Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3/3T - OxygenOS Open Beta - коментари
#51

E:\OP3>adb devices
List of devices attached
3cd532cd sideload


E:\OP3>adb sideload <beta18.zip>
The syntax of the command is incorrect.

E:\OP3>adb sideload <beta18>
The syntax of the command is incorrect.

E:\OP3>

Е неще и неще... синтаксиса не харесва и това е... Big Grin Пробвах със зип без зип не го приема и толкова...
Цитирай
Аксесоари
#52

Защо има скоби? Махай ги
Цитирай
#53

Махнах скобите, почна някаква друга грешка да дава, че не може да разчете архива... Ядосах се, метнах архива на паметта на телефона, дадох инстал гром интърнъл сторидж и взе, че стана за една минута... Не мога да повярвам, че този вариант не е споменат на официалния им сайт... цял ден за занимавам... Драйвери глупости...
Цитирай
#54

(2017-06-28, 14:39:42)numak написа:  Махнах скобите, почна някаква друга грешка да дава, че не може да разчете архива... Ядосах се, метнах архива на паметта на телефона, дадох инстал гром интърнъл сторидж и взе, че стана за една минута... Не мога да повярвам, че този вариант не е споменат на официалния им сайт... цял ден за занимавам... Драйвери глупости...

Това дава вероятно:

Код:
C:\Users\Zizou\Desktop>adb sideload OnePlus3Oxygen_16_OTA_008_all_1606122244_e0cfc5ffc8bf411a.zip
loading: 'OnePlus3Oxygen_16_OTA_008_all_1606122244_e0cfc5ffc8bf411a.zip'
* cannot read 'OnePlus3Oxygen_16_OTA_008_all_1606122244_e0cfc5ffc8bf411a.zip' *

Често срещано на Win 10 и методите за оправия са няколко и нито един не е надежден. Smile

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#55

Здравейте, и аз от скоро се присъединих към "отбор бета", между другото и аз флашнах направо от вътрешната памет на устройството, мисля че е много по-лесно. Имам обаче 2 въпроса на които въпреки ровичкането в настройките не успях да си отговоря, та реших да поискам съвет от по-мъдрите Smile Първия е свързан с дисплейя при заключено устройство - не намирам никъде опцията да събудя екрана с "помахване" както беше преди. Лично на мен lift up display не ми харесва никак, защото не искам да ми светва телефона при всяко мърдане. Та някой намерил ли я е опцията или просто са я пропуснали в тази версия ? Вторият ми въпрос е относно "началния екран" и онази лента която е с малко по-блед цвят и която индикира че с дръпване нагоре се влиза в app drawer-a -има ли как да се направи да не изсветлява, тъй като при черни wallpaper-и стои малко грозно, а честно казано с нашия екран телефона си плаче за черен фон, пък и пести батерия... уж Big Grin Извинявам се за дългия пост и мерси предварително за отговорите.

OnePlus 3T 64GB
Цитирай
#56

(2017-06-29, 12:21:27)jd87 написа:  Здравейте, и аз от скоро се присъединих към "отбор бета", между другото и аз флашнах направо от вътрешната памет на устройството, мисля че е много по-лесно. Имам обаче 2 въпроса на които въпреки ровичкането в настройките не успях да си отговоря, та реших да поискам съвет от по-мъдрите Smile Първия е свързан с дисплейя при заключено устройство - не намирам никъде опцията да събудя екрана с "помахване" както беше преди. Лично на мен lift up display не ми харесва никак, защото не искам да ми светва телефона при всяко мърдане. Та някой намерил ли я е опцията или просто са я пропуснали в тази версия ? Вторият ми въпрос е относно "началния екран" и онази лента която е с малко по-блед цвят и която индикира че с дръпване нагоре се влиза в app drawer-a -има ли как да се направи да не изсветлява, тъй като при черни wallpaper-и стои малко грозно, а честно казано с нашия екран телефона си плаче за черен фон, пък и пести батерия... уж Big Grin Извинявам се за дългия пост и мерси предварително за отговорите.

Аз от скоро съм бетаджия :Big Grin ,но май лифт уейка е заменил проксимити уейка, което и мен ме дразни... А аз на свой ред да попитам има ли как да се спре индикатора за скоростта в нотификейшън бара?
Цитирай
#57

Скоростта се изключва от settings - status bar- display network speed

OnePlus 3T 64GB
Цитирай
#58

Така... след няма и седмица ще се връщам към стейбъла... Бета си е все пак... Пик ъп уейка много ме дразни, по амбиент дисплея нищо не може да се пипа докато не се събуди екрана напълно, звука се прецака както беше споменал един колега, започна да се затопля много повеше от преди по време на работа без да го натоварвам кой знае колко. Въпросът ми е кога да направя фактори резета, преди или след флаша на стейбъл рома? Благодаря Smile
Цитирай
#59

Щом си решил да правиш хард ресет, защо не пробваш да останеш на бета още няколко дни след него, за да видиш как се държи. Сигурен съм, че проблемите със звука и затоплянето ще изчезнат. Куция ambient display и lift to wake не могат да се променят и ако ти липсва старата опция за виждане на нотификациите ще трябва да се върнеш.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай
#60

(2017-07-03, 18:26:42)asbozh написа:  Щом си решил да правиш хард ресет, защо не пробваш да останеш на бета още няколко дни след него, за да видиш как се държи. Сигурен съм, че проблемите със звука и затоплянето ще изчезнат. Куция ambient display и lift to wake не могат да се променят и ако ти липсва старата опция за виждане на нотификациите ще трябва да се върнеш.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk

Мислех си го този вариант, но точно 2та часа настройки слер хард резета ме притесняват, ако дам шанс на бетта и след това отново резетна за да се върна на официалния билд ще мина през това удоволствие 2 пъти Big Grin Иначе за любителите на бетата от днес има нова (19) и ми излезе директно без VPN Wink
Цитирай
#61
Music 

Честно казано май с теб по същото време минахме към бета, а аз не съм забелязал нито прегряване (а need for speed е включена почти постоянно на телефона ми), нито кой знае какви проблеми, освен вече споменатите дразнещи lift to wake & ambient display, които обаче съм убеден че в следващата версия ще си заминат. Естествено обаче всеки си има вкус и право на избор и щом си решил да минеш към stable, лично според мен по-правилно би било factory след флашването, но по-разбиращите колеги да се произнесат. Що се отнася до новата версия от вчера, май основните "подобрения" са в launcher-а и начина на настройване и позициониране на иконите на началния екран.
   

OnePlus 3T 64GB
Цитирай
#62

Нова бета 21/12: https://forums.oneplus.net/threads/oxyge...3t.590665/
  • Parallel apps:
    • All new parallel apps feature that lets you run a parallel version of the same app using a separate account. Right now this supports Facebook, Twitter, Whatsapp, and Instagram (and a few more popular apps)
Updates:
  • Updated to Launcher V2.1.5 :
    • Optimized home screen folder icon, with a preview look of first 4 icons in the folder
    • Redesigned UI for folders, allowing switch between folders by swiping left or right
    • Added double finger slide support, you can now slide the home screen with one finger while using another to hold an item

  • Updated to Gallery V1.8
    • Supports light theme
    • Supports opening RAW format images


  • Updated File Manager to V1.7.1
    • Long pressing search items now shows edit operations
Цитирай
#63

Дойде Орео за бета програмата. Май сме едни от първите сред другите компании..[Изображение: 4598210d5eea9261a01ebbbf86a8136b.jpg]

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай
#64

(2017-10-14, 11:43:29)asbozh написа:  Дойде Орео за бета програмата. Май сме едни от първите сред другите компании..[Изображение: 4598210d5eea9261a01ebbbf86a8136b.jpg]

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk

A има ли български език или не?

OnePlus 3


Цитирай
#65

Някаква промяна по амбиент дисплея? Пак ли е с дърварския пик ъп уейк?
Цитирай
#66

Все още не мога да ви отговоря, защото ще го сложа чак довечера...

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай
#67

[quote pid='1428921' dateline='1508015577']
Някаква промяна по амбиент дисплея? Пак ли е с дърварския пик ъп уейк?
[/quote]

Да, за жалост не са го променили, а и не видях Български език.  Не намирам кой знае какви разлики, освен факта че не ми работи вече Google hdr камерата и сякаш е идея по-висока резолюцията. Това все пак е от само половин час с новата бета

OnePlus 3T 64GB
Цитирай
#68

В Орео няма български език.. препоръчвам някой да пише в feedback app-а или тикет през официалния сайт.

Все още комбинацията е Ambient display + lift to wake (работи без проблеми).

Впечатления от Орео след 10 минути цъкане. Мобилния нет се включва и изключва само с един клик от notification panel-а. Вече има 6 икони при първото плъзгане. Нови емоджита от Google. Възможност за отлагане(snoozing) на нотификации за определено време както и избиране дали определени канали за нотификации да се получават.

Другите неща са описани в лога. За сега нямам впечатления от батерията, но без хард ресет всичко върви доста добре и се чудя дали въобще да правя.

Sent from my OnePlus 3T using Tapatalk
Цитирай
#69

https://www.xda-developers.com/enable-ap...oreo-beta/
Висококачествен audio Bluetooth кодек, само не разбрах къде е темата точно

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#70

(2017-10-18, 18:54:16)remixa92 написа:  https://www.xda-developers.com/enable-ap...oreo-beta/
Висококачествен audio Bluetooth кодек, само не разбрах къде е темата точно
Ето я темата, ако това питаш: https://forum.xda-developers.com/oneplus...t-t3690363

Sent от моя Пищакметлен телефон през Tapatop
Цитирай
#71

Мерси, пробвал ли си вече флашабъл зипа от темата, работи ли и има ли разлика?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#72

Аз съм с къстъм ром, а и моите слушалки нямат aptx Smile
Цитирай
#73

И аз съм Къстъм Ром, но базиран на стоковия.
Как така слушалките да го имат. Тоя кодек не подобрява ли звука при всички Bluetooth слушалки локално на телефона.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#74

(2017-10-19, 11:43:38)remixa92 написа:  И аз съм Къстъм Ром, но базиран на стоковия.
Как така слушалките да го имат. Тоя кодек не подобрява ли звука при всички Bluetooth слушалки локално на телефона.

Доколкото знам, не, AptX e стандарт, който трябва да се поддържа от самите слушалки. Т.е. и двете страни на блутуут процеса по свързване трябва да го имат.

Ето някакъв списък от самите Qualcomm с аксесоари, които поддържат aptx: https://www.aptx.com/products
Може да има и други извън списъка, предполагам трябва да се гледа в характеристиките на слушалките.

Ето, например Анкер наскоро имаха добри разпродажби и това е един от моделите, които имат aptx: https://www.amazon.co.uk/Headphones-Anke...B01NBOPJW2
Цитирай
#75

https://forum.xda-developers.com/oneplus...y-t3690488

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)