Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(SD) Xiaomi Redmi Note 4X - мнения за различните ROM-ове за този телефон
#26

Последната Global dev 7.12.14 и тя има дрейн. При предишната версия - 7.12.4 батерията ми падаше през ноща с 2% , а с тази 7 % .
Май се оказва, че miui -то точи повече от touchwiz-а на самсунг.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами тя затова се казва бета. не могат да ти гарантират стабилност. Лошото е че и със стабилния не могат Smile
Цитирай
#28

(2017-12-21, 14:01:34)aladin написа:  Май се оказва, че  miui -то  точи повече от touchwiz-а на самсунг.
Май проблема е само в твоя...телевизор.

 
Цитирай
#29

Аз оплаквания от глобалния стабилен нямам и не бих го сменил с друг,дрейн през ноща 1-2 %

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#30

(2017-12-21, 16:11:38)neron81 написа:  Аз оплаквания от глобалния стабилен нямам и не бих го сменил с друг,дрейн през ноща 1-2 %
Ами тогава ако си от София да ти дам да му направиш настойките както на твоя , че при мен не е добре положението. като ги смятам андроид система+андроид ми изяждат над 40%, а екрана  - около 25% .
Цитирай
#31

То не е само до настройки, а и до начин на употреба
Цитирай
#32

Предполага се, че през ноща не го ползваш - аз имам Viber, skype, два мейла и другото са приложения, които не тормозят телефона.
Цитирай
#33

За да пада батерията значи буди телефона от нещо
Цитирай
#34

Ако кача скрийншотове от батерията феновете на самсунг ще получат удар.При едно и също използване самсунг с7 изкарва 2.5 пъти по-малко.
Цитирай
#35

Не съм от София,то няма кой знае какви настройки да се правят,спират се гугълските приложение, местонахождението и горе долу е това.

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#36

За всички които имат проблем с дрийн на батерията и са преминавали от един на друг ром през system flash добре е да направят след това factory reset.  Най-добрия начин за преминаване от един на друг ром и избягване на възможни последващи бъгове е флашване през fastboot с опция cleen all !
За това тук хора с едни и същи телефони и с еднакви ромове , едните нямат проблем с дрийн на батерията а другите имат.

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#37

Забелязах, че падането на батерията с 6-10 % за около 8-9 часа нощем е при включен gps. С изключен е около 2%.
Цитирай
#38

Xiaomi.eu
Цитирай
#39

(2019-01-02, 15:01:35)zacky написа:  Xiaomi.eu

This week is our last release for devices with Android 6.0/7.0 <<< Последният ъпдейт е от вчера.На трети пореден телефон ползвах техните ромове, но ще трябва да се ориентирам към други

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
Цитирай
#40

LineageOS 15.1, Havoc-OS-[9.0][PIE]
Цитирай
#41

PixelExperience [9.0] [Pie] много добър ROM...

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#42

Smile Аз минах на MiuiPro.Даже успях след чиста инсталация да върна цялата дата от бекъп от последния еу... колкото и да е анти всякакви инструкции подобно действие. За сега проблеми няма, още е рано де, но изглежда обещаващо.

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на sheky666 за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#43

Sheky666 би ли споделил впечатленията си от Miui pro?
С коя версия си, всичко ли работи коректно? Поддържа ли български език?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#44

MiuiPro е много добро. Доста настройки, има български, работи отлично. Аз поне съм с версия 9.1.17.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на gipso за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#45

MiuiPro е чудесен, доволен съм.Настройки и глезотийки има бая.Има български, макар аз да не го ползвам.Единствения проблем тук са ъпдейтите.Те са платени-1,5 USD на месец.Минаваш през регистрация, плащане чрез PayPal, скрийнсшот на плащането, попълване на Гугъл форма и пращане и чакаш отговор.Разправийка.Повечето ъпдейти са ОТА, понякога обаче не ги пускат така, а трябва да пишеш на определени хора в Телеграм за да ти дадът линк за теглене ръчно.Ако ъпдейт за дадено устройство е изтекъл публично, въпросното устройство бива наказвано с пропускане на следващ ъпдейт.Водят се някакви войни между различни "ромомастъри" Smile чий ром е по-добър, по-лъскав, с по-добра автономност.И война с потребителите за някакви 1,5 USD на месец.аз им пратих 5$, абонамента ми е валиден до средата на април.Доволен съм, може би ще го продължа, ако не сменя модела и не се върна на Xiaomi.eu.

Siemens C35>Nokia 3310>Samsung X500>Nokia 6131>Nokia 6260>Nokia 6290>Nokia 6220>Sony Ericsson Xperia X10>Prestigio 4055>Lenovo A536>Lenovo P70>Redmi Note 3 MTK>Redmi Note 3 Pro>Redmi Note 4x>Mi 8 Lite>Mi 9 Lite
[-] 2 потребители изказват благодарност на sheky666 за това мнение:
  • iwan33, meto11
Цитирай
#46

Здравейте! Имам регистрация в MiuiPro, платих си и за една година напред. Забравих си паролата обаче и сега не мога да вляза в сайта им. Интересното е, че не мога и да я възстановя, опитах десетки пъти, но ми излиза съобщението от скрийншота.
Някакви идеи?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#47

Имаш пет опита. Вероятно грешен мейл въвеждаш
Цитирай
#48

Не, мейла е верен. Въвеждайки го в сайта на MiuiPro, на него ми идва линк за смяна на паролата. Когато обаче кликна на тоя линк ми излиза съобщението от по-горе, че е невалиден, въпреки, че е изпратен от тях. И това се повтаря многократно, тия пет опита са в рамките на денонощието, после следват други пет...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#49

Lineage 19.0 pre release с Андроид 12. Работи изключително бързо и стабилно, телефона става напълно студен дори и при зареждане. Определено вдъхва изцяло нов живот в този вече доста стар модел.

SE WT19i, SGS II, SGS IV, XPERIA SP, LG G2, Xiaomi Redmi note 4x
[-] 1 потребител изказва благодарност на roni952 за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)