Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

(2017-09-13, 09:27:59)totopz написа:  Има Here Maps. Не съм я използвал на Android, но предполагам, че е същата като на iOS и върши страхотна работа.

Добра си е и най-важното-> може да се ползва в "офлайн" режим,  след като се изтегли съответната карта.

                                                                    
Цитирай
Аксесоари

пробвах тази NAVIGON Europe 8.8.2 Amazon и си тръгна.
Цитирай

А и си обновяват офлайн картите.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

За навигация моето предпочитание е TomTom. Не е безплатна, но и не е скъпа, под 40 лв. е годишния абонамент, има и 10 лв. месечен. Може да се плати и без кредитна/дебитна карта, с оператор (и трита ни оператора имат услуга вече).

Изчистена, бърза, офлайн, направена както трябва. По-хубава навигация не съм намерил, за мен е перфектната. Дори Sygic не ми харесва.
Да, няма много от ония социални опции, но това е навигация и фокуса и е такъв - върши тази работа перфектно.
Цитирай

Аз да спомена, че от Sygic никак не съм доволен, както и от Google Maps. И двете навигации ме забиваха по разни смотани пътища, като в същото време съм проверявал и в Here Maps и си показваше правилните пътища.
За пример ще дам веднъж със Sygic от Кърджали към Хасково ме заби по някакъв смотан нагънат планински път вместо по главния. От тогава я разкарах и вече й нямам доверие.

Samsung Galaxy S :: Android 2.3.5  >>  Samsung Galaxy S2 :: CyanogenMod 11 - Android 4.4.4 >> Huawei P10 Lite - Android 7.0 >> Samsung Galaxy S8 >> Huawei Mate 20 Pro >> Samsung Note 9
Цитирай

Google Maps не е реална навигация за мен, това си е карта тип Near Me - да видиш къде какво има, ориентир, но не и реална адекватна навигация. Лично мнение.

TomTom , както казах за мен е номер едно. Навигация в чистия, смислен вид.
Цитирай

(2017-09-20, 14:04:55)alisali1234 написа:  Google Maps не е реална навигация за мен, това си е карта тип Near Me - да видиш къде какво има, ориентир, но не и реална адекватна навигация. Лично мнение.

TomTom , както казах за мен е номер едно. Навигация в чистия, смислен вид.

Лично ползвах Google Maps преди 2 седмици, в грешка си, че не е реална навигация. Работи и в Офлайн режим с глас на български. Перфектна работа ми свърши и не виждам смисъл да тегля другите които са доста тежки.
Цитирай

Гугъл Maps дава възможност да се изтегли временно карта, която да се използва офлайн, това за незнаещите!
Цитирай

(2017-09-20, 16:15:57)milko_sf написа:  Гугъл Maps дава възможност да се изтегли временно карта, която да се използва офлайн, това за незнаещите!

Ами на мен ми е временно! Сутринта я теглих, свърши ми работа и това е! Да не ми трябва да постоянно? Когато трябва, се тегли и върши работа. Който е на камион и пътува нон стоп да си търси това което му трябва.
Цитирай

Точно така!
Цитирай

Затова казвам, че не е реална навигация за мен - като лично мнение. Не може да изтеглиш карта на цяла Европа, напр.
А тежки навигации кои са , TomTom не виждам да е тежка, като памет е ОК - под 7GB е цял EU.
Цитирай

Интересувам се от модела, но забелязвам ,че доста от притежателите се оплакват ,че е крехък апарат. Главно при изпускане, с поражения върху дисплея. Така ли е?
Цитирай

(2017-12-03, 11:54:44)cenova написа:  Интересувам се от модела, но забелязвам ,че доста от притежателите се оплакват ,че е крехък апарат. Главно при изпускане, с поражения върху дисплея.  Така ли е?

Всички телефони с този дизайн сандвич стъкло и алуминий са крехки и с тях се внимава но това е дизайнерско решение и е адски красиво... Аз съм доволен много този телефон среден клас промени много отношението ми като цяло.. А преди ползвах флагмани
Цитирай

Колко е трошлив не знам, аз съм с прозрачен силиконов кейс и обикновен найлонов протектор, три пъти пада на цимент от джоба на якето ми и няма никакви следи. Иначе телефона е добър работи бързо не забива, има си всичко дори поддържа OTG чете флашки стига да имаш малко кабелче преходник. За батерията зависи кой как си ползва телефона но 5ч екран при здраво ръчкане не са му проблем, при по пестеливо ползване може и повече.
Цитирай

(2017-12-03, 13:39:04)esil2 написа:  Колко е трошлив не знам, аз съм с прозрачен силиконов кейс и обикновен найлонов протектор, три пъти пада на цимент от джоба на якето ми и няма никакви следи. Иначе телефона е добър работи бързо не забива, има си всичко дори поддържа OTG чете флашки стига да имаш малко кабелче преходник. За батерията зависи кой как си ползва телефона но 5ч екран при здраво ръчкане не са му проблем, при по пестеливо ползване може и повече.

При мен също след последния на този та ъпдейт 5 часа на екран със сигурност и при яко ръчка не, което за мен си е цял ден без зареждане. Изпускане е над 5 пъти и е без забележки а а, съм само със кейс и без протектор(и двата се отлепиха) предполагам след като дойде и Орео вече ще е още по добре
Цитирай

Ок благодаря. Аз кейсове не използвам, дразнещо ми е. Имала съм iphone 3gs и самсунг А3 2015 (първия), които също са с алуминиеви рамки и доста са нажулени и летяли ,но стъклата им винаги са оцелявали .Ще го обмислям :-)
Цитирай

Когато телефона ми е поставен на маса или бюро с гръб - усещам че не е чувствителен, така както когато е в ръцете ми. Това функция ли е или е дефект?

Изпратено от Huawei с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте , гледам че има доста притежатели на телефончето и аз смятам да го вземам в края на месеца . Имам няколко въпроса относно телефончето .

1 . Батерията как е колко правиш с умерено ползване
2 . Лагва ли , забива ли телефончето
3 . Има ли като на Самсунг да си избереш приложение което да заспива и как е техния пестелив режим на хуавей . Ползвал съм самсунг и там знам как е , но при хуавея мисля ,че ще е доста различно .
4 Фейсбук аппа има ли вече баджове , т.е червеното кръгче да се явява при нотификация при еконката на декстопа .
5 . Доволни ли сте от камерата снимките как са . Може да съпоставите с друг телефон примерно .

Другото което ми бяха казали че нотификациите при хуавей идвали когато пожелаят верно ли е това . Т.е като ти пише някой на вайбър идвал селд 2 часа съобщението както и други нотификации . При вас вас така ли е.

Ще се радвам да получа отговор на въпросите .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

За другото не знам, но ползвам p9 и известията си идват нормално. Дори при заключен екран ми идват по-бързо от s8-цата ми.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-12-05, 13:38:55)fuckinggood написа:  Здравейте , гледам че има доста притежатели на телефончето и аз смятам да го вземам в края на месеца  . Имам няколко въпроса относно телефончето .

1 . Батерията как е колко правиш с умерено ползване
2 . Лагва ли , забива ли телефончето
3 . Има ли като на Самсунг да си избереш приложение което да заспива и как е техния пестелив режим на хуавей . Ползвал съм самсунг и там знам как е , но при хуавея мисля ,че ще е доста различно .
4 Фейсбук аппа има ли вече баджове , т.е червеното кръгче да се явява при нотификация при еконката на декстопа .
5 . Доволни  ли сте от камерата снимките как са . Може да съпоставите с друг телефон примерно .

Другото което ми бяха казали че нотификациите при хуавей идвали когато пожелаят верно ли е това . Т.е като ти пише някой на вайбър идвал селд 2 часа съобщението както и други нотификации . При вас вас така ли е.

Ще се радвам да получа отговор на въпросите .

1. 2 дена с нормално ползване.
2. Никога не ми е лагвало.
3. Никога не съм слагал приложения да ми пестят енергия и кара 2 дни.
4. Не излиза на екран съобщение от Месинджъра ако това ти е въпроса.
5. Супер доволен съм от камерата, сравнявам с Леново К5 на жена ми.
Цитирай

Точка 4 - самата иконка на фейсбук приложението https://forums.androidcentral.com/attach...215934.jpg като на снимката ,защото си спомням с по стари версии като 5.0 и 6.0 нямаше баджове при фейсбук приложението . Тоя бадж е ако има не си видял някой комент или има новина за кяото си се абонирал .

Иначе камерата ще е по добра от на леновото 100% , тъй като леновото съм снимал и е отвратителна .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

(2017-12-05, 15:25:50)fuckinggood написа:  Точка 4 - самата иконка на фейсбук приложението https://forums.androidcentral.com/attach...215934.jpg като на снимката  ,защото си спомням с по стари версии като 5.0 и 6.0 нямаше баджове при фейсбук приложението . Тоя бадж е ако има не си видял някой комент или има новина за кяото си се абонирал .

Иначе камерата ще е по добра от на леновото 100% , тъй като леновото съм снимал и е отвратителна .

Има го това на Фейса. Виж, минал съм доста телефони като модели и марки. Това е един от най добрите които съм имал.
Цитирай

(2017-12-05, 17:14:44)Nikimi71 написа:  Има го това на Фейса. Виж, минал съм доста телефони като модели и марки. Това е един от най добрите които съм имал.

Абсолютно съм съгласен с теб. До колкото съм запознат само Хуавей правят всичките си телефони изцяло те, а не разни подизпълнители.
Цитирай

Хора , разбрах от един колега , но не само той и от други хора проблем с вайбъра който нямал решение . Съобщенията пристигали със закъснение , което е малко тъпо и нямало поправка . Верно ли е , тъй като доста позлвам вайбър на ден и не е оферта да ми пристигат съобщенията след 2 часа примерно . Наистина много ме грабна телефночето , но с този проблем леко се разколебавам .
Мискя ,че на вискчи модели го има този проблем или греша ?

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай

При мен го няма този проблем, но знам за какво говориш. Имах преди това Sony M4 Aqua и съобщенията по Вайбър идваха с голямо закъснение или когато отключа дисплея. В сравнение със сони-то, направо се родих с Huawei-я, макар, че моето сони се оказа пълен боклук - ходи 6 пъти в сервиз  Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)