Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 6 Hands On
#1
Tongue 


https://www.youtube.com/watch?v=IWiNTK2tinM

Добре изглежда Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Това ще е следващият ми телефон. Само ще изчакам известно време, цената да се 'нормализира' и ще направя един, мисля добър ъпгрейд на сегашната Mi4-ка...

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#3

Xiaomi.eu, пуснаха 7.1 / 7.5.4 и за MI6
https://xiaomi.eu/community/threads/7-5-...ost-367433
Цитирай
#4

(2017-04-29, 11:12:02)MapTo_D написа:  Това ще е следващият ми телефон. Само ще изчакам известно време, цената да се 'нормализира' и ще направя един, мисля добър ъпгрейд на сегашната Mi4-ка...

И аз така мисля да направя, но ще е ъпгрейд от 3ка Big Grin

едит: 920лв за такъв телефон си е направо супер Smile
Цитирай
#5

(2017-05-12, 10:16:06)NikolaZ написа:  едит: 920лв за такъв телефон си е направо супер Smile
И откъде може да вземе без данъци на такава цена?

 
Цитирай
#6

най-евтино е 435$ - IBUYGOU
Цитирай
#7

От ibuygou трябва да се добавят едни 20$ за доставка с dhl. Пускат телефона като подарък с цена 20-25$. И се надяваш да не го спрат на митница. Моята 4-ка дойде без проблеми преди време. Но не гарантират, че няма да го задържат и след това да трябва да плащаш мито и ддс.
В olx-a има оферта за 950лв. /dual sim/

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#8

Един познат поръча от там и беше само 9$ доставката + риск от митница
Цитирай
#9

@MapTo_D, само със Cina Stable ли го предлагат оттам?

 
Цитирай
#10

(2017-05-12, 11:31:00)NoMaD написа:  И откъде може да вземе без данъци на такава цена?

Honorbuy. От европейски склад. От там съм си взимал Mi3-ката преди 2-3 години.

edit: Става въпрос за 64гб версията, но го има само черен Sad
Цитирай
#11

@NikolaZ, сега от Honorbuy MI6 + доставката от EU излиза $524.00

 
Цитирай
#12

My bad. 945лв.
Цитирай
#13

@NikolaZ, оттам ако се поръчва, най-добре след 5-6 месеца, като им падне чувствително цената.

 
Цитирай
#14

Какво мислите за този магазин?
https://www.banggood.com/Xiaomi-Mi6-Mi-6...s=category
Цитирай
#15

https://www.youtube.com/watch?v=WJ8Dz76-Zdg&t=623s

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#16

Хаха, в xiaomishop.bg се предлага за скромните 1230 лв. и то с предварителна поръчка. Тц тц големци са тия нашите търгаши. Ама пък с 2 години гаранция - богата работа! Big Grin Някой вече поръчал ли е? Тия от ibuygou пише, че не поддържат ОТА ъпдейти, или аз нещо не съм разбрал? Много странно.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#17

@MapTo_D, зависи от ROMa, ако го предлагат с Cina Stable, би трябвало да си получават актуализации, понеже е официален ROM.

 
Цитирай
#18

Всичко официално си има ОТА, само гаражните нямат тоест преправяни от търговеца.Доколкото знам Ми6 за сега е само на китайски стабилен или поне само това има за теглене.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#19

Прозрачен гръб и разглобяване

Цитирай
#20

Днес си поиграх с един МИ6- черен за 10- на мин.(кратичко). Красиво направен апарат, качествена, ергономична сглобка, много по- добре изглеждащ от снимките . Дисплея е добър, но жалко, че не е "амолед"- щеше да му пасне отлично. Тела беше с Андро 7.1.1(по Миуйски 8.2) и вървеше доста плавно и бързо. Камерите(и двете) правят отлични снимки. Първи(и кратки) впечатления= отлични.

п.с. Лично аз го оценявам за изгодна покупка(към сегашният момент) ако е на цена ~ 400$

                                                                    
Цитирай
#21

Каквото и да си говорим иде реч за китайски телефон... цени от 1230лв у нас за този модел са недопустими и подигравка. В този клас и на тези цени има други марки да се продават!
При цена около 600лв -след няколко месеца -по се ядва и на марката и на реномето.
Цитирай
#22

Е все пак не е коя да е китайска марка . Изработката и хардуера са на топ ниво, а и модулите са последен модел и са все още скъпи за производителите та били те и китайски. След месец два ще паднат. Количеството определя цената.
Цитирай
#23

Да ти кажа имах редми ноте 2 и хич не бях доволен от изработката. Предната камера събираше прах, задния капак скърцаше, а на екрана се появи жълто петно. Това за изработката. И други дертове имаше ама не е това темата. Иначе ми 6 предполагам, че ще е много добре като изработка на топ модел.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Цитирай
#24

Не може и дума да става за сравнение между RedMI и MI. Прави разлика. Едното е бюджетна серия, а другото е флагманска серия.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#25

Дългоочакваното (поне за мен) ревю:  Xiaomi Mi 6 review
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)