Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

(2018-01-17, 14:28:53)esil2 написа:  Къде са тези настройки за дата такива няма

Имаше някакви по-добри Data Managers, навремето с LG 2X (печката с Tegra) ползвах едно приложение Onavo, не знам дали го има още. Скоро мисля, че Google пуснаха Data Saver/Manager приложение, прясно, виж в секцията им в Google Play.

Гледам и аз не мога да разбера от къде се настройва сакатия manager , вграден в телефона. На Samsung-а имаше настройка, бях си го направил от 8-ми , когато ме засичат, ама на Huawei-я не откривам тая настройка. Пробвай с на Google мениджъра, или Onavo.

Или пък това, първо ми излиза като напиша "Data Manager" в Store-a: https://play.google.com/store/apps/detai....mdm&hl=bg
Цитирай
Аксесоари

Всеки андроид телефон има тази функция. Намира се в настройките на мрежата. Ето при мен на Note 8 къде е, и при вас трябва да е някъде там.
       

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

При хуавейци не е тъйSmile
Цитирай

Хмм, да. Сега зачетох в нета, че от Андроид 6 насам тази опция в Huawei е скрита от менюто. Намерих и как се активира. Инсталира се Activity Launcher от маркета и след това се следват тези стъпки. Успех.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

При Samsung-а и аз го знам това, нали това и написах, ама при Huawei настройките липсват.
Както казах, най-лесно с Data Manager по желание от Store, доста от тях имат и Firewall, въпреки, че то при Huawei имаше вграден ако не се лъжа. в Android 4.4 с първите EMUI още имаше Firewall , което искаше root при други марки. Май и Xiaomi-тата с MIUI имаха също. Други - не.
Изобщо, Huawei-ите винаги са били много "configurable" out of the box , без root, та се чудя точно на това защо му липсват настройките.
Цитирай

(2018-01-17, 21:31:12)ivan_vylka написа:  Хмм, да. Сега зачетох в нета, че от Андроид 6 насам тази опция в Huawei е скрита от менюто. Намерих и как се активира. Инсталира се Activity Launcher от маркета и след това се следват тези стъпки. Успех.Activity Launcher

Пробвах метода и не става, Activity Launcher се инсталира и като отворя програмата се явяват две полета първото Activity Launcher и второто Huawei начало, след това което от двете и да натисна нищо не става и нищо не се зарежда както е на клипа.
Цитирай

пичове извинявайте но някой да сподели как да инсталирам приложенията на сд - картата,или вече инсталирани да се местят на картата памет ? Sad
Цитирай

Някои приложения и игри го правят автоматично или след настройка. На Gameloft игрите (пр. Asphalt) има такава настройка в менюто на самата игра, за прехвърляне към картата памет, Here We Go навигация също има избор къде да изтегля картите, TomTom пък винаги ги тегли, където има повече свободна (не пита и няма настройка).
Цитирай

https://www.kaminata.net/forum/tsru-i-fb...16055.html

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

САЩ са притеснени че Китай ще ги изпревари икономически и за това според мен е цялата тази помия дето я изливат.
Цитирай

Имат основания.
Цитирай

Някой може ли да ми каже има ли го двойното почукване на екрана за отключване, и ако го има къде да го търся. Благодаря.
Цитирай

Няма такава екстра
Цитирай

Жалко p8 lite, имаше и беше много удобна
Цитирай

А този телефон нямаше ли възмижност за отключване само като докоснеш сензора за пръстови отпечатаци? Ако е така защо е необходомо почукването?

Изпратено от моят E5823 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, има. Аз точно по този начин го отключвам от доста време.

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай

Някаква идея защо на външна свелина, черния фон става сив?
Цитирай

Fingerprint-а е Always-on, т.е. без да го отключваш. Без да го почукваш, директно слагаш пръста отзад и си готов (стана еротичен разговора Big Grin).
Цитирай

Колеги здравейте.Направо с въпроса ми.Закупих п10 лайт от технополис днес за подарък.Телефон е брутален.Имам въпрос телефона пише че е със процесор кирин 658 като флезнах в настройките на телефона да видя инфото пише че е с такъв процесор ок няма проблем в това.Но след това истеглих една,две програми за проверка на данните на телефона една мисля че се казваше CPU-Z тази програма като я стартирах ми из писва веднага че телефона има процесор hisilicon kirin 650 2.36 GHz 8x ARM cortex-A53@2.36GHZ. Това какво означава че телефона е със по слабия процесор кирин 650 ли ? Също така тази програма че телефона е със 2900 ампера батерия а би трябвало да е 3000 ако не се лъжа. Може ли някой да инсталне тази програма и да ми каже на вас какво пише.Благодаря за разбирането и поздрави
Цитирай

(2018-03-21, 22:52:24)MADFLAVA написа:  Колеги здравейте.Направо с въпроса ми.Закупих п10 лайт от технополис днес за подарък.Телефон е брутален.Имам въпрос телефона пише че е със процесор кирин 658 като флезнах в настройките на телефона да видя инфото пише че е с такъв процесор ок няма проблем в това.Но след това истеглих една,две програми за проверка на данните на телефона една мисля че се казваше CPU-Z тази програма като я стартирах ми из писва веднага че телефона има процесор hisilicon kirin 650 2.36 GHz 8x ARM cortex-A53@2.36GHZ. Това какво означава че телефона е със по слабия процесор кирин 650 ли ? Също така тази програма че телефона е със 2900 ампера батерия а би трябвало да е 3000 ако не се лъжа. Може ли някой да инсталне тази програма и да ми каже на вас какво пише.Благодаря за разбирането и поздрави
И при мен с CPU-Z показва същото !
Но ,като инсталирах Antutu ми показа че процесора е Kirin 658!
Батерията в 10 приложения ми я дава все различно 2900-3000 mah.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай

(2018-03-22, 06:58:37)ilii4o85 написа:  И при мен с CPU-Z показва същото !
Но ,като инсталирах Antutu ми показа че процесора е Kirin 658!
Батерията в 10 приложения ми я дава все различно 2900-3000 mah.

Интересно много. При антуту и при мен са същите показатели. Интересно на истина много. Просто ми стана интересно и за това реших да пиша. Благодаря за инфото колега. Някой да сподели с няколко думи само телефона как се представя като батерия, камера, производителност, звук има ли засечки и такива работи. Аз ползвам Samsung J7 2017 и мога да го сравня с p10 lite освен че Samsung има малко по добра камера за мен лично но при него няма подсветка на копчетата и адски дразнещо. Поздрави
Цитирай

(2018-03-22, 07:24:34)MADFLAVA написа:  Интересно много. При антуту и при мен са същите показатели. Интересно на истина много. Просто ми стана интересно и за това реших да пиша. Благодаря за инфото колега. Някой да сподели с няколко думи само телефона как се представя като батерия, камера, производителност, звук има ли засечки и такива работи. Аз ползвам Samsung J7 2017 и мога да го сравня с p10 lite освен че Samsung има малко по добра камера за мен лично но при него няма подсветка на копчетата и адски дразнещо. Поздрави
За мен лично перфектен телефон. Адски съм доволен.
Цитирай

(2018-03-21, 22:52:24)MADFLAVA написа:  ... пише че е със процесор кирин 658 като флезнах в настройките на телефона да видя инфото пише че е с такъв процесор ок няма проблем в това.Но след това истеглих една,две програми за проверка на данните на телефона една мисля че се казваше CPU-Z тази програма като я стартирах ми из писва веднага че телефона има процесор hisilicon kirin 650 2.36 GHz 8x ARM cortex-A53@2.36GHZ. Това какво означава че телефона е със по слабия процесор кирин 650 ли ?...

(2018-03-22, 06:58:37)ilii4o85 написа:  И при мен с CPU-Z показва същото !
Но ,като инсталирах Antutu ми показа че процесора е Kirin 658!
...

Всички процесори от линията Kirin 65x са всъщност един и същи процесор с различна тактова честота от 2000 до 2360 мгх. Ето, на който му се чете:
https://www.notebookcheck.net/Kirin-650-...596.0.html

                                                                    
Цитирай

Колеги преди 2,3 часа държах в ръката си Huawei p smart на един приятел по играх си с него.Сравнението между п смар и п10 лайт е никакво дори и в камерите не намерих разлика и това нещо струва над 500 лева пълна подигравка
Цитирай

(2018-03-23, 17:07:49)MADFLAVA написа:  Колеги преди 2,3 часа държах в ръката си Huawei p smart на един приятел по играх си с него.Сравнението между п смар и п10 лайт е никакво дори и в камерите не намерих разлика и това нещо струва над 500 лева пълна подигравка

Ами p20 lite на кво отгоре струва над 700лв? Някой помни ли колко беше началната цена на п10 лайт?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)