Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite
#51

Виж го на живо, и тогава може пак да коментираме!Smile Това, че си млад не значи, че не трябва да харесваш стилни неща! А този cover според мен е точно такъв! Въпрос на вкус!Smile Ако не ти харесва, алтернативи има!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
Аксесоари
#52

Пошегуваш се , но наистина не ми харесват този тип калъфи.Все пак ще го погледна.Но виж - мемори картата ти ми харесва доста.
Благодаря !
Цитирай
#53

Здравейте , стана ли ясно дали апарата има някакви дефекти и бъгове , защото смятам след 1/2 седмици да взема черния вариант от теленорSmile
Цитирай
#54

(2017-04-28, 17:37:29)Madmaxx написа:  Здравейте , стана ли ясно дали апарата има някакви дефекти и бъгове , защото смятам след 1/2 седмици да взема черния вариант от теленорSmile

Колега здравей.Какво разбираш дали има дефекти или бъгове.Аз го ползвам от 7,8 дена вече и съм доволен.Това техника нормално е да има бъгове и дефекти зависи на каква бройка попаднеш дали ще е читава.Всеки телефон има дефекти и бъгове дори и най скъпите модели от от по 1000,2000 хиляди лева.Мойто мнение е че телефона е читав на мен ми харесва
Цитирай
#55

(2017-04-28, 19:02:29)MADFLAVA написа:  Колега здравей.Какво разбираш дали има дефекти или бъгове.Аз го ползвам от 7,8 дена вече и съм доволен.Това техника нормално е да има бъгове и дефекти зависи на каква бройка попаднеш дали ще е читава.Всеки телефон има дефекти и бъгове дори и най скъпите модели от от по 1000,2000 хиляди лева.Мойто мнение е че телефона е читав на мен ми харесва

Благодаря за мнението , имам в предвид  дали има някакви проблеми с мобилните данни както със сегашния ми телефон Lenovo Vibe X2 , някакви забавяния в менютата и все неща от този сорт . Днес поразцъках малко с  него в Технополис и много ми допадна  , струва ми се перфектен за  тези пари
Цитирай
#56

Ще бъде добре ако някои ,който ползва p10 lite поне седмица даде ревю или сподели впечатления за да ориентира колебаещите се като мен. Благодаря предварително!
Цитирай
#57

Аз го ползвам точно от две седмици и въпреки че съм свикнал със Самсунг бързо свикнах и с този. Сравнявайки го с предишния ми А5 2016 и с a5 2017 и p9 lite на колеги телефончето е номер едно в този клас и е доста по евтино. Работя на шум и най-много ме кефи че звъни много силно без да слагам допълнителни програмки за премахване на постепенното увеличаване на звука. Само не обичам да правя снимки и не мога да дам мнение за камерите.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#58

Ползвам телефона вече 9 дена точно. Впечатленията са ми. Батерията държи горе доло колко стария ми п9 лайт което е добре. Забивания и циклене нямам никакви сравнение с п9лайт който имаше тези проблеми. Проблеми с 4ж то нямам и сигнал е супер. Телефона е бърз и лети. Задната камера що годе е добра. Предната камера според мен като се пусне да снимш дава много, много светло снимките просто ги осветява адски много не знам от какво е така. С една дума телефона е яка машинка и си заслужава според мен
Цитирай
#59

А да , за обхвата забравих да кажа че е супер. На работа имаме един приземен етаж на сградата където на 2g правеше едвам една черта, а на 4g никакъв го нямаше. От както съм с хуауейя обхвата ми е пълен на 2g и прави 2 черти на 4g.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#60

Благодаря колеги ще се радвам и на други ревюта аз не съм ползвал huawei досега и с интерес следя всякакво инфо по темата.
Цитирай
#61

Не мога да си свържа телефона с компютъра чрез hisuite.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#62

Settings/Advanced settings/security/Allow hisuite to use HDB

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#63

Получи се.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#64

Здравейте! Smile

Заглеждам го и аз от скоро и най-вероятно, това ще е телефона (600лв бюджет / без план).
Софтуерните бутони могат ли да се скриват при четене/браузване/видео?
Цитирай
#65

Можете ли да пратите снимки на вече телефон със кейс, не калъф и някакъв протектор да видя как стой на извития екран

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#66

(2017-04-29, 10:34:42)Slonio81 написа:  Благодаря колеги ще се радвам и на други ревюта аз не съм ползвал huawei досега и с интерес следя всякакво инфо по темата.

Ако имаш възможност се ориентирай към друга марка.
https://www.kaldata.com/featured/huawei-...46003.html
Цитирай
#67

Ако си обърнал внимание в статията става въпрос за високия клас телефони на Хуауей, където слагат по-бавната памет като в нащите бюджетни телефони. За това не заблуждавай колегата по-горе. За парите си ще получи точно това което е обявено.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#68

Не му обрущайте особено внимание, той си хейти профилактично, защото ”Хухавей” му бавят ъпдейтите и е супер разочарован, че не получихме новият андроид 2-3 дена след флагманите Smile
Цитирай
#69

Какво само храните не мога да ви разбера. Марката Хуавей е доста напред и доста качествени неща правят.ЛИДЕРА САМСУНГ ПУСКАТ НАЙ, НАЙ ДЕФЕКТНИТЕ ТЕЛЕФОНИ а давате чували с пари за тези пръчки. Телефона п10 лайт е клас над други скъпи телефони.
Цитирай
#70

(2017-05-01, 12:05:42)Vi70 написа:  Не му обрущайте особено внимание, той си хейти профилактично, защото ”Хухавей” му бавят ъпдейтите и е супер разочарован, че не получихме новият андроид 2-3 дена след флагманите Smile

Не е само до ъпдейтите имат си трески за дялане ама ще го изтрая още година докато му мине гаранцията, но това си е мое мнение никого не ангажирам с него който си му харесва нека си го ползва.
Цитирай
#71

Благодаря смятам да" рискувам" хаха досега съм с Леново... Преди това с флагман на Самсунг и след него се обещах тази марка да я подминавам без да гледам.....
Цитирай
#72

(2017-04-29, 22:49:32)BGDropche написа:  Можете ли да пратите снимки на вече телефон със кейс, не калъф и някакъв протектор да видя как стой на извития екран
?

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#73

Едно от нещата с които ме кефи пред Самсунгите е че при звънене винаги звъни с максимална сила на звънене а не е повишаващо. Не се налага да слагам приложението Disable increasing ring, което от като стана платено сработва когато си иска.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#74

Благодаря на всички. Въпреки недостатъчното инфо( модела е твърде нов) се реших да го взема. Наясно съм с негативите свързано с производителността и слабия процесор и с липсата на usp type  и относно камерата. Разбрах,че и батерията има сериозен дрейн. Но всичко останало   .дизайн, екран,и бърза скорост на сърфиране е нещо което би впечатлило един редови юзър , който  не играе много тежки игриSmile  И цената е определяща за съжаление все още разликата между p10 lite  i honor 8  е осезаема на нашия пазар ( за теленор е над 230 лв.)  Все пак ще следя темата и ще споделя впечатления !
Цитирай
#75

В средния клас мисля че е с най-доброто съотношение цена/производителност.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)