Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+
#1

Честито на всички за новата придобивка и е време да направим и тази тема Smile
Аз съм със С8+ и при първото пускане ми дойде ъпдейт,тъй като няма информация с какви firmware-и пристигат и не видях с какъв беше моя към момента съм със G955FXXU1AQDD/G955FOXM1AQDD/G955FXXU1AQDD.

Нека сподели някой друг с каква версия е и да видим дали има основни разлики?



При проблеми след ъпдейт до Андроид 9(Pie) - погледнете този пост: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1545791


Нищо не е сигурно! Ще поживеем и ще видим...
《iPhone 12 Pro max & iPhone 13 Pro max》
Цитирай
Аксесоари
#2

С този ъпдейт премахват възможността за ремап на Bixby бутона, което е малко кофти.
Цитирай
#3

Налагат си "асистента" и ако няма други подобрения, не е много за "честито" Smile

                                                                    
Цитирай
#4

Тепърва ще има актуализации за Bixby в близките месеци и сами го казаха това. В момента изглежда орязано, но ще го оправят с времето.
Цитирай
#5

Добре, а ако този ъпдейт не се направи ?
Цитирай
#6

Аз пък не разбирам какво толкова пречи това нещо. Като не се харесва, не го ползвайте. Гугъл асистента си го има така или иначе.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#7

Е да де, ама що да не се ползва бутона за други функции? Самсунг постъпъха пе*ераски с този ъпдейт.
Цитирай
#8

(2017-04-22, 23:08:42)nqlid написа:  Добре, а ако този ъпдейт не се направи ?

Samsung Galaxy S8 няма да ползва своя дигитален асистент Bixby от самото си начало.

Точно така, когато в края на месеца си купите новия топ модел, практически най-обсъжданата му функция – тази за гласови команди, организация и помощ – няма да е достъпна.

Липсата на дигиталния помощник определено е разочароваща, тъй като много потребители биха искали да видят как ще се сравнява Bixby с конкуренти като Siri, Google Assistant и Cortana. Засега Samsung отказва да коментира изненадващата новина, твърдейки само, че Galaxy S8 ще получи ъпдейта с Вixby по-късно през пролетта.

При отсъствието на гласовите команди, единственото за което ще може да ползвате базовата версия на Bixby търсене в интернет.
Цитирай
#9

Малко недообмислено.....много тръбяха за него и накрая орязано и без гласови команди...

Нов начин за ремап ,дори след ъпдейта

https://www.youtube.com/watch?v=41ZnELwsTLw

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#10

Ето и самото приложение в GooglePlay: BixBye
Цитирай
#11

(2017-04-27, 10:17:50)Kamen666 написа:  Малко недообмислено.....много тръбяха за него и накрая орязано и без гласови команди...

Нов начин за ремап ,дори след ъпдейта

https://www.youtube.com/watch?v=41ZnELwsTLw

Вероятно не са искали да бързат да го пускат директно с телефона, за да не станат големи бъгове заради бързината му. Все пак бъгове ще има и занапред то е ясно и няма как всичко да е гладко в началото. Според мен асистента ще се види в пълнят си блясък чак при S9. Smile
Цитирай
#12

Само на мен ли ми се струва, че след ъпдейта лицевото разпознаване работи доста по-добре?
Цитирай
#13

(2017-04-27, 10:17:50)Kamen666 написа:  Малко недообмислено.....много тръбяха за него и накрая орязано и без гласови команди...

Умрял си за тез гласови команди.
Да не съсдавам спорове, но има една компания която когато представяше новите си телефони, казаха че ще имат фунция Portrait Mode на камерата. Познайте какво, не излезе с телефона, а дойде с ъпдейт 3 месеца след това...
Тъй че, какво ви интрересува че няма да имате Биксби? До сега само с гласови команди сте си управлявали телефона.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#14

Аз съм със С8+ закупен от Vodafone Англия
дойде ъпдейт,към момента съм със G955FXXU1AQDГ/G955FOXM1AQDG/G955FXXU1AQDG.

Разликата е в настройките на дисплея са добавени "Advance" , и нов баланс на цвета на екрана, който ще ви помогне да настроите цветовете по краищата на екрана , опцията се нарича "Screen edge colorur balance"
   
   
Мисля че е добавена за тези с проблема на розовеещия дисплей
Цитирай
#15

А пък на мен ми е и смешно. Какво, ходиш по улиците или си в заведение и раздаваш гласови команди, за да те слушат всички? Напомня ми на най- първите времана, когато излязоха мобифоните и после gsm и големият фукарлък да стои на масата или някъде та да го видят всички или да говориш високо, та случайно да не са те пропуснали. Извинявам се де, лично мнение.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#16

Днеска получих актуализация размер 39мб
Пиша от Австралия sory но не сам много добре с
БГ езика
Цитирай
#17

За какво ли е тази актуализация?

/SonyXperia Neo 4.0.4/GS1/GS2/Galaxy S4/NOTE2 4.1.2 Hawkish Exv2/LG G3 4.4.2 ROOT/NOTE3/NEXUS5/SONY XPERIA Z ULTRA 4.4.4/Iphone5s/Note 4/Galaxy S8/Galaxy S8+/NOTE8 DS
Цитирай
#18

За всяка актуализация си има чейнж лог - от него може да стане ясно за какво е, но според мен е фикс на някой бъг от системата.

 
Цитирай
#19

Security patch
https://www.sammobile.com/firmwares/gala...DG/130727/

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#20

Опитват се хардуерен дефект да го прикрият с софтуер.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай
#21

(2017-05-08, 16:06:34)NoMaD написа:  За всяка актуализация си има чейнж лог - от него може да стане ясно за какво е, но според мен е фикс на някой бъг от системата.
Прав си фикс на някой бъг от системата и на цветовете
Цитирай
#22

http://cdn.droidviews.com/wp-content/upl...3.12.7.zip
Най- новият Odin. Работи екстра.
P. S не знам тук ли е мястото и нещо не направих както трябва/ започва веднага да се изтегля/. Някой по- разбирач, ако иска да преправи поста/пиша от телефона/.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#23

Това последното за какво е ?
Цитирай
#24

Кое последно? Просто не съм си оформил поста като хората. Иначе това е последния Odin . Предполагам, че е важно. Надявам се, че някой модератор, ще го оформи по- добре от мен.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#25

Одина ? Нямам идея за какво служи ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)