Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root-ване с S-off,ENG S-Off,Sup CID с един клик за ромове до 2.50.405.

Завърших процедурата, root има, но не мога да вляза в bootloader-а... Какъв може да е проблема и как да го реша? Телефона е Inspire :cheers:

Sony Xperia Z2 Black
Цитирай
Аксесоари

Извади и постави батерията и пробвай пак, при изключен телефон и задържане на бутона за намаляне на звука и натискане на бутона за включване. В рома махни отметката за бърз рестарт и постави отново отметката за USB debuging!

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай

След 4ти опит за руут на Inspire-a на брат ми се отказвам... Не дава access да се инсталира Superuser-a :angry: От какво може да е, като всичко е еднакво с моя. А моя го руутнах от първия път :facepalm:

Sony Xperia Z2 Black
Цитирай

Ами не всичко е еднакво. Например региона и ако нямаш супер сид - златна карта, то няма да стане. После там и радиото е малко по различно, въпреки, че това не е проблем. Трябва да имаш CID на тоя телефон от вида на CID 032 и после след като направиш Gold Card, да имаш CID11111111. Чети в двете теми.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай

Свалих Advanced Ace Hack Kit и с него стана... с 2 клика на мишката :facepalm:

Sony Xperia Z2 Black
Цитирай

Колеги, root-нах си телефона по описания начин, но сега като му пусна да се обнови софтуера през менюто, скед като се рестартира и ми излиза една удивителна и телефона блокира.... Имате ли представа защо става така.

Благодаря Smile
Цитирай

стана руутване от втория път :O
Цитирай

Може ли някой да ми каже защо не мога да сваля драиверите след като щракна на доунлоад и ме прехвърля просто на друга страница с картинки. Въпреки това изтеглих други драивери и ми излезе като ( android phon my htc )
в резултат на което отново нищо не-стана отново не-може да ми открие телефона в цмд .... телефона ми е htc Desire HD от Англия и попринцип е кодиран към orange но е откл. по някакъв начин защото в момента работи с карта на о2 . моля помогнете ми да го роотна защото този телефон в това състояние е плачебен а тук ми трябва адски много.


Благодаря предварително.
Цитирай

Телефона се разпознава правилно, командите работят, но като използвам s-on-250.cmd стига до убиване на htcUPTCLoader и после нищо не става. Правилно се разпознава в Device Manager като My HTC.

Samsung Galaxy S4
Цитирай

Телефона ми по време на тази операция се изгази (не знам дали е било накрая на операцията) но не иска да се включва не свети дори и лампичката за зареждане на батерията Cry Cry Cry помогнете Cry

Asus Memo Pad HD 7 // Lenovo S5000-F
Цитирай

А при мен командите за unroot нещо не искат да бачкат ...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Sony Xperia Z2 Black
Цитирай

Май си написал грешно командата...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)