Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

(2017-05-08, 06:02:30)eljoni написа:  За мен поне, не си струва. Работя с хонор 8 лайт 2017 и не виждам какво повече предлага за 200 лв +.

Направиш вече своя избор и взех 10лайт.

@BGDropche
И все пак не ми се вярва ,че ти сменят телефона ей така на деня без да е минал сервиз , при положение ,че си го позлвал седмица.
Цитирай
Аксесоари

И какви са твоите впечатления от първите ти дни с телефона а и на всички колеги със P10 lite?
Цитирай

Доволен съм, телефона визуално изглежда много добре , стои добре в ръката и създава чувство на скъп продукт. Пъргав е , гейминга не съм го пробвал ,но ми е ясно и не очаквам много. Дисплея е брутален. Като цяло съм доволен. За тези пари едва ли има нещо по-добро , като изключим xiаomi , който нямат гаранция в България.
Цитирай

И аз съм доволен от телефона, няма лагване, забиване и т.н.. Дисплея е хубав и с добра яркост, във вкъщи съм на около 50% яркост .
Двустранно извитото 2.5Д стъкло е много приятно при работа, както и на външен вид. Камерата все още не съм имал възможност да я пробвам както трябва, но на първо четене е много добре.
Като цяло създава впечатление за доста по скъп телефон, особено черния вариант с тъмносивата рамка.
- Доста е хлъзгав + плитки джобове, не е добра комбинация.

Само не знам дали е нормално в състояние на покой да са заети 50% от рам паметта?
Бихте ли споделили при вас как е?
Цитирай

(2017-05-08, 10:55:05)Acrofil написа:  И аз съм доволен от телефона, няма лагване, забиване и т.н.. Дисплея е хубав и с добра яркост, във вкъщи съм на около 50% яркост .
Двустранно извитото 2.5Д стъкло е много приятно при работа, както и на външен вид. Камерата все още не съм имал възможност да я пробвам както трябва, но на първо четене е много добре.
Като цяло създава впечатление за доста по скъп телефон, особено черния вариант с тъмносивата рамка.
- Доста е хлъзгав + плитки джобове, не е добра комбинация.

Само не знам дали е нормално в състояние на покой да са заети 50% от рам паметта?
Бихте ли споделили при вас как е?

Аз съм с 1.6-2гб свободен в нормално състояние. Камерата на светло е добре, но на оскъдна светлина предната е трагична, задната пак не се представя добре. 
Аз съм със златен , тъй като съм юридическо лице и при оранжевите черния свършил и ми изпратиха златен.Първоначално бях тъжен , тъй като черния много ми хареса ,а и не бях виждал златния, но да ви кажа и златния е доста добре.
Цитирай

Най-големия плюс за мен, колеги, е батерията...
В момента съм на 75 %, съпоставено на същата употреба при Р8 lite, когато вече щеше да трябваше да зареждам. Smile

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай

(2017-05-08, 13:15:29)vassetz написа:  Най-големия плюс за мен, колеги, е батерията...
В момента съм на 75 %, съпоставено на същата употре*а при Р8 lite, когато вече щеше да трябваше да зареждам. Smile

За сега нямам много свободно време да го ровя , но ми направи впечатление като го взех онзи ден , беше на 60% и цял ден го рових от 11ч до 24:30ч и беше на 5% като го оставих на зарядното.
Цитирай

На пръв поглед, много хлъзгав телефон, извитото стъкло е яко, и батерията издържа. С кейс стой още по добре, гейминга няма проблеми на мах графики.
Камерата е добра - http://i.imgur.com/4gE7TeL.jpg

Мдааа, втори телефон и пак дефект, изгорял пиксел...... Нищо против Huawei ама аз сигурно съм огромен карък. Какъвто и тел дс вземя има дефекти

Lenovo - то ми има на предната камера

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

@BGDropche не разбрах какво ти има Леновото на предната камера?
Гаранцията на Хуауей П10 Лайт покрива ли изгорял пиксел на дисплея или се правят на ударени?
Цитирай

Едно време имах самсунг s5 и той имаше изгорел пиксел който се вижда само на тъмен фон. Не ми поеха гаранцията трябвало да има над 15 изгорели пиксели на дисплея за да ти го поеме гаранцията. Така че невярвам да ти го поеме гаранцията. А изгорелите пиксели се виждат само на черен фон със усилен на макс контраст
Цитирай

(2017-05-09, 17:29:38)DareDevil123 написа:  @BGDropche не разбрах какво ти има Леновото на предната камера?
Гаранцията на Хуауей П10 Лайт покрива ли изгорял пиксел на дисплея или се правят на ударени?

Да, ама нямя да ги занимавам за такова дребно нещо.
А за Lenovo - то дойде с неработеща предна, не ги занимавах щото го взех за 1 левче от Мтел и не си струваше, щях да изглеждам на пълен т*пак

Също така някои дс знае случайно дали ще имаме актуализаций? Модела е на 1 месец и няма нито 1 актуализация

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

(2017-05-09, 22:15:19)BGDropche написа:  Да, ама нямя да ги занимавам за такова дребно нещо.
А за Lenovo - то дойде с неработеща предна, не ги занимавах щото го взех за 1 левче от Мтел и не си струваше, щях да изглеждам на пълен т*пак

Също така някои дс знае случайно дали ще имаме актуализаций? Модела е на 1 месец и няма нито 1 актуализация

Каква актуализация като модела притежава всичко най-ново андройд 7 EMUI 5.1. Мисля че скоро няма да дочакаме някаква актуализация .
Цитирай

Дори и бета версии няла във Firmware finder.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2017-05-10, 06:17:18)tonus написа:  Дори и бета версии няла във  Firmware finder.

Както казах колега телефона притежава всичко най ново и необходимо. Така че не го мисли. При мен телефона е много пъргав и бърз което ми харесва адски много. Никакъв лаг и мислене не съм имал до сега. Пръстовия отпечатък понякога незацепва веднага а само извибрирва че трябва да го повторя. Иначе си работи супер и той.
Цитирай

Има още неща за добавяне, при мене пръстовия става от 1 вия опит всеки път

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Е то и при мен става почти всеки път но понякога извибрирва и иска повторение Big Grinно не е болка за умиране. Това даже не ми е и проблем. Телефона лети и най ме кефи че като закл си има една иконка на дисплея и само я пипам и готово.
Цитирай

(2017-05-10, 10:52:44)MADFLAVA написа:  Е то и при мен става почти всеки път но понякога извибрирва и иска повторение Big Grinно не е болка за умиране. Това даже не ми е и проблем. Телефона лети и най ме кефи че като закл си има една иконка на дисплея и само я пипам и готово.

За какво говориш ?
Цитирай

Говора като го закл да не натискаш бутона в дясно а само пипаш дисплея и той се закл
Цитирай

От къде се активира?

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Задържаш с пръст на декстоп на телефона после даваш на приспособления и търсиш иконка закл на екрана. Задържаш на нея и си в изкарваш на декстоп където решиш ти и готово
Цитирай

(2017-05-10, 11:38:04)MADFLAVA написа:  Задържаш с пръст на декстоп на телефона после даваш на приспособления и търсиш иконка закл на екрана. Задържаш на нея и си в изкарваш на декстоп къдрто решиш ти и готово

Благодаря, това е полезно!

Asus Memo Pad HD7 Blue
Huawei Honor 7 Lite (5c) Gray
Цитирай

По бързина/разпознаване на пръстовия отпечатък няма равен.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

@tonus - И аз съм на това мнение, винаги от първия път и винаги за по малко от половин секунда, водят го 0.2 секунди

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Колеги не знам какво става с купуването на този телефон , но за изминалите 2 седмици съм ходил до 5 офиса на теленор и никъде го няма и не се знае кога ще има , обесняват ми че го няма никъде и т.н , само в The mall дадоха някакви надежди че евентуално тази събота може да доставят ...
Цитирай

И аз имах същия проблем,според мен причината е че като цена характиристики няма аналог.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)