Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Huawei p10 lite.
#26

Стъклени има на Dice.bg ама не покриват екрана и са ужасно грозни. Аз търся обикновен протектор и не мога да открия никъде.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ей е ся сложих един от подлеза. Толкова ниско качествено не съм виждал никъде, залепи го на криво, грозен е и на всичкото отгоре е одраскан целия и това за 15 лева. Ужасно бесен съм

Чувството за скъп предмет в ръката изчезна веднага и имам чувството че си ползвам леновото от подписа.
Ще го махам

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#28

Да ни е честит раздела.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#29

(2017-05-06, 18:28:19)tonus написа:  Тези за телефона изглеждат като имитации на Spigen. Обикновения протектор за екрана ако го покрива напълно или поне светещата част бих си го поръчал но няма информация.
Ето това ще свърши работа за екрана:
http://www.xtremeguard.com/Huawei-P10-Li...Q7B_577wup



Колега , успява ли да залепне както трябва да по ъглите , т.е. без въздух.Доколкото виждам тоя протектор е дебеличък , драска ли се лесно има ли и за отзад в компклекта.
И може ли няколко снимки да го видя как стои реално ,че не е много евтин.

P10

Цитирай
#30

Аз не съм с него. Слагал съм такъв на а5 2016 и на iphone 7. Лепят само по краищата а на видимата част на екрана няма лепило. На самсунга падна на втория ден а на айфона още стои, но в средата където няма лепило има въздух и е много грозно. За това намери нещо по-полезно за което да похарчиш тези 30 лева.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#31

Така , коригирах си мнението.

Имах в предвид за протектора от xtremeguard , той дали е ок , за него искам снимки.

P10

Цитирай
#32

При S7 edge лепи добре би трябвало и тук да е така.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#33

Тоя протектор предполагам прилича на тия дето са залепени на старите Z1 , дебеличък?

Драска ли се лесно ?

P10

Цитирай
#34

Дебеличък е от рода на zagg invisible shield.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#35

Някой престрашил ли се е да обработи екрана или гърба на телефона си с новото течно чудо wowfixit, което се предлага само за скромните 39 лв от megadevice.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#36

Ами не. Екрана ще го осавя така. След един месец употреба няма никакви следи от употреба, като гледам да не се отнасям с устройството като идиот и да не нося ключове или стотинки в един и същ джоб.
Иначе за гърба поръчак шпигенче от olx. Та по не ще е брониран както трябва. До сега беше с протектора по ъглите от Huawei Design, свърши си работата , ама ми се струва много "лабав"
P.S подарявам протектора , който обхваща ъглите на телефона , ако има някой заинтересован да пише. Smile

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#37

Aз се опитах да монтирам стъклен протектор закупен от ЕМАГ но сле дмонтажа по всички страни абсолютно симетрично протектора не залепна.Иначе за гърба и аз съмс протектор , който е хлабав нооо върши работа засега.
Цитирай
#38

Вчерс минах през 1 магазин като тия 1то лечве и ми показаха да си избере кейс и си избрах тоя http://gagogsm.com/udaroustoychiv-tvard-...010%20Lite

Има и други цветове и модели и ми поръча и за 13 е ПЕРФЕКТЕН във всяко едно отношение, няма грешка никъде. Вика че тоя сайт е някъв склад, като вкараш артикул в кошницата пише 0 Лв. Иначе за 13 лева е просто супер. Мога да да пратя снимки.

От съсщия човек си взех и стълек, и той е идеален

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#39

За 19 и 90 си купих прозрачно силиконово гръбче на CELLULAR от Техномаркет. Прилепва иделно на телефона. Препоръчвам го!

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#40

Здравейте! Да разбирам ли, че не съм единственият с протектор, реално без значение какъв и да има въздух около всички краища на дисплеят , само по средата дето няма?  Visslar

И аз си купих въпросният телефон от Технополис преди няколко дена, заедно с калъфчето(тип тефтер) което има и tonus, но се чудих за протектори, там гледах предлагат някакви за около 30 лева, но не ги поставят. 
Отидох до един магазин и там стъкленият струваше 5, а обикновеният 3 и жената даже ми каза, че който и да избера - пак щяло да има въздух от всички страни и си рекох следното - хайде, стъкленият протектор принципно е по-добър като избор пред силиконовият.  Rolleyes

Samsung Galaxy S5 Neo Android 5.1.1 >>> Huawei P10 Lite Sapphire Blue 7.0/P30 Lite Sapphire Blue Emui 10.0.0. 275  Android

..Фотографията е моята дрога ...
Цитирай
#41

Залепиха ми стъклен протектор, но ме предупредиха, че не прилепва плътно по края и остават балончета. В интернет продават извити протектори, но цената им е 30-40 лв., които меко казано ми свидят. Все пак, по-добре така, отколкото без нищо на дисплея.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай
#42

Здравейте и аз търся стъклне протектор но и в ибей обявите са малко за Huawei P10 lite и аз си купих кейс като на tonus много ми харесва кейса и си струва парите.
Цитирай
#43

(2017-07-13, 11:18:39)Tsenko_Picha написа:  Здравейте и аз търся стъклне протектор...
Провери тук : https://ru.aliexpress.com/item/Huawei-P1...7eea20f721

 
Цитирай
#44

http://goforlux.eu/produkt/goforlux-camo...-p10-lite/

Ползвам такъв но не е такъв цвят, много е добър

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#45

В крайна сметка съществува ли стъклен протектор, който да покрива цялото стъкло на дисплея и да залепва по краищата му? Аз търсих в Dice и Mega Device в Пловдив, но няма.  Undecided
Цитирай
#46

Има в Технополис, но залепва само по краищата на дисплея а в средата остава въздух. Ако ползваш и калъфче за гърба то опира в стъклото и постепенно го надига и то се разлепва. А стъклото струва 30 лв.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#47

Днес намерих в един магазин тук в Пловдив стъкло за 15 лева, залепиха ми го, но се появи въздух в средата. От тези е, които покриват целия дисплей и имат черни части в горната и долната част и отвор за надписа Huawei долу (дано ме разбирате). Кофти работа. Май ще се кара без стъкло.
Цитирай
#48

(2017-07-18, 15:31:16)ASimov написа:  Днес намерих в един магазин тук в Пловдив стъкло за 15 лева, залепиха ми го, но се появи въздух в средата. От тези е, които покриват целия дисплей и имат черни части в горната и долната част и отвор за надписа Huawei долу (дано ме разбирате). Кофти работа. Май ще се кара без стъкло.

На приятел лепихме такова стъкло,по думите на човека лепилото е само отгоре и одолу нещо такова беше, за сега държи добре няма въздух може да не ти е залепен както трябва!!! 20лв ни струваше стъклото на нас..
Цитирай
#49

Да, наистина лепилото е само в горната и долната част, а това посредата не е въздух ами самото стъкло не прилепва към дисплея някак си. Стои като кръгче, което пречупва светлината и дава различни цветове от време на време. Кофти работа. Засега ще е така.
Цитирай
#50

Колеги знаете ли някъде в бг или онлайн магазин където да продават протектор за задния панел?
Предпочитам силиконов или нано.
Понеже в ebay не ми се чака 30 дена за такъв.
Благодаря предваритвлно.

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)