Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

(2018-10-13, 11:56:28)Петър Иванов написа:  Има нова актуализация 410,66 мб,и сигурността от 01,10

Май си в грешка!няма такова нещо,може би се бъркаш със вчерашния ъпдейт .
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-13, 11:59:38)emo_841 написа:  Май си в грешка!няма такова нещо,може би се бъркаш със вчерашния ъпдейт .

Аз го получих днес

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

(2018-10-13, 12:13:21)Петър Иванов написа:  Аз го получих днес

Така може Big Grin!
Цитирай

И аз днес...

[Изображение: 1eeaaff25c31.jpg]

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

Има ново обновяване, което е със същия чейндж лог като предния и само "Ниво на поправка на защитата" вече е 01/10/18г.. От както го сложих обаче определено за пръстовия ми се увеличи успеваемостта. Друго не забелязвам.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Изчезна ми в youtube опцията за 1440p на клиповете. Само не можах да го хвана след security update или след update на самото приложение....
Пс моя грешка всичко е наред

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

    Изведнъж, ей така от нищото, взе че се появи липсващата опция за завъртане на екрана  Huh

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Е, чудесно Smile След някой рестарт, може би Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

След актуализацията, връщах заводски. Имам и няколко рестарта. Тия от VVT са като чудо, невиждано Smile

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Здравейте имам С8 (беше със андройд 7.0) ъпдейтнах с ОДИН до последния Мтелски вариянт и забива до логото.
С Один всичко мина както трябва?

Оправих се:
Инсталнах на наново bootloader-a.
Но нямам връзка със сим картата
НА ИМЕЙ ми пише: UNKNOWN
и като го проверя в нета ми изписва:
IMEI number was not found in database

Някой да е имал подобен проблем?

Като вляза в рецавъри моуд ми изписва тази грешка:

remove failed dir '/system/carrier/ATT/priv-app/AttIqi_ATT

iPhone 12 Pro

Цитирай

Да не си сложил ром за друг оператор или телефон (S8+)

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Направи ли Ресет след флаша . Пробвай с още 1 флаш с 4ри файла и сложи чисто CSC . Надявам се знаеш какво правиш и слагаш правилния и офиц. софт за твоя телефон и регион (гледам си чисто S8 не S8+ , и сигурно си са стандарнитя модел F ) , успех Wink
Цитирай

Пробвай да върнеш старата версия на андроИда (казваш, че е бил 7.0). Другия вариАнт е да пробваш възстановяване със smart switch.

1916 
Цитирай

(2018-10-19, 11:51:31)mitkoandroid написа:  Да не си сложил ром за друг оператор или телефон (S8+)

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Сложих мтел ска версия

(2018-10-19, 11:55:44)milss написа:  Пробвай да върнеш старата версия на андроИда (казваш, че е бил 7.0). Другия вариАнт е да пробваш възстановяване със smart switch.

Не помня с коя версия беше.

iPhone 12 Pro

Цитирай

С SM G950F ли си?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да с него съм

Изтеглил съм за мтел, вместо за GBL (теленор).
От саммобайл не ми позволява да го дръпна отново.

Може ли да се изтегли само CSC за даден фирмуер, защото от саммобайл не позволява безплатното теглене?

iPhone 12 Pro

Цитирай

Може да се тегли от саммобайл, но целия фирм и е бавно. Ако искаш бързо с това става.

Въпроса е дали теглиш правилния фирм за правилния модел апарат. Гледам IMEI ти се е затрил .... трябва първо да се възстанови и после .... по добре го прати в сервиз.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
[-] 2 потребители изказват благодарност на pockobg за това мнение:
  • kerenski, tsvetan24
Цитирай

Подкрепям @pockobg - щом нямаш IMEI означава, че се е изгубил efs, а ти нямаш негово резервно копие (не споменаваш нищо за root). Сервиз е решението.
Цитирай

Някой има ли торент фирмуер за SM-G955F (BGL) последния излезнал 21 Sep 2018?

Galaxy S24 Ultra 512 GB & Galaxy S23 FE

Цитирай

Aod на android P от бетата.[Изображение: 4b4ccb1629f5ffc5049a87433bcc4cff.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • seemore
Цитирай

(2018-10-19, 16:27:48)tsvetan24 написа:  Подкрепям @pockobg - щом нямаш IMEI означава, че се е изгубил efs, а ти нямаш негово резервно копие (не споменаваш нищо за root). Сервиз е решението.

Да оставих го вчера телефона в сервиз... окло 70лв. ще е тази процедура.

iPhone 12 Pro

[-] 1 потребител изказва благодарност на jordan00 за това мнение:
  • tsvetan24
Цитирай

Ще знаеш за друг път да не пипаш много Smile(да се разбира шеговито!). Или поне да внимаваш какво и как. Причината може да се крие в не напълно изправен комп/антивирусна и т.н..

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

(2018-10-23, 10:35:35)pockobg написа:  Ще знаеш за друг път да не пипаш много Smile(да се разбира шеговито!). Или поне да внимаваш какво и как. Причината може да се крие в не напълно изправен комп/антивирусна и т.н..

Интересно. За първи път чувам за подобни причини. Това от личен опит ли е или си го чел някъде? Може ли да споделиш?

1916 
Цитирай

Колеги, да попитам и тука, че сте по активни. Преди време включих при известия да ми свети светкавицата, сега не мога да намеря как да я изключа гадината, помагайте Smile)))

Samsung Galaxy Note 4.1.2 ( N7000) & Samsung Galaxy Note 3 (9005)  Samsung Note 8 (N950F)
Цитирай

(2018-10-23, 18:29:09)Argo написа:  Колеги, да попитам и тука, че сте по активни. Преди време включих при известия да ми свети светкавицата, сега не мога да намеря как да я изключа гадината, помагайте Smile)))

Настройки достъпност

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)