Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root-ване с S-off,ENG S-Off,Sup CID с един клик за ромове до 2.50.405.
#26

Руутване от раз! Телефона е М-телски, и всичко мина точно според описанието без грам проблем. Не съм пробвал 2 част, но едва ли ще е проблем и тя!

Много благодаря!

:bow:
Цитирай
Аксесоари
#27

здр. Интересува ме .....закупих си HTC Inspire 4g от USA заключен към AТ&T.....Та въпроса ми е ще мога ли да го отключа по този метод?И ако не коя програмка трябва да използвам след въпросното rootvane <<<БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ..Smile
Цитирай
#28

viper1988 написа:здр. Интересува ме .....закупих си HTC Inspire 4g от USA заключен към AТ&T.....Та въпроса ми е ще мога ли да го отключа по този метод?И ако не коя програмка трябва да използвам след въпросното rootvane <<<БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО ..Smile

направи си голд карт и получи руут. Свали програмата gfree - " от тук" и я разархивирай в директорията на ADB
Отвори терминал, навигирай до адб директорията и въведи една след друга командите /след всеки ред - ентер/:
adb push gfree /data/local
adb shell
su
cd /data/local
chmod 777 gfree
./gfree -f
sync


при неуспех, ще трябва да смениш и кернела -инфо: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=855764

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#29

благодаря ти много.... Smile
Цитирай
#30

Евалата!!! Направих всичко наново и стана. Мерси пич, златен си!!!

Samsung Galaxy S IV
Цитирай
#31

iuly_vn.......МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ БРАТО .....всичко работи безупречно...даже не се наложи да използвам отделна програма след това за отключването на моя Inspire 4g........сега имам отключен desire hd .....много съм доволен и благодарен за вниманието което ми обърна и съответно за положения безплатен труд от твоя страна .......... късмет и успех ти желая завбъдещеSmile
Цитирай
#32

Вярно, пропуснах че програмата gfree я има в инструмента rootkit.zip и че няма нужда после да се отключва сим картата, защото тя се отключва автоматично с получаването на руут права, след въвеждане на командата C:\rootkit\root.cmd Smile

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#33

искам да попитам още нещо...мога ли да роотна и друг телефон с ъс сащите инструменти... става въпрос за htc my touch 3g 32B радо 2.22.28.25 hboot 1.33.0013 и съответно (знам че не е за тази тема )мога ли да му флашна ром на magic понеже немога да намеря sense офицялен ъпдейт...блаодаря предварително Smile
Цитирай
#34

@viper1988, отговора е твърдо - НЕ!

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#35

А има ли как преди да направя hard reset-a още в началото да си запазя всичко, един вид да направя nandroid backup и ако няма има ли някаква програма, която не изисква root, за да си запазя постиженията в игрите, а и самите приложения Blush

Motorola Milestone -> HTC Desire -> Desire HD -> LG Optimus 2X -> Galaxy Nexus -> Galaxy Note -> HTC One M7 -> Galaxy Note 3 -> iPhone 6 -> Galaxy S6 -> iPhone 6s -> Galaxy S9+
Цитирай
#36

^^Някой?

Motorola Milestone -> HTC Desire -> Desire HD -> LG Optimus 2X -> Galaxy Nexus -> Galaxy Note -> HTC One M7 -> Galaxy Note 3 -> iPhone 6 -> Galaxy S6 -> iPhone 6s -> Galaxy S9+
Цитирай
#37

stefsan1 написа:^^Някой?
Nandroid backup e функция на рекавъри програмата за рутнат телефон. Тя позволява огледален образ на целия софтуер инсталиран в системния партишън, заедно с всички настройки. За твоя случай е възможен бакъп с програмата Титаниум. Тя обаче прави бакъп само на приложенията които си инсталирал, но не и на настройките на телефона и т.н. Тоест като си направиш такъв бакъп, след wipe data/factory reset можеш да си върнеш само инсталираните програми - софтуер. Ако искаш да си запазиш и контактите в телефона, трябва да имаш чекната опцията на Гугъл акаунта или да си ги архивираш на компютъра с HTC sinc приложението. За предпочитане е Гугъл акаунт!
Рутването също изтрива данните от системния дял, без тия на сд картата.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#38

Мерси, аз контактите вече си ги имам в гугъл акаунта, за програмите ми беше дерта, утре може да се позанимая малко с телефона да му сложа някое ново ромче Smile

Motorola Milestone -> HTC Desire -> Desire HD -> LG Optimus 2X -> Galaxy Nexus -> Galaxy Note -> HTC One M7 -> Galaxy Note 3 -> iPhone 6 -> Galaxy S6 -> iPhone 6s -> Galaxy S9+
Цитирай
#39

Здравейте,

Имам проблем с изтеглянето на файл от горепосочения линк в част втора връщане на телефона в състояние от кутията.. Нито един от изборените линкове rom.zip не ми се отваря.. по точно ме праща на страницата на руския сайт където въвеждам кода от картинката и ме пренасочва към страницата за даунлоуд изчаквам няколко секунди (или директно кликвам) и там ми изписва че неможе да се свърже с адреса

Някой на който ще бъда сърдечно благодарен ще може ли да ми помогне ? конкретно ми трябват файловете за версия 1.72.405.3 но ''rom172.zip'' в момента го тегля така че остава ''rom.zip'' незнам дали е един и същ или се различава за останалите версии (не съм грамотен на тази тема) но така или иначе както вече казах нито един от линковите не ми се отваря...

Благодаря ви предварително !

Поздрави
Цитирай
#40

rom.zip са еднакви на всички места. Посочил съм и резервен линк към мултиъплоад. Изтегли от тук
Md5 c3d244a9f056e48ee3851a14ff52204c
П.П. ако не го оправят сървъра в руския сайт, ще го сменя на всички места.

Вече се сваля и от руския сайт.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#41

И аз успях да руутна и сега ще мога вече да се възползвам от пълния потенциал на телефона :cheers: :cheers:


Само да попитам как да разбера дали имам инсталирано ClockworkMod Recovery, защото когато при включване задържа VOl down влизам в менюто, но то си ми изглежда както преди. Иначе руут си има- пробвах някои програми

HTc DEsire HD
Цитирай
#42

Ето погледни: http://www.youtube.com/watch?v=MkiTmQ55cQQ

iPhone 12 Pro

Цитирай
#43

Задължително ли е да изпълня стъпка 1.1 или мога да мина и без хард ресет?
Че нещо не искам да си губя всичко.

Nexus 4 - 4.4 KitKat
Цитирай
#44

И сега да не го загубиш всичко, при флашване на ром ще го загубиш. А тук така или иначе нямаш изобр - прави се хард ресет. Може само да си направиш списък на инсталираните програми, за да не ги забравиш Wink

Motorola Milestone -> HTC Desire -> Desire HD -> LG Optimus 2X -> Galaxy Nexus -> Galaxy Note -> HTC One M7 -> Galaxy Note 3 -> iPhone 6 -> Galaxy S6 -> iPhone 6s -> Galaxy S9+
Цитирай
#45

Мерси ! Smile Май, май, най-накрая ще се реша и ще взема да го руутна

Nexus 4 - 4.4 KitKat
Цитирай
#46

Така, оня ден се захванах и взех, че най-накрая руутнах.
Всичко мина перфектно.
Много благодарности на iuly_vn за труда, който е положил

Nexus 4 - 4.4 KitKat
Цитирай
#47

Здравейте!Преди малко се опитах да рутна ДХД 2.3 с Ace Advanced Hack Kit!Телефона се рестартира няколко пъти с после заби на белия екран с надпис HTC!Извадих батерията и пак по същия начин заби.....единствено като задържа power и vol- се включва буутлоадера и до там!Моля за помощ,кажете какво да направя?!? :unknw:
Цитирай
#48

Нещо се е омазало.
Свали си някой RUU, вкарай телефона във fastboot включи го към компа с USB и стартирай RUU.
След като всичко е наред, root-ни телефона по описаните теми във форума.

HTC Sensation S-OFF - ROM █ ViperS v5.0.0 █
Цитирай
#49

И аз да се похваля. Вече съм с нов ром. Всичко мина по мед и масло. Огромни благодарности на iuly_vn. Златен си.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#50

здравейте ,

и аз използвах описаният метод и всичко си мина добре , но сега не виждам СУПЕР ЮЗЪР ?

означава ли това че не съм си рътнал телефона ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)