Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

От май месец го имам телефона, един път Вайбър не ми е направил проблем. Всичко си ми идва на време, дисплея си ми светва, индикатора си мига. По принцип като цяло с телефона нямам никакви грижи.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай
Аксесоари

За проблема ,че съобщенията идвали по късно от пратеното . Много се оплакват и да не стане така да го взема и да стане така. Имам предивд , че като е пратено да дойде мигновенно , а не след 2 чсса закъсннеие. Е то това Сони беше умряло от глад още както го пуснаха .

Някой още с проблема който съм описал да се отчете Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

(2017-12-05, 12:45:51)Electronium написа:  Когато телефона ми е поставен на маса или бюро с гръб - усещам че не е чувствителен, така както когато е в ръцете ми. Това функция ли е или е дефект?

Изпратено от Huawei с помощта на Tapatalk

И аз да попитам за това.
Цитирай

(2017-12-05, 20:23:49)fuckinggood написа:  За проблема ,че съобщенията идвали по късно от пратеното . Много се оплакват и да не стане така да го взема и да стане така. Имам предивд , че като е пратено да дойде мигновенно , а не след 2 чсса закъсннеие. Е то това Сони беше умряло от глад още както го пуснаха .

Някой още с проблема който съм описал да се отчете Smile

Като му позволиш на вайбъра всичко да работи при заключен екран не би трябвало да имаш проблем. Имаше някъде описано кое как се прави, но за тези пари по добро няма да намериш. Лично аз преминах от флагмана Р9 към Р10 lite и макар че някой може да си помислят че съм се прецакал за мен не е така, въобще не съжалявам не съм чак такъв голям фен на фотографията.
Цитирай

(2017-12-05, 20:23:49)fuckinggood написа:  За проблема ,че съобщенията идвали по късно от пратеното . Много се оплакват и да не стане така да го взема и да стане така. Имам предивд , че като е пратено да дойде мигновенно , а не след 2 чсса закъсннеие. Е то това Сони беше умряло от глад още както го пуснаха .

Някой още с проблема който съм описал да се отчете Smile

Никой не може да ти даде 100% гаранция, че няма точно при теб да се появи проблем с Вайбър, или с нещо друго. Никой не е застрахован, техника е.  Visslar
Цитирай

(2017-12-05, 20:23:49)fuckinggood написа:  За проблема ,че съобщенията идвали по късно от пратеното . Много се оплакват и да не стане така да го взема и да стане така. Имам предивд , че като е пратено да дойде мигновенно , а не след 2 чсса закъсннеие. Е то това Сони беше умряло от глад още както го пуснаха .

Някой още с проблема който съм описал да се отчете Smile

Никога не съм имал проблем с Вайбър, ползвам го всеки ден.
Цитирай

За колегата със Сонито те имат функция за пестене на енергия, като спират вифи когато е заключен гсм. Много е вероятно това да е бил проблема. За Хуавей има две възможности да имаш проблем с тях. Като казвам проблем, то няма проблем има неразбиране.
Вариант1: Настройки- Батерия- Почистване при заключ дисплей и там отметка на вайбър, но ще ти изпише с червено: Не може да се опресни, когато е затворено
Вариант2: Настройки - Приложения - Вайбър - Известия

ПП:. Взимай телефона е супер. Проблем с вайбъра нямам, и ти няма да имаш!!!
Цитирай

(2017-12-05, 19:58:07)ASimov написа:  При мен го няма този проблем, но знам за какво говориш. Имах преди това Sony M4 Aqua и съобщенията по Вайбър идваха с голямо закъснение или когато отключа дисплея. В сравнение със сони-то, направо се родих с Huawei-я, макар, че моето сони се оказа пълен боклук - ходи 6 пъти в сервиз  Bu

Напоследък забелязвам забавяне при изпращане на файлове през Вайбър, но и от други марки телефони го има. Може би е нещо свързано със версията на Вайбър.
Цитирай

Ами скоро ще го вземам щом вайбъра е наред до края на месеца с коледните намаления го отнасям

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

Това нещо каква роля играе че съм го деактивирал
http://dox.bg/files/dw?a=3ba25f8815
Цитирай

Проблемът със сонито не беше от енергоспестяващите функции. Тотално зле беше целия телефон - 5 пъти му сменяха гаранционно дъното. Но имаше и забавянето на Вайбър. Както и да е... върнаха ми парите за него и си взех този Huawei, и никак не съжалявам!
Цитирай

Откъде може да се види общата продължителност на входящите и изходящите обаждания?
Цитирай

Здравейте, засилих се днес да си купя Huawei p10 lite, но видях че има две версии - 3GB и 4GB. Кой ще препоръчате? Основно за разговори ползвам телефона, вайбър и от време на време фейсбук, и държа снимки да правя.
Благодаря!
Цитирай

С 3GB ще ти върши работа без проблем.

 
Цитирай

Е този с повечето, разбира се, въпроса е готин Big Grin
3 или 4, еми 4 of course...

Но и с 3-те е перфектен, ако ти е значително по-евтин...
Цитирай

Едно приятелче иска да си сменя хуавея с xiaomi mi 1a, та ще помоля някой ако е имал впечатления от въпросното xiaomi да каже струва ли си защото аз нищо не мога да го посъветвам.
Цитирай

Колеги, има ли как да се вижда колко часа ектан прави телефона?
Цитирай

(2018-01-09, 10:29:09)trifon81 написа:  Колеги, има ли как да се вижда колко часа ектан прави телефона?

Настройки,батерия, ниво на консумация, хардуер, екран.
Цитирай

Здравейте, възможно ли е телефона да отчита по различен начин изразходваните мегабайти от оператора. Доскоро бях с друг телефон който беше само на 3 ж и 3гигабаита не можех да изхарча и половината, а сега с п10 лайт имам чувство че са само 2гигабайта ,средата на месеца и край. Дали оператора не го прави с цел да минем на по висока тарифа. Пращат ми съобщение че, мг на висока скорост са изчерпани, а тела показва че имам още гигабайт и нещо .
Цитирай

Телефона е направен да отчита от началото на месеца и ако оператора те засича на друго число се получава разминаване.
Цитирай

Разминаването, мисля е нормално да се получава, защото при ъплоуд на данни операторът пак отчита трафик от включениете мегабайти, а телефонът мисля не ги отчита.
Цитирай

Благодаря ви, наистина ме засичат на 22 число.
Цитирай

Телефона отчита целия трафик, но в настройките за потребление трябва да го направиш от дата към дата на засичане, иначе фабрично засича от първо число.
Цитирай

Къде са тези настройки за дата такива няма
Цитирай

Лично аз, незнам телефона да има някъде настройка да ти засича трафика от дата до дата която ти лично да за зададеш. Телефона е настроен от първо число на месеца да засича. Аз си гледам трафика в на Мтел сайта.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)