Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

G3 екран присвяткане
#1

Здравейте, телефонът е LG G3.

Бях си оставил телефона да се зареди за 20-30 мин, върнах се да го взема и като чукнах на екрана 2 пъти, за да се отключи не ставаше нищо.. Светеше лампичката горе в ляво в синьо, след няколко почуквания екранът светна, отвори ми се приложение, което не бях натискал. Почна да мига екрана много бързо, не е нито мокрен, нито изтърван... 

Извадих батерията, оставих го малко, включих го, тъмен екран показа, отново пак по едно време ми се отвори менюто да си въведа пин кода, но тъкмо започнах да го пиша, но екрана отново изгасна.... Четох тук, че може би има проблем с дъното, или дисплея... Четох също, че може и от батерията да е, което е слабо вероятно според мен. Случвало ли ви се е? В момента не мога да го заведа на сервиз, бих се радвал с ваша помощ да разбера какво му има, и дали може да се оправи.

Оставих го повече време изключен без батерия. Сложих я и отново не светваше екрана, но взе, че светна, показа ми менюто, когато връщате фабричните настройки, и се включи. Всички приложения си бяха инсталирани, които имах, не са се изтрили. Само фона се беше променил, и някои от иконките се показваха на фона. Обаче сега леко пари отзад до бутоните за усилване и намаляне. Дали се отървах, или пак ще дойде същия проблем с фатален край?

П.С. Отново направи същия проблем......

Samsung Galaxy S3 I9300 16GB
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)