Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

Както каза колегата hazart най добре ще е да ти го сменят и веднага ще дам един пример. Пролетта имах Р9 и го носих на сервиз че понякога губеше мрежа, сменили му бяха платката и уж всичко ок докато един ден точно когато исках да се обадя пак изгуби мрежа, повече не ми се занимаваше със сервизи и го продадох въпреки че ми харесваше като телефон. Един приятел с Р10 имаше същия проблем губене на обхват и след смяна на платката за разлика от мен при него проблема се оправи, от което не знам какви изводи да правя, дали съм попаднал на лоша бройка, на лоша платка или на некачествен ремонт.
Цитирай
Аксесоари

Утре ще го оставя в сервиза. Не знам но е много зле телефона да ми се зарежда за 2,3 часа. Нямам какво да кажа просто съм разочарован
Цитирай

Ще приема темата като обща и няма да създавам нова. Направо на въпроса - кажете как да споделям изтеглени приложения (apk) от вътрешната памет или допълнителната карта. Значи, като задържа върху файла и опцията Сподели е неактивна. Прилагам един скрийн какво имам в предвид. Дори да преместя въпросното apk в паметта на телефона, опцията продължава да бъде активна. Иначе, снимки, документи и клипове мога да споделям без проблем.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Пробвай с друг файлов мениджър.Примерно ES File Explorer

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Сега като се зачетох за бързото зареждане ми се струва, че и моя не с зарежда бързо. За колко време се зарежда с бързото зареждане при 2-3% батерия? Като го сложих първия път ми направи впечатление, че бързо вдигна процентите. Но сега ми се струва, че и моя се зарежда за около 2 часа и нещо.  Rolleyes 
3000 mAh/ 2000 mA = 1,5 часа. Тоест трябва да се зарежда за под 2 часа, или !?
Цитирай

(2017-08-16, 08:27:49)Ivan_Bonev написа:  Ще приема темата като обща и няма да създавам нова. Направо на въпроса - кажете как да споделям изтеглени приложения (apk) от вътрешната памет или допълнителната карта. Значи, като задържа върху файла и опцията Сподели е неактивна. Прилагам един скрийн какво имам в предвид. Дори да преместя въпросното apk в паметта на телефона, опцията продължава да бъде активна. Иначе, снимки, документи и клипове мога да споделям без проблем.

Аз ползвам xplore на български е удобен е и се работи лесно
Цитирай

В крайна сметка си взех П10 лайт и първите ми впечатления са отлични- чува се ясно в слушалката(и мен ме чуват така), работи плавно, камерата е добра, пръстовият отпечатък е уникално бърз.
Сякаш малко по- бавно сработи ГПС-а при "студен" старт(и бях задал само него за местоположение), но не е нещо фатално. Светодиода за събития можеше да е една идея по- голям. Звука на външните говорители е на прилично ниво като сила и качество.

                                                                    
Цитирай

(2017-08-16, 10:56:09)ASimov написа:  Сега като се зачетох за бързото зареждане ми се струва, че и моя не с зарежда бързо. За колко време се зарежда с бързото зареждане при 2-3% батерия? Като го сложих първия път ми направи впечатление, че бързо вдигна процентите. Но сега ми се струва, че и моя се зарежда за около 2 часа и нещо.  Rolleyes 
3000 mAh/ 2000 mA = 1,5 часа. Тоест трябва да се зарежда за под 2 часа, или !?

Моя телефон докато беше в ред с бързото зареждане се зареждаше от 0 процента до 100 за 1 час и 14 минути.Сега като вече неми работи бързото зареждане се зарежда от 0 процента до 100 за 3 часа и 29 минути разбра се с друго зарядно защото със оригиналните не иска да ми работи.
Цитирай

(2017-08-16, 10:56:09)ASimov написа:  Сега като се зачетох за бързото зареждане ми се струва, че и моя не с зарежда бързо. За колко време се зарежда с бързото зареждане при 2-3% батерия? Като го сложих първия път ми направи впечатление, че бързо вдигна процентите. Но сега ми се струва, че и моя се зарежда за около 2 часа и нещо.  Rolleyes 
3000 mAh/ 2000 mA = 1,5 часа. Тоест трябва да се зарежда за под 2 часа, или !?

Трябва да имаш в предвид, че в жегите бързото зареждане не е много бързо, има опасност от фойерверки Smile

Водещ параметър при заряд е температурата на батерията.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай

(2017-08-16, 11:57:39)georgi4a написа:  В крайна сметка си взех П10 лайт и първите ми впечатления са отлични- чува се ясно в слушалката(и мен ме чуват така), работи плавно, камерата е добра, пръстовият отпечатък е уникално бърз.
Сякаш малко по- бавно сработи ГПС-а при "студен" старт(и бях задал само него за местоположение), но не е нещо фатално. Светодиода за събития можеше да е една идея по- голям. Звука на външните говорители е на прилично ниво като сила и качество.
И аз си търся, но нещо нищо не излиза.
Oftopic

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колко микрофона има телефона?
Имам съмнение, че ако са 2, този за шума ми прави щуротии и преебава другия и затова не ме чуват винаги добре.


Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ами пробвай да спреш потискането на шума и виж как е.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-08-16, 15:14:24)Marto.g написа:  Ами пробвай да спреш потискането на шума и виж как е.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Няма шум, това е интересното.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Това ми е трети телефон хуавей и в сравнение с предишните на този gps-a работи перфектно и бързо хваща без никакъв интернет.
Цитирай

Понеже тук има дилема за зарядното и времето на зареждане, днес направих тест. Когато батерията падна на 50% включих да се зарежда и засякох за колко ще стигне 100%. За 20 мин беше на 72%, а на 60-тата минута вече беше на 100%. По пътя на логиката би трябвало от 0-100% да е за 2 часа.
Цитирай

За първо зареждане как е по-добре да се зареди - чрез usb кабел на компютър или с оригиналното зарядно?
Цитирай

С оригиналното зарядно.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-08-16, 18:34:17)trifon81 написа:  Понеже тук има дилема за зарядното и времето на зареждане, днес направих тест. Когато батерията падна на 50% включих да се зарежда и засякох за колко ще стигне 100%. За 20 мин беше на 72%, а на 60-тата минута вече беше на 100%. По пътя на логиката би трябвало от 0-100% да е за 2 часа.

Толкова е горе долу- за час и половина беше на почти 100% от 2%. Производителя го дава от 0-100 за 97 мин.

                                                                    
Цитирай

Снощи като закачих моя да се зареди видях, че пише като се натисне power on бутона "бързо зареждане". Предполагам тогава, че при мен функцията работи, но не видях за колко се зареди, защото захърках.  Big Grin
Цитирай

Включих зарядното натиснах бутона за изключване но нищо не пише къде го видя това не знам
Цитирай

Долу вляво над часовника. Зависи от темата все пак май. Иначе със зарядното от старото ми сони (850 мА) пише само "зарежда се".
Цитирай

@esil2 след като си заключил екрана, цъкни пауър бутона и на заключения екран, както @ASimov е написал над часовника ще видиш надписа.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Да сега го видях пише само зарежда се с оригиналното зарядно съм
Цитирай

До колкото съм запознат, а и от опит вече мога да кажа - бързото зареждане пречи и батерията пада по-бързо отколкото ако се включи да се зарежда към лаптоп или не с оригиналното зарядно. Това с бързото зареждане го ползвам само в някой критичен момент, когато нямам особено много време за зареждане.
Цитирай

Моето зареждане тогава какво е след като го зареждам с оригиналното зарядно но като го включа и натисна пауър бутона при заключен екран пише само зареждане, докато ако съм разбрал правилно на някои колеги пишело бързо зареждане.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)