Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с обхвата или модема на Lenovo Vibe Z2pro
#1

Здравейте Колеги



Имам сериозен проблем с моя телефон Lenovo Z2 pro  закупен преди 2 години и половина от Технополис и според мен си е европейската версия. Проблема се изразява в това , че след смяна на картата от един оператор на друг телефона спря да хваща обхват! картите или картата се разпознават дали са на Мтел или на Глобул или на Виваком , но горе в дясно където са двата бара за обхвата накрая са с х-чета(ще приложа снимки за да се види за какво говоря) Пробвах с хард ресет но безуспешно! , флашнах с оригинален ром и то няколко - от ROW версията на телефона пак безуспешно! Имеите на телефона са на място и не са загубени и са верни , модема е също разпознат а не непознат. Пробвано е с други карти на прятели пак същото а съответно моите работят на техните апарати и съответно не е от картите. Взеха да ми свършват идеите честно  казано ..... Моля някой ако има идея да ме насочи къде да потърся помощ . Предварително Благодаря на отзовалите се.


[Изображение: 857684_fr.jpg]

[Изображение: 857683_fr.jpg]

[Изображение: 857685_fr.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвал ли си да качиш неофициален ром на андроид 7 ноугат да видиш дали ще работи тогава
Цитирай
#3

(2017-04-22, 15:16:29)Nesho123 написа:  Пробвал ли си да качиш неофициален ром на андроид 7 ноугат да видиш дали ще работи тогава

Качих го Колега , но пак си разпознава картите но няма покритие ... взех да се отчайвам честно казано.  Поздрави
Цитирай
#4

kiselina777, имаш проблем с радио модула. За съжаление ще трябва да се обърнеш към сервиз. Успех.
Цитирай
#5

(2017-04-23, 20:35:57)Rumm58 написа:  kiselina777, имаш проблем с радио модула. За съжаление ще трябва да се обърнеш към сервиз. Успех.

Препоръчай ми някой Колега ... сервиз който да се работи с Акъл и да могат да свършат работа , защото в Кърджали(От където съм аз) ми се говори за евентуална смяна на борд платката на телефона. Този радио модем не се ли сменя само той? Поздрави
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)