Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI P10 Lite

(2018-11-07, 06:26:16)CivilWar80 написа:  Счупих предното стъкло, телефона работи, някой знае ли колко ще ми струва

В петък давах да го сменят на дъщеря ми която е с Р8 лайт. Навсякъде включително и сервиза на Леге ми искаха над 120 лв. Сега ако си от София, ще ти кажа сервиз в Люлин, направиха го за 85 лв. Сега за нашия модел не знам колко ще струва, може би малко по скъпо.
Цитирай
Аксесоари

90 лв ми излезе всичко на руски паметник
Цитирай

Вече година и половина се задържах с този модел и да си призная работи добре машинката. Ако тия пичове от Хуавей оптимизират още малко батерията да изкарва поне още 1ч сот отгоре грешка няма да има
Цитирай

Някой ползвал телефона без защитен гръб може ли да сподели дали се драска или е защитено от драскотини? Аз моя така и не смея да го нося без. Както и без преден протектор.

Poco F3
Цитирай

Стъклото на гърба се драска и чупи лесно, много трябва да се внимава без калъф.
Цитирай

(2019-04-14, 11:43:29)Stiliyan03 написа:  Стъклото на гърба се драска и чупи лесно, много трябва да се внимава без калъф.

Значи добре съм правил. Затова ми е като сега купен. Smile

Poco F3
Цитирай

Стъклата на тоя телефон са правени толкова фино, че чак се чудя как не са се разпаднали сами. Драскат се хипер лесно, задницата е уникално хлъзгава, за капак на всичко обира пръсти и от двете страни. Този телефон лично за мен е неизползваем нормално без протектор и гръб - протектор с олеофобично покритие за да може долу-горе да махне тия пръсти и гръб за отзад, освен за да пази и да не се драска и да събира пръсти. Това е единствения телефон, който без гръб и протектор след половин час ръчкане е като след война - отпечатъци по целия корпус, на светлина яко се виждат драскотините. Сменил съм задния гръб а отпред след появата на малка драскотина на втория ден вземах протектор.

Вече втора година ми е все така перфектен, но без протектор и гръб поне за мен е неизползваем. А с тоя хлъзгав гръб сам си търси да падне от масата или ако ти се поизпотят ръцете да се изхлузи. Протектор сменям на 2-3 месеца, защото микро-драскотините под лампа ме влудяват а тя ми е над леглото и ги виждам. Просто естетически ме дразнят.
Цитирай

Здравейте нашите телефончета поддържат ли VoLTE ?

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

(2019-11-02, 11:16:12)ianiovski написа:  Здравейте нашите телефончета поддържат ли VoLTE ?
Да

Redmi Note 5  4/64 >> Redmi Note 9S 6/128
Цитирай

Да намерих я опцията и ми е вкл. ,обаче като изпратя СМС с активирането или статуса на VoLTE (Виваком) ми пращат смс ,че услугата не може да бъде активирана .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

(2019-11-09, 10:04:59)ianiovski написа:  Да намерих я опцията и ми е вкл. ,обаче като изпратя СМС с активирането или статуса на VoLTE  (Виваком) ми пращат смс ,че услугата не може да бъде активирана .

От днес модела е качен на сайта на Виваком като такъв с поддръжка на волте.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • plevel12
Цитирай

Браво, почти година по-късно след като тръгна с трика с поставянето в друг съвместим телефон.
По-добре късно, отколкото никога!
Сега и VoWiFi трябва да пишат официално.

P.S.
"Хубавото" в случая е, че след СМС на 1701 STOP спряха и двете услуги на двете карти и след СМС START не тръгват на нито едната карта.
В системата на Виваком били активни и двете услуги Smile
Уникални както винаги с услуги и клиентски ориентирани...
Цитирай

Да и при мен вече се активира . Въпреки ,че не виждам някаква разлика ....

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

При мен не...правя си всичко както трябва и Здравейте, услугата 4G Voice не може да бъде активирана.
Сигурно защото съм с 4GB ram версията
Цитирай

Аз върнах фабрични настройки,заключих си буутлоадера и Волте се появи, загубих обаче VoWiFi.
Не е проблем, защото слабо се ползва.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес от скука си поиграх да сравнявам моя Redmi 7A с Huawei P10 lite на колегата.Redmi-то в сравнение с Huawei-я e като млад гепард спрямо куцо магаре с пранги..

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)