Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3/3T - OxygenOS Open Beta - коментари
#1

Отварям тази тема, за да се публикува и коментира в нея всичко, свързано с официалните Beta версии на OOS.



Цитирай
Аксесоари
#2

В момента съм с Бета 5 за 3Т.
Досега впечатленията ми са : добри. : -)
Не мога да кажа дали чувствителността на допир подобрена понеже на този етап не виждам голяма разлика. От показаното от телефона досега батерията се държи по добре . Оправен е бъга с паметта на телефона - не се налага рестарт за да се обнови свободното място. Засега толкова .

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

В новата бета наличен ли е трафик-индикатора? Батерията е по-добре спрямо предишната бета или 4.1.3?

OnePlus 3T
Цитирай
#4

Индикатора е запазен и в тази бета.
Цитирай
#5

За батерията казах че на този етап ми се струва по-добре определено от 4.1.3. Зареден до 97 ,флаш на бета с чистене и пълнене на кеш,вчера цял следобед на wifi и днес от 7 на мобилен.Досега съм на 4 часа СОТ и още 43% батерия.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#6

Реших да кача и днешното си потребление с бета 5. От 7 сутринта до 21 вечерта цял ден на мобилен и вифи според зависи дали съм в нас. [Изображение: 3151d31673e33309fcc7e7519e1b7d71.jpg][Изображение: caa3b37ed319c606e46b8a88acdf348a.jpg]

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#7

На пръв прочит: Sim Toolkit-a не работи, докато в 4.1.3 си работи безпроблемно. Ще видя как се държи батерията при мен, в сравнение с 4.1.3

OnePlus 3T
Цитирай
#8

Има нова OB15 за 3-ката, излезе ми ОТА преди малко. Ъпдейтнах - променен е dialer, вече при позвъняване се вдига с drag надолу и се отказва с drag нагоре, леко визуално са променени цъкалките и има поддръжка за BT aptX/aptX HD кодека.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#9

Това за вдигането е супер, защото с лявата ръка понякога ми е трудно да вдигна Smile Абе направо разцепиха с поддръжка... да не чува дявола!
Цитирай
#10

Така е. Бетата е добра с няколко забележки от сорта на Магиск не минава сейфти нет, защото съответно телефона е със статус Unsertified. Има репорти за проблеми с диалера. При мен обаче тези проблеми ги няма. Като цяло няма никакви проблеми освен статуса в Гугъл, който съответно също така пречи на Андроид Пей.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#11

При мен статуса пак си е Unsertified, независимо че съм 4.1.3, но пък на този етап неми е създавало проблеми с ъпдейти или инсталация на приложения. В предишната бета не работеше Chronus: Home & Lock Widgets, сим тулкит-а, хапваше си доста по-вече ток, пак в сравнение с 4.1.3.
genchoili, ще провериш ли дали при теб работят въпросните приложения.

OnePlus 3T
Цитирай
#12

Маркета при мен на ОБ6 вече дава че е Certified. Тоя Сим Тулкит не го виждам при мен или е от Маркета. За Хронус ще видя. Бетата е супер. От вчера досега 30 часа на батерия с 4.30 часа СОТ и съм на 40 батерия остатък.
Едитче : Сложих Хронус про и си работи. Освен ако не кажеш точно кое не бачка и да го гледам него. СИМ ТУЛКИТ го имам в приложения но няма икона в лаунчъра. Така че и за него малко трябва да поясниш. Намерих го и тоя Сим тулкит, но явно от моя оператор нямам такава опция така че отпада за проверяване.
Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#13

Хронуса не искаше да опреснява виджета за времето, а по отношение на тулкита това е някаква измислица на теленор...уж за да имаш достъп до разни услуги. Освен от лаунчера муже да се стартира от settings-sim&network-sim1 (или сим2), най-отдолу sim toolkit.

OnePlus 3T
Цитирай
#14

Новата бета кефи. Гореизброените проблеми ги няма. Всичко си работи както се очаква. Статуса маркета ми все още е uncertified .... може би заради magisk-a.

OnePlus 3T
Цитирай
#15

От 4.1.3 трябва ли задължително да се прави десет след слагане на жегата?

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#16

Не само кеша през рекавъри.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#17

Нови бета версии:

OP3 Beta 16: http://downloads.oneplus.net/oneplus-3/o...enbeta_16/
OP3T Beta 7: http://downloads.oneplus.net/oneplus-3t/...penbeta_7/

Огледала:
OP3 Beta 16: https://drive.google.com/open?id=0ByuOad...0t5bXBTM0E
OP3T Beta 7: https://drive.google.com/file/d/0B4L0iHk...p=drivesdk

Цитирай
#18

Здравейте , от няколко дни съм притежател на 3Т , но ми е много странен софтуера. Досега бях с HTC M9 и съм свикнал с него . Тези бета версии дали имат български език , и дали може да се инсталира някаква надстройка като на HTC Sence Home  .
Цитирай
#19

И бетата няма БГ.
Ако държиш на езика -> custom rom

Ето ти HTC Home за различни от HTC устройства: https://forum.xda-developers.com/htc-one...e-t3408894
Цитирай
#20

Благодаря , в Плевен дали има някой който да сложи къстъм ром ?
Цитирай
#21

Здравейте от няколко дни и аз съм OnePlus 3.Въпросът ми е мога ли да инсталирам бета без да имам руут и как става? Понеже досега винаги съм руутвал телефоните си, но за сега не виждам смисъл още да го правя на този?

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#22

Да можеш.Сваляш целия файл,копираш го в телефона. После отиваш на Системни ъпдейти.Там от 3 точки си избираш Локален ъпдейт и избираш файла.После само чакаш. След флаша си изчисти кеша през стоковото рекавъри.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#23

Някой пробвал ли е този мод : https://forum.xda-developers.com/oneplus...m-t3598495

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай
#24

Не виждам с какво може да е по-добър от Nova Launcher!?
Цитирай
#25

Ами не съм привърженик на лаунчери различни от стоковите, но на бета ъпдейта ме дразни, че долу има непрозрачна лента с иконите

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)