Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite
#1

Здравейте,интересува ме този защо на всякъде пише че е с 4г,рам а в теленор е с 3 рам.Кое е вярното ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Предполагам в Теленор е грешката. Телефона навсякъде е обявен 4/32GB.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

Май не са в грешка а ние сме прецакани  .

http://consumer.huawei.com/en/mobile-pho...ite-en.htm

https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...43922.html
Цитирай
#4

там допълнителния гигабайт е за да не се усетят тайните приложения за подслушване и следене .. Big Grin

Все пак кажете какво мислите? Днеска успях да го разгледам в теленор едновременно с голямото p10, защото като цяло доста се колебая и като цяло впечатленията ми са добри. Камерата поне в live view, пусната едновременно с тази на голямото p10 изглеждаше доста кадърна.

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
#5

с колко рам беше погледна ли го?
Цитирай
#6

Не, не ме и интересува дали са 3 или 4, стига да работи кадърно... Заредили са го и в магазините на оранжевите, но още го няма в сайта, а ако го пуснат и в синия цвят го взимам още другата седмица...

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
#7

То това е едно от нещата за да работи добре.Ако е с 4 рам го грабвай.
Цитирай
#8

Защо хората масово са обсебени от това, какво е написано на листчето със спецификации не знам... значи ако е с 3 не става за нищо, така ли излиза Smile

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай
#9

Ако ти хареса телефона си го вземи. То и Р9 лайт имаше версия с 3 гб, но тук се предлагаше само 2 ГБ и какво ? Продаваше се като топъл хляб и оплаквания няма, оказа се железен телефон. Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#10

(2017-04-13, 22:25:17)petrov88 написа:  Не, не ме и интересува дали са 3 или 4, стига да работи кадърно... Заредили са го и в магазините на оранжевите, но още го няма в сайта, а ако го пуснат и в синия цвят го взимам още другата седмица...

Апарата е супер! Тънък, добра изработка. Хонор 6 ми е с 3гб РАМ и рядко качвам над 50%, така че грабвай! Но след 2-3 месеца цената ще е със 100лв надолу. Освен ако не го вържеш а някоя програма на оператор.

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай
#11

(2017-04-13, 22:38:37)petrov88 написа:  Защо хората масово са обсебени от това, какво е написано на листчето със спецификации не знам... значи ако  е с 3 не става за нищо, така ли излиза Smile

Защото При телефон със слаб хардуер не можеш да очакваш чудеса.Но и три му са достатъчни и за тези пари е супер,стига да ти допадне дизайна и най вече интерфейса.Мен лично ме кефи.
Цитирай
#12

Вчера взехме от сините за съпругата един синичък p10 lite.Телефончето е изключително красиво особенно гръбчето, работи доста приятно, изработката му сравенана с p9 е една идея по груба, като цяло много приятен апарат.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#13

649 лв с 3 гб рам в Технополис.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#14

Струва ли си почти 200-та лева разлика от P8lite2017/Honor8lite ? За мен телефоните са почти идентични.
Цитирай
#15

скоро ще преподписвам с вива и бях хвърлил око на huawei nova.но сега се чудя между новата и p10 lite.бихте ли казали кои от двата е за предпочитане и защо.
Цитирай
#16

Днес го взех с преподписване от Вива син цвят. Юсб порта не е type C, a е стария модел.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#17

И аз грабнах един за жената от теленор черен.На първо четене е добре. Smile.Даже си мисля че е по добър от а5.2016който плзвам като служебен.
Цитирай
#18

Определено е по-добър от А5 2016 че и дори от А5 2017. Открих че може да се променя това да не се нареждат всички приложения на началните екрани а да са в т.нар. чекмедже. Аз като Самсунг юзър до сега точно това ме отблъскваше от Хуауей.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#19

При мен изкочи първият проблем.Не винаги му се активират мобилните данни.Идеи или съвети.
Цитирай
#20

При мен няма такъв проблем. Само не съм проверил дали има проблем с известията на Вайбър както при p9 lite.
На АнТуТу ми изкара 63000 точки.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#21

Съпругата ми си потроши гърба на телефона, та някой ако има идея къде продават задни панели да драсне един ред.
Ей я жертавата на гравитацията
[Изображение: 3e84b1d776171ededc5dfbdd40ac7639.jpg]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#22

Ако си от София, мини през ул. Леге 6, би трябвало да имат.

Citytel поддържат подобни неща, но предвид, че още е топъл моделът надали имат - обади им се дали чакат за този модел нещо.
Цитирай
#23

Здравей, не съм от софия Sad
Ще го мислим нещо, първо ще потърся в нета телефон или мейл за сервиза или магазина на ул.Леге и за ситител също.Вече имаме лъч надежда за ново и лъскаво гръбче Smile
Благодаря колега

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#24

Ето адреса и телефони.
И тук може да има нещо полезно: http://dice.bg/huawei-aksesoari/huawei-s...-aksesoari


Прикачени файлове
.jpg Huawei Sofia.jpg Размер: 18.16 KB  Сваляния: 93

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#25

Явно всички са подгонили синия модел... И аз ходих да питам днес, но нямаха, а другите цветове не са ми интересни.
Как седят нещата със слушането на музика през жака, защото за други модели има оплаквания?
SAW, жена ти потруди ли се да го пръсне така гърба или не е искало много сила

Xperia X8 > Arc S > LG G2
Xperia U
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)