Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

Някой да е чувал/ знае нещо за актуализация!?миналия месец дойде на тази дата.
Цитирай
Аксесоари

(2019-08-13, 08:35:35)kerenski написа:  Тия грозни икони дано ги махнат някога. Oreo къде къде по - добре беше.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
За иконите си има samsung themes!
Цитирай

(2019-08-08, 17:09:27)emo_841 написа:  Аз специално бях повече доволен от Pie но преди последните 2 ъпдейта!
И аз


Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-08-13, 09:42:01)kerenski написа:  samsung themes - ако ми намериш една свястна тема с икони, която да покрива и не вградените приложения както трябва..... здраве ще е

Грозните икони на Пай са на вградените приложения - допълнителните не се променят от Пай.
И всички пакети с икони сменят тези на Пай, които са грозни.
Не виждам драма ... Като върнеш Орео, мислиш ли, че ще ти се сменят иконите на не вградените приложения ?

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

(2019-08-14, 13:14:41)kerenski написа:  Нещо не се разбрахме. Казвам че иконите на Пай са ми грозни. Колегата ми обяснява за Samsung themes - все едно идвам от друга планета и не знам че съществува такова чудо на техниката. И се опитвам да обясня че няма една свястна и хубава тема, която да сменя иконите на системните приложения, без да "пипа" тези на останалите. Или по друг начин казано, случая на Oreo е за предпочитане с по красивите и светли тонове на иконите на системни приложения, без да влияе на останалите.

Aми всъщност може би трябва да ти се обясни по-подробно. Идеята не е да си избираш цяла тема, а само икони. Така не ти "пипат" останалите.
Ето какво ползвам аз - сменени са само грозните 15-тина системни икони, без нищо друго да ми се "пипа".
Има пакет с икони, които е изваден от орео и може да се приложи на пай в samsung themes - така нищо друго не ти се "пипа".

[attachment=26355]

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

и да ми се заяждаш и да не ми се заяждаш положението си е същото.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

След последния update July положението с батерията е повече от задоволително ! Противно на моите очаквания, но реших да си сложа резолюцията на 2960×1440 и о чудо.... лично според мен е много по-оптимизиран...... и чудото се случи
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id...70450f.jpg
Цитирай

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Tooth Tooth Tooth Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini Facepalm1
Цитирай

(2019-08-15, 14:01:45)hristov30 написа:  След последния update July положението с батерията е повече от задоволително ! Противно на моите очаквания, но реших да си сложа резолюцията на 2960×1440 и о чудо.... лично според мен е много по-оптимизиран...... и чудото се случи
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id...70450f.jpg
Какво да не искаш да кажеш че на по висока резолюция имаш повече СОТ!? Нещо не схващам
Цитирай

Идеята ми е, че с по-висока резолюция успявам да изкарам СОТ колкото колегите, които карат на режим на пестене на енергия. Може и аз да греша, но усещам една идея подобрение след последния update.
Цитирай

(2019-08-15, 15:41:43)hristov30 написа:  Идеята ми е, че с по-висока резолюция успявам да изкарам СОТ колкото колегите, които карат на режим на пестене на енергия. Може и аз да греша, но усещам една идея подобрение след последния update.
Интересно ! Един доволен и единствен от последния ъпдейт,си ти!
Цитирай

Аз не виждам какво му е на последния update Big Grin Колкото карах първите пъти с Pie, толкова карам и сега Big Grin С Oreo бях страшно доволен. С нормално ползване изкарвах по 2 дни най-много (с моето ползване). А сега с Pie половин ден. Ако не го ползвам често до ден и половина почти стигам.

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

само да уточним не е ли СОД/SOD- screen on display?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

SOT - Screen On Time  Smile

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • seemore
Цитирай

Грешката е моя

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Той от юли ъпдейта пооправи осраната батерия от предния месец!
Сега е къде къде по-добре..
Очакваме от август да осере нещата.. Big Grin

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

(2019-08-16, 05:53:04)mitakabs написа:  Той от юли ъпдейта пооправи осраната батерия от предния месец!
Сега е къде къде по-добре..
Очакваме от август да осере нещата.. Big Grin
Цитирай

Последния ъпдейт леко ме дразни:
1) при заключване на телефона звукът се бъгва от време на време.
2) известията в лентата с известия при преминаване от нощен режим в светла тема не могат да се четат.
3) телефонът започна по-бавно да за се зарежда бързо.
Цитирай

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s8...in-canada/
Да очакваме скоро и тук

S20FE SD
Цитирай

Канадските са със Snapdragon, нямат нищо общо с тези тук.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Спокойно до средата на другия месец все ще дойде, ами лошото че промяна едва ли ще има.
Цитирай

Да разбирам ли,че това е последния месечен ъпдейт за нас със 8ма серия!?

Bu
Цитирай

Май май... Толкова. Разочарован съм от Samsung и техните флагмани. По-добре телефон среден клас, но да го сменям през година.

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай

Samsung S8 ще получава още половин година месечни ъпдейти всеки месец. След 3г. от датата на производство се пускат наложащи се ъпдейти за флагманите.
За Справка Samsung S6 получи наложащ се ъпдейт тази година.
Цитирай

(2019-08-21, 17:53:18)galaxyhopper написа:  Samsung S8 ще получава още половин година месечни ъпдейти всеки месец. След 3г. от датата на производство се пускат наложащи се ъпдейти за флагманите.
За Справка Samsung S6 получи наложащ се ъпдейт тази година.
Потвърждавам. Имам и Note 5.
Release date- 1.08.2015г.
Последен секюрити пач и ъпдейт- 1.08.2018г
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)