Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

Екранната снимка е с двойно почукване по екрана и да известията ги има Smile
Цитирай
Аксесоари

(2018-04-03, 21:28:47)andreydemon написа:  Екранната снимка е с двойно почукване по екрана и да известията ги има Smile
Двойното почукване е само за светване/гасене на заключен екран и безсмислено.Екранна снимка се прави като плъзнеш три пръста бързо надолу!?!

Изпратено от моят FIG-LX1 с помощта на Tapatalk

                                                                    
Цитирай

(2018-04-03, 21:38:13)georgi4a написа:  Двойното почукване е само за светване/гасене на заключен екран и безсмислено.Екранна снимка се прави като плъзнеш три пръста бързо надолу!?!

Изпратено от моят FIG-LX1 с помощта на Tapatalk

При мен се прави с двайно почукване с кокалчето по екрана Smile
Цитирай

.. с Орео ли си? При P20 lite и при P Smart е с трите пръст и е супер неудобно.

                                                                    
Цитирай

Да, с Орео съм  Smile
Цитирай

Ще си караме с копчетата тогава с тях е по-удобно. Като се замисля с почукване с една ръка не става, а с копчетата може и с една ръка.
Цитирай

(2018-04-05, 12:06:30)andreydemon написа:  Да, с Орео съм  Smile

Моля, дай един скриншот, да видя защо при мен го няма това подменю

                                                                    
Цитирай

аз пък тва почукване никога не го ползвам даже не ползвам нищо с тия жестове щото всеки знае че не сработва от първия път иначе си е гъзарийка .Мен неми пречи честно казано.Ако оптимизират батерията ще съм най доволен аз
Цитирай

(2018-04-05, 19:27:45)georgi4a написа:  Моля, дай един скриншот, да видя защо при мен го няма това подменю

Заповядай 
[Изображение: 10i9feb.jpg]
Цитирай

даа, явно е различно от "моето Орео". Няма такова меню при П20 и П Смарт

                                                                    
Цитирай

(2018-04-06, 08:32:04)georgi4a написа:  даа, явно е различно от "моето Орео". Няма такова меню при П20 и П Смарт

А може ли да споделиш по-интересните новости в орео? Например имаше нещо за иконите известия има ли ги?
Цитирай

Само точка е по подразбиране на иконата, но си има в менюто, да се променя и иконите да са с номерче за известяване.
@andreydemon
явно моето Орео е "по ново" и няма такива екстри Smile

                                                                    
Цитирай

Извинявам се ако не пиша в правилната тема но искам да попитам ако се наложи форматиране на картата памет къде е по добре да го направя на компютъра или на телефона или няма значение
Цитирай

(2018-04-16, 14:24:53)esil2 написа:  Извинявам се ако не пиша в правилната тема но искам да попитам ако се наложи форматиране на картата памет къде е по добре да го направя на компютъра или на телефона или няма значение

На компютъра е много по добре

Huawei p10 lite 
Цитирай

Абе колеги на мой приятел е дошъл ъпдейт за андроид 8 на Huawei P10 днес.Дали скоро и ние ще получим някой да има представа
Цитирай

(2018-04-16, 14:24:53)esil2 написа:  Извинявам се ако не пиша в правилната тема но искам да попитам ако се наложи форматиране на картата памет къде е по добре да го направя на компютъра или на телефона или няма значение
Задължително на телефона на който ще е ползваш.
Цитирай

(2018-04-22, 13:14:37)i770514 написа:  Задължително на телефона на който ще е ползваш.
По нагоре един колега писа че било по добре на компютъра, кой сега е прав
Цитирай

Аз съм си патил след форматиране на компютъра и затова  казвам.Форматира ми е във някакъв друг формат и след това телефона не е разпознаваше че съм е сложил или ми изписваше , неразпозната/неподържана файлова система .Може би ако се спази това изискване за файловата система няма да има проблем. Но нека някой по грамотен да обясни.
Цитирай

Аз не знам да има значение къде се форматира ако телефона я разпознава след това, мисля че освен това, не би трябвало да има други проблеми.
Цитирай

(2018-04-22, 12:15:10)MADFLAVA написа:  Абе колеги на мой приятел е дошъл ъпдейт за андроид 8 на Huawei P10 днес.Дали скоро и ние ще получим някой да има представа
Дано. Wink
Ама при мен няма нищо. На В198 съм си от няколко седмици...

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

(2018-04-22, 12:15:10)MADFLAVA написа:  Абе колеги на мой приятел е дошъл ъпдейт за андроид 8 на Huawei P10 днес.Дали скоро и ние ще получим някой да има представа

Че тя P10-ката получава орео от около месец... Какво общо има този факт с P10 lite? Лайтът ще почака поне още 2,3 седмици, а в България може би и още.
Цитирай

Ползвам mix player и забелязах че при слушане на аудио песните от време на време прекъсват за секунда, някой има ли такъв проблем с този плеър и евентуално решение.
Цитирай

Колеги някой да има подобен бъг?От скоро при писане клавиатурата ми замръзва а до сега нямах този проблем замръзва ми директно екрана и трябва да закл и откл телефона за,да,се оправи.Другия проблем ми е че доста често ми дава на инсталираните приложения Грешка в приложението и трябва да натисна затвори за да се оправи.Това ми го прави чат пат и при вкл на камерата понякога като я вкл ми исписва грешка в приложението просто нямам идея какво става.Правих му ресет и отново си е така
Цитирай

Не знам колега защо се получава така при теб, при мен няма такива проблеми.
Цитирай

(2018-04-30, 18:29:13)esil2 написа:  Не знам колега защо се получава така при теб, при мен няма такива проблеми.

Нямам си и аз никаква идея защо е така.Но ако продължава така на истина скоро ще го махам и така.Благодаря за вниманието и отговора колега
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)