Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

(2019-09-21, 15:19:13)xarkas написа:  благодаря ти ivan_vylka! 
ще пиша дали има промяна след нулирането.
не ме притеснява флашването, все ми е тая дали ще убия тъпия телефон като го блъсна в стената или софтуерно.
не е нормално след две години умишлено да скопяват телефоните софтуерно.сменил съм доста телефони на самсунг и през годините се убедих че проблема не е в двете изминали години и моралното остаряване на устройствата ,а в политиката на самсунг без да информират никого.

Колега, нямам представа какво и как правиш, но ей я тук жена ми от лявата страна от сума време ползва S8 и колкото повече минава времето и повече ъпдейти инсталира, толкова повече се хвали от телефона като цяло, камерата, батерията и т.н.
Преди 20-ина дни я питах иска ли да го сменяме с нещо по-ново и не дава дума да се издума по този въпрос.

С това искам да кажа, че изписаното от теб не съм сигурен, че важи за всички техни модели.
Допускам го, разбира се, но пък у нас имаме перфектно работещ по-стар техен модел.
[-] 2 потребители изказват благодарност на algor за това мнение:
  • hondarullezz, naskogeo
Цитирай
Аксесоари

(2019-09-21, 19:18:33)algor написа:  Колега, нямам представа какво и как правиш, но ей я тук жена ми от лявата страна от сума време ползва S8 и колкото повече минава времето и повече ъпдейти инсталира, толкова повече се хвали от телефона като цяло, камерата, батерията и т.н.
Преди 20-ина дни я питах иска ли да го сменяме с нещо по-ново и не дава дума да се издума по този въпрос.

С това искам да кажа, че изписаното от теб не съм сигурен, че важи за всички техни модели.
Допускам го, разбира се, но пък у нас имаме перфектно работещ по-стар техен модел.


Подкрепям мнението на колегата... От повече от девет години в нас в семейството като цяло ползваме само телефони на Samsung и варвай ми доволни сме Smile здрави надеждни... с моя правя около 4 часа и 30 40 минути Sot предостатъчно и  доволно за мен.. постоянно пуснати мобилни данни нормален работен ден 10 до 12  часа.. 
Без нищо да е ограничено и скопявано Big Grin

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
[-] 2 потребители изказват благодарност на hondarullezz за това мнение:
  • algor, naskogeo
Цитирай

коментирайте септемврийския ъпдейт.няма как да стане на двата ми телефона едновременно ъпдейта да ги забави.ползвам два телефона с8 със сменени дисплеи и батерии преди няколко месеца.бях доволен преди да инсталирам последния ъпдейт.телефоните съм ги взел когато ги пуснаха в продажба а не след година когато свалиха цените.визирам че нещо се омазва всеки път софтуерно в s моделите след две- три години.моята жена не седи до мен и не ползва с8 но спря да ползва s моделите на самсунг точно поради тази причина преди две години.защо с ноута не стоят така нещата?
не желая да обидя никого.

здравейте колеги!
който има проблем след като сте си сложили септемврийския ъпдейт, нулирването на телефона върши работа.нужно е след нулиране около час да поработи телефона и си тръгва нормално.тъй като разполагам с още една s8  която не нулирах ,  закачих я за лаптопа да погледна от къде идва забавянето/от любопитство а не че имам време за такива глупости/,се видя  че  гугълския код за сигурност създава проблема.само ресет на телефона не върши работа.дано съм бил полезен.успешен ден на всички
[-] 2 потребители изказват благодарност на xarkas за това мнение:
  • naskogeo, petq8706
Цитирай

Няма ли да има октомврийски? Нещо затихна темата

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

(2019-10-22, 19:17:48)AndroiOS написа:  Няма ли да има октомврийски? Нещо затихна темата
За к'во ти е !? Таман малко се кротнаха батерийките  Big Grin Big Grin Big Grin!!
Цитирай

И аз чакам ъпдейт. Най-малкото има опасен експлойт, който засяга нашите телефони.

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай

(2019-10-23, 09:33:21)Terko написа:  И аз чакам ъпдейт. Най-малкото има опасен експлойт, който засяга нашите телефони.
Какво значи това на български!!
Цитирай

(2019-10-23, 10:41:55)emo_841 написа:  Какво значи това на български!!
Извинявай, бързах. Обикновено обичам да ползвам български думи, вместо чуждици. Има опасна дупка в сигурността, за която писаха преди седмици, че засяга S8/S8+ https://www.theverge.com/platform/amp/20...wei-xiaomi

Общо взето, могат да ни хакнат с обаждане по What's up.

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай

Аз не използвам Wassup. Няма за какво да се притеснявам Big Grin

LG G6 H870;
Galaxy S8 SM-G950F
Xiaomi Redmi 8A
Цитирай

(2019-10-24, 19:59:24)AndroiOS написа:  Аз не използвам Wassup. Няма за какво да се притеснявам Big Grin
Аз също!!
Цитирай

(2019-10-22, 19:17:48)AndroiOS написа:  Няма ли да има октомврийски? Нещо затихна темата
Има. Още не е разпространен за BGL. Това ще стане скоро.
Цитирай

(2019-10-22, 19:17:48)AndroiOS написа:  Няма ли да има октомврийски? Нещо затихна темата
Ще има! Март месец!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-11-07, 10:46:00)siv222 написа:  Ще има! Март месец!

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
За нашите 8мици всичко приключи !!Ще има само годишен ъпдейт.
Цитирай

(2019-11-07, 12:28:21)emo_841 написа:  За нашите 8мици всичко приключи !!Ще има само годишен ъпдейт.
Гадост... Другият път няма да е Самсунг...

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай

Вие от марс ли падате? Има пач за октомври, почти навсякъде освен за BGL.
Направете си труда и отворете sammobile.

Второ как пък преценихте, че годишен или пък точно март месец ще има ъпдейт?

Трето, пак отворете sammobile и прочетете политиката за ъпдейти на Samsung.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • borismw, naskogeo, seemore
Цитирай

Не обръщай внимание на хейтъри .

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай

За мтел пише че е излезнал: ЦЪК
Цитирай

(2019-11-18, 15:06:20)kerenski написа:  За мтел пише че е излезнал
При мен не е
Цитирай

При мен също......

S20FE SD
Цитирай

Защото не сте с MTL csc.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

Въпреки ясната политика на Samsung има вероятност S8 да получи Android - повече тук. Друг е въпросът дали устройствата ще работят добре с него.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай

(2019-11-19, 14:03:07)divna написа:  Въпреки ясната политика на Samsung има вероятност S8 да получи Android - повече тук. Друг е въпросът дали устройствата ще работят добре с него.
Ха_ха  смях !! Как звучи само !
-недоволен потребител се е обадил разстроен със въпроса защо неговата антика няма да подържа андроид 10.Стреснати от Samsung казали ок добре ще получиш и ти 10ка андроид.
Защо някой по рано не се е сетил да зададе въпроса до Тях, че ние и другите да си получаваме новите операционни системи докато свят светува.То е ясно,че това няма да се случи и много добре го знаете .! Ае са да не се лъжем!По малоумни статия не бях чел!
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • milss
Цитирай

T-Mobile Galaxy S8 November security update released.... Тука в България пак ни пратиха в третия свят.
Цитирай

Утре най_късно и в българия !
Цитирай

кое ОКТОМВРИИСКИЯ ли Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)