Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модификации на Huawei P10
#1

Продажбите на новия Huawei P10 стартираха на 1 април 2017г , включително и в България. Няколко са ключовите подобрения спрямо Р9 - нов, по-бърз процесор и графичен ускорител, второ поколение двойна камера, разработена в партньорство с Leica, която вече записва 4K видео и има 2х хибриден zoom, предна Leica камера, многофункционален преден сензор за пръстови отпечатъци и нова EMUI модификация на Андроид, която вече не е чак толкова iOS, а се доближава до стандартната за Андроид визия. Основното послание на производителя е "Съвършен смартфон в несъвършен свят". Но дали действително това е съвършенният флагман на тази година, това ще кажем ние, потребителите. 


Модификации на Huawei P10
VTR-AL00: 4 GB RAM + 64 GB ROM, 4 GB RAM + 128 GB ROM - двусимов;
VTR-TL00: 4 GB RAM + 64 GB ROM - двусимов;
VTR-L09:   4 GB RAM + 32 GB ROM - едносимов; 
VTR-L29:   4 GB RAM + 64 GB ROM - двусимов. 

Модификации на Huawei P10 Plus
VKY-AL00: 4 GB RAM + 64 GB ROM, 6 GB RAM + 128 GB ROM, 6 GB RAM + 256 GB ROM - двусимов;
VKY-L09:   4 GB RAM + 64 GB ROM - едносимов;
VKY-L29:   6 GB RAM + 128 GB ROM - двусимов.
 
Европейските версии са L09 и L29 - различават се по обема на паметта и броя на сим картите, които поддържат. Китайските версии AL00 и TL00 също поддържат европейските LTE и UMTS честоти, което означава, че могат да се ползват безпроблемно и в България. През последните 4 години всички двусимови телефони на Huawei бяха DSFA, P10 е само Dual Stand-by! И двата сим слота поддържат 4G, но докато единият е в този режим, другият е в режим на гласови повиквания. Всички версии позволяват добавянето на външна microSD карта до 250GB, като при двусимовите това става на мястото на втората сим карта. Поддържа се и OTG type-C външна флаш памет.


Официалeн сайт:   HUAWEI Consumer Bulgaria
Фейсбук страница: HUAWEI Consumer Bulgaria
Упътване за камерата: Photograph Like A Pro

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
Аксесоари
#2

(2017-04-14, 07:42:23)georgyan написа:  P10 е само Dual Stand-by.....

Това 100% сигурно ли е? Че току що ме отказа да ходя да го взимам.
Цитирай
#3

НЕ притежавам модела, но от това, което съм чел в интернет знам, че е с двоен радиомодул, но ако SIM1 e 4G, то SIM2 остава на 3G. Т.е. двоен радиомодул, но не е двоен 4G. Разбира се, това само съм го чел в интернет, защото неотдавна мой приятел ме попита този въпрос и потърсих за него.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#4

Въпроса е да е с 2 антени. Той ако е двусимов е с два радиомодула, но ако не е с две антени няма да са активни и двете карти. 
За това и ми е питането дали 100% НЕ Е DSFA
Цитирай
#5

Стига да не съм аз в някаква грешка, на представянето се спомена за quad-antenna system (4x4 LTE MIMO) и 2x2 WIFI MIMO antenna system.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#6

@skiman, как да не съм сигурен, нали вече две седмици съм с P10. Същото е и с Mate 9.
@Anastasia123, и аз го слушах това на представянето им за многото антени, но на практика моделът е stand by.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#7

Принципно не съм се съмнявал в поста ти, защото винаги даваш точна информация, ама пусто все се надявах да не е така, ама явно няма да сменям телефона. 
Благодаря. Спести ми 1200 лв.
Цитирай
#8

Само един въпрос към #georgyan,понеже няма инфо във форума
Huawei Nova Plus dual sim ,дали е DSFA ?
Thanks
Цитирай
#9

@lost in, и Huawei Nova е stand-by. Последният dsfa на Huawei е P9.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай
#10

Някой има ли информация дали операторите ще пуснат P10 Plus с 4gb ? Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)