Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei p10 lite.
#76

Мисля, че най-после попаднах на добър протектор. Покрива целият екран и е изцяло прозрачен, без цветни ленти долу и горе. Втори ден съм с него и ми допада доста.
[Изображение: OzfNrOa.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#77

Здравейте! Не знам дали въпросът ми е за тази, но ще питам тук. Купих си една random SD карта с що годе добра бързина, обаче по-големи файлове от около 4гб не ми дава да прехвърля, докато на вътрешната му памет няма проблем, ако ще и 20гб да е файла...та въпросът ми е от SD картата ли е проблема и ако да с какви характеристики трябва да търся или ако е някоя настройка- каква?
Извинявам се, ако е писано другаде, но нищо не намерих по темата  Smile
Цитирай
#78

Проблемът мисля не е толкова в картата, колкото във файловата система. Fat32 поддържа трансфери до 4gb файлове. За това навремето измислиха ntfs и другите файлови системи.
Цитирай
#79

Наскоро си сложих т.нар. 3D скрийн протектор с черните линии отгоре и отдолу и съм много доволен. Струваше ми 15 лв. от едно магазинче за аксесоари, не помня каква беше марката, опаковката защото я оставих в магазина. Идеално покрива дисплея по краищата, няма балончета и е огледален при изгасен дисплей. При първа възможност ще кача снимка.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)