервиз

телефона е в гаранция ама той си зарежда до край просто го прави за около 2 часа и някво време не знам като го оставя какво ще направят и дали изобщо ще го вземат

След връщане на фабричните отново е същотото

Колеги това хич не е нормално телефона беше на 100 процента в 3;30 през ноща а в 5 сутринта като станах на 80 процента. Зарядното и то не работеше. После започна да работи без да прекъсва мърдах го какво и не правих работеше си.Странното беше волтажа на батерията при зареждане варираше между 3890 и 4328 mv.После го закрепи на 4328 mv.Супер странни неща стават с този телефон.А всичко останало на телефона си работи перфектно


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Като гледам пише "0" приложения ще бъдат затворени след заключване на екран. Че то всичко си работи при теб постоянно, нормално да ти точи батерията. Остави си само най нужните, отметни останалите да се затварят. Аз съм си оставил само Вайбър и скайп, за да получавам известия, и с батерията нямам проблеми.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Колега сега видях какво е положението. Телефона ми не иска да се зарежда със оригиналния ми адаптер. Пробвах на други телефони с моя оригинален адаптер те се зареждат без проблеми. Сега си зареждам телефона с друг адаптер на на Hama и няма проблеми. Странното е че не иска да се зарежда със оригиналния ми адаптер а той всъщност е здрав и зарежда други остройства без проблеми. Просто съм много объркан
Цитирай

Да попитам притежателите на П10 лайт:
- хубаво и ясно ли се чува в слушалката при разговор, съответно и вас как ви чуват?
Благодаря

                                                                    
Цитирай

(2017-08-14, 18:13:50)georgi4a написа:  Да попитам притежателите на П10 лайт:
- хубаво и ясно ли се чува в слушалката при разговор, съответно и вас как ви чуват?
Благодаря

Абсолютно чисто и много качествено! Това е първият и основен показател при избора ми на телефон. Много държа на това!

Nokia 7.1 TA-1095
Цитирай

На мен ми казват че не ме чуват добре. Микрофона прави някви шмекерии

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги след 2 дена търсене на проблема със зареждането на телефона ми сам открих проблем.Телефона не иска да ми се зарежда само със оригинални зарядни на п10 лайт със всякакъв вид зарядни става да се зарежда но със оригиналните не.Утре ще го занеса в сервиза писах и на хуавей техния отговор беше телефона ми има проблем със бързия заряд който бил някакъв си 2 ампера.От кое следвало че би трябвало да ми дадът нов телефон или да ми сменят някаква дънна платка на целия телефон.Проблем е от телефона не е от зарядното.Лошото е че телефона е на 4 месеца и го пазя повече от очите си и почна да дава ядове което ме отдръпва от марката а и също така ако него занеса в сервиза може да почне да дава и други проблеми телефона защото всичко било свързано с тая дънна платка аз не ги разбирам тия неща . Всеки ще каже да попаднал съм на скапана бройка.Да ама не просто си е проблемна марката за съжаление.
Цитирай

Всяка марка има подобни проблеми. На която и да минеш нямаш гаранция че няма да има проблеми. Дай им го да си го оправят просто.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

Най-добре ще е да ти го сменят с нов, макар, че ме съмнява. Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Ако има начин да го оправят и аз си мисля, че е малко вероятно да го сменят.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)