Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

И аз мисля,че феруари ще е готов. И който реши може да го слага с Один Smile Макар,че тук май се изискват други гимнастиги заради CSC то.
Цитирай
Аксесоари

Сега какво!? Викате този следващия февруарския пач , ще е директно пая а?
Цитирай

(2019-01-30, 00:51:43)Nikolai_777 написа:  Аз странно защо не съм получавал никакви ъпдейти от лятото. Някой има ли идея как мога да го ъпдейтна, smart switch не помага.. [Изображение: c48d3ba9d636fe1dfe2396d837e9dd9f.jpg][Изображение: a85d8557391b8819ff0e3defecba0e56.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Същия проблем с S9+ при мен просто си свалих firma и си го флашнах нещо се е бъгясъл.

When sun gone down i come from immortality


Цитирай

Има нов CRLC за Мтел А1, но като дам да обновя не иска да каца при мен.
Цитирай

(2019-02-07, 20:57:50)Panteleimonov написа:  Има нов CRLC за Мтел А1, но като дам да обновя не иска да каца при мен.

Пуснаха го днес.

[Изображение: pqVJtIG.jpg]

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай

Да, кацна вече
Цитирай

Много късно получавате актуализацийте, още на 17 януари съм я получил аз,на Виваком,вие чак сега мн голяма разлика има нещо,нищо чудно че някои може да получат пая март
Цитирай

Получил си на Виваком, ама друг път. Не се ли научихте, че картата няма значение, а CSC кода на телефона Bu

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай

Това от години се знае, ама повечето все още смятат, че актуализациите зависят и се пускат непосредствено от самите оператори.

 
Цитирай

Няма значение,и не ме интересува от кои зависи а че има около 3 до 4 седмици  разлика във получаването на ъпдейтите, реално аз може да получа Пая 20 февруари а вие примерно 20 дена по късно, което е странно за мен поне
Цитирай

Аз чакам февруарския тия дни!
Цитирай

Май ще получим Пай този месец. Необичайно се бавят за февруарския пач при нас, при положение, че дори за средните и ниски класове на Самсунг получават секюрити ъпдейта.
Цитирай

Днес излезе бета4. Слуховете са за другата седмица.
Така направиха и с Н8. В понеделник получи бета4, а днес финал-а.
Цитирай

Напълно е възможно. Когато излезе бета 1, веднага я флашнах. Нямаше абсолютно никакви проблеми и бъгове. Например при S9 нощната тема не работеше по график от залез до изгрев.
Ставаше за всекидневно ползване без никакви бъгове. Много стабилна версия е. Та, явно наистина тоя месец ще получим Пай.
Цитирай

(2019-02-15, 10:14:00)galaxyhopper написа:  Май ще получим Пай този месец. Необичайно се бавят за февруарския пач при нас, при положение, че дори за средните и ниски класове на Самсунг получават секюрити ъпдейта.

Изобщо не се надявай за Пай още ! А относно февруарския пач,винаги идва към 15 или 20ти днес е петък, значи в началото на другата седмица очакваме!
Цитирай

(2019-02-15, 11:09:56)emo_841 написа:  Изобщо не се надявай за Пай още ! А относно февруарския пач,винаги идва към 15 или 20ти днес е петък, значи в началото на другата седмица очакваме!

Взимам бележка и спирам да се надявам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

(2019-02-15, 11:09:56)emo_841 написа:  Изобщо не се надявай за Пай още ! А относно февруарския пач,винаги идва към 15 или 20ти днес е петък, значи в началото на другата седмица очакваме!

Източника на тази информация е? Само дано не е "ми те така правят по принцип".
Цитирай

@DaDiablo е прав. Моя note8 току що получи пая. Съвсем скоро ще е и при вас.

1916 
Цитирай

(2019-02-15, 12:37:12)milss написа:  @DaDiablo е прав. Моя note8 току що получи пая. Съвсем скоро ще е и при вас.

На 100%.. Още като се замисля как почнаха бета тестовете при двата модела.
А аз съм получавал секюрити ъпдейт в началото на месеца, няколко пъти. Харесват ми на Емо постовете, затова има благодарност от мен Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

Точно видях че Note8 е почнал да получава пая и вие писали,като вълци сте ?,аз нямах надежда тоя месец след като видях някои неща но щом нот8 е почнал да получава вече съм сигурен почти че този месец сме и ние,края на другата седмица нищо чудно да го получим, надеждата е жива още
Цитирай

Абе вие,ще ме накарате да повярвам!по принцип съм скептик, и не ми се вярва да е този месец!
Цитирай

Днес или утре трябва да дойде поправката за февруари!
Цитирай

(2019-02-18, 12:10:15)emo_841 написа:  Днес или утре трябва да дойде поправката за февруари!

Позна.
Гледам има качен ъпдейт за Италия и Швейцария за 2019.02.01 (Орео),  т.е е секюрити.  А BGL си е 2019.01.01.
Пай другия месец..
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • emo_841
Цитирай

(2019-02-18, 12:36:02)galaxyhopper написа:  Позна.
Гледам има качен ъпдейт за Италия и Швейцария за 2019.02.01 (Орео),  т.е е секюрити.  А BGL си е 2019.01.01.
Пай другия месец..
Объркал си се нещо.... Емо казва кое кога ще дойде
Шегувам се. Не знаех, че са пуснали за феруари. Мислех, че ще го пуснат до края на месеца с феруарския пач. Може пък да има изненада и да е наличен до края на месеца. За S9 мисля, че го пуснаха точно накрая на месеца.
Цитирай

Незнам, но от последния ъпдейт "ануарския" съм най доволен , като стабилност.Незнам дали да не прескоча следващия и да обновя март /април направо с андроид 9!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)