Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Xiaomi Redmi Note 4
#26

Може ли да покажете зарядно за телефона (снимка), моето нещо не става....
Цитирай
Аксесоари
#27

Снимка на оригиналното ли?

От 8 месеца ползвам долното и зареждам едновременно Mi4, Note4X, Redmi4X и Iphone6.
https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?LH_Pre...n&_sacat=0
Цитирай
#28

(2018-04-29, 18:28:24)person написа:  Може ли да покажете зарядно за телефона (снимка), моето нещо не става....

Как така не става?!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#29

@gipso Просто го забутах някъде и не мога да го намеря. Май ще купувам друго, карам си със старата Nokia 1600, а тя си работи добре и съжалявам, че купих Андроид телефон, май ще го подаря....
Цитирай
#30

Значи го няма, а не че не става. Подаръци не отказвам Wink

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#31

Здравейте! Не знам към коя тема да в пиша въпроса си, затова тук питам. Знаете ли дали нашите телефони поддържат HML връзка. Имам преходник Hdmi към микро USB, но нещо не се връзва телефона с телевизора, а той е lg49u634v
Цитирай
#32

Считам, че ако имаше тази поддръжка,  щеше да се получи с кабела, който споменаваш, че имаш, но при някои марки и модели устройства, помня, че се изискваше допълнително захранване по юсб порт, докато кабела е прикачен към телефона и телевизора.
Тук са въведени модели на различните марки устройства, които имат тази поддръжка и за съжаление от Xiaomi e официално само Phone 2:
http://www.mhltech.org/devices.aspx?tid=1


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#33

Благодаря за отговора, наистина моя преходник го включвам към зарядно, но за съжаление не става, мога да използвам само миракаст.
Цитирай
#34

Да, това в решението на този казус.
Отдавна съм захвърлил кабелите и използвах именно този метод за споделяне на екрана и стрийм на снимки, клипове, линкове и т.н.
Удобно е за използване, освен малкото забавяне на действието при директно споделяне на това, което се извършва в момента на телефона, което до някъде е разбираемо, но се надявам за в бъдеще да усъвършенстват процеса на живото предаване към приемника. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#35

Има ли нещо вярно в твърдението, че ако се сложи фулскрийн протектор не може да се ползва Гръбчева х отлепяло протектора?
(2017-11-14, 18:23:59)puluks написа:  Здравейте 
тези са супер ако искате да не се занимавате с неща по 1 лев дето не стават 
https://www.aliexpress.com/item/For-Xiao...0.0.LUZVeh
и гръб 
https://www.aliexpress.com/item/TOPK-Xia...0.0.IwdOa5

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Lenovo A3000 harga
Lenovo A536
Lenovo Р70
Xiaomi Redmi Note 4 
Цитирай
#36

(2018-09-13, 15:47:52)amica написа:  Има ли нещо вярно в твърдението, че ако се сложи фулскрийн протектор не може да се ползва Гръбчева х отлепяло протектора?
Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

За съжаление да! 
Преди работех в най-голямата верига за гсм аксесоари и мога да потвърдя несъответствието между целите протектори и всички калъфи/кейсове с борд. Иначе ако имате кейс без борд отпред, тоест да стига само до края на лайсната не е проблем.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
Цитирай
#37

Здравейте,заедно с телефона xiomi redmi note4,от виваком ми подариха фитнес гривна My Band 2,но освен часовника нищо друго не мери верно?Ако измина 10 крачки,се отчитат за 30,съответно и разстоянието е по същия начин,1км- а отчита 3.
Дайте идея как да го регулирам.Свързвам го с тела перфектно с приложение My фитнес,така го даваха в упътването.
И се чудя как да го регулирам...
Благодаря предварително.
Цитирай
#38

1. В ми профила или Гугъл профила трябва да си въведеш точния ръст
2. Гривната може да се обучи. Има си меню Behaviour Tagging там направи по няколко от вградените неща:
Качване на стълби, седене, ходене, за да може да хване стила на носене. Явно улавя паразитни движения
3. възможно е хардуерен проблем и просто да не мери точно

https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=964 - това е раздела, в който може да се пускат теми за ми банд 2 при повече въпроси.
Има и съществуващи теми, в които може да бъде намерена търсената информация
Цитирай
#39

Здравейте,подарявам няколко калъфчета за xiomi redmi note 4,поръчвани от алиекспрес за дами,защото са с цветя.При интерес ще чака и снимки.
Цитирай
#40

Имам под ръка Xiaomi Redmi Note 4, който е неработещ. От любопитство се опитах да надраскам екрана му с макетен нож и с върха на ножица, но нищо не се случи, оказа се доста здрав. Въпроса ми е, има ли човек, който да ползва телефона продължително време без скрийн протектор и как се отразява това на дисплея? Защото се чудя дали да не изхвърля моя протектор, така и не успях да намеря такъв, който да легне добре на извитият екран, все стърчи грозно и стои незалепен в краищата, а смених доста...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#41

И моя, и на жена ми, са без протектори на екрана повече от година. С изключение на това, че тя изпусна нейния и падна на ръб, дисплеите на са надраскани.

Redmi Note 4 4/64
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorji за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#42

Аз имах скрийн протектор и силиконов гръб. Протектора не покриваше дисплея от край до край... При единственото изпущане на тела по законите на Мърфи удара беше точно в двумилиметровата открита зона. Естествено дисплея стана на сол, но поне протектора остана здрав Big Grin

Сега има някакви нови протектори, на допир са като пластмаса, но ги водят закалено стъкло. Много добре пасна на Ми 8-цата ми. Много съм доволен от този протектор, даже не се забелязва ако не огледаш дали има протектор. Моя го сложиха в едно магазинче в подлеза на централна гара в Пловдив, но предполагам ще гл има и на много други места.
[-] 1 потребител изказва благодарност на TiL за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#43

Дали ще можеш да се сетиш за името на магазина? Или поне в коя част на подлеза се намира?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#44

От самата гара като слизаш в подлеза магазинчето се пада в ляво мисля беше точно на ъгъла или втория обект.

За този вход говоря
[Изображение: 359fki1.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на TiL за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#45

Аз това работех за други две вериги в Пловдив... Ако искате да ви излезе евтино си поръчвате протектор от Китай и после в някой от тези магазини да ви го залепят срещу 2лв. Иначе за нашия модел никъде няма свестен протектор. Аз така и не си залепих на моя.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
[-] 1 потребител изказва благодарност на roni952 за това мнение:
  • iwan33
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)