Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

На жената телефона си стои на октомврийски пач.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
Аксесоари

Сега се появи за Теленор ( GBL )
На около 3 месеца пускат обновление според моето наблюдение [Изображение: c075e1b63257d49ab377ae4e749fc738.jpg][Изображение: 63f42d13d451eb20f84ee3dd9d53e2b0.jpg]

Изпратено от SamsungGalaxyS8 с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Какво ще кажете за последния ъпдейт!?
Как според вас се справя батерията?
Цитирай

Същата работа. 3:30 SOT, с малко късмет и до 4 ги докарвам. До припомня пак, на орео със същите приложения и начин на използване правех по 5-5:30 SOT. Сега съм на Full HD и с близо 2 пъти по-малко яркост от преди, 2 хард ресета съм му правил, ами не е добре според мен. Просто с пая му е*аха мамата и толкоз.
Цитирай

така правят със по старите модели (2-3 модела преди последния) Преди време имах S2 Plus,като знам как работеше...излезе S5 и моя стана като калкулатор.Леко по леко със ъпдейти го съсипаха...нали искат да си вземеш новия затова.До преди половин година бях със S8 скапаха батерията от всякъде и сега съм с S10 да видим до кога.
Цитирай

Само не знам, като ви казвах още за първата версия на Пай, че не струва... защо се опитвахте да ме опровергаете. Аз си стоя на Орео и си имам супер пъргав телефон. Това, в комбинация с къстъм ядро и ад блокър е страшна комбинация.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • venzimir
Цитирай

(2019-12-16, 17:54:57)toem84 написа:  така правят със по старите модели (2-3 модела преди последния) Преди време имах S2 Plus,като знам как работеше...излезе S5 и моя стана като калкулатор.Леко по леко със ъпдейти го съсипаха...нали искат да си вземеш новия затова.До преди половин година бях със S8 скапаха батерията от всякъде и сега съм с S10 да видим до кога.
То и S10 не кара повече от 8-цата .Аз за сега , ще карам със 8- цата , мислех да направя ъпгрейд до S 10 , но мисля че се губи смисъла.Не ме разбирай погрешно, най-вече говоря от към бматерия!.
До година идва и 11номер!  и тогава мисля да действам!.
Цитирай

С Android 10 съм и нещата са по добре от Android 9 от към батерия.Незнам немога да правя заключения,и не обръщам чак такова внимание,като падне зареждам и така Smile
Цитирай

(2019-12-16, 20:43:02)toem84 написа:  С Android 10 съм и нещата са по добре от Android 9 от към батерия.Незнам немога да правя заключения,и не обръщам чак такова внимание,като падне зареждам и така Smile
Радвам се да чуя, че в андроид 10'' нещата са по-добре! Wink Smile
Цитирай

(2019-12-16, 19:55:53)alexander_sirakov написа:  Само не знам, като ви казвах още за първата версия на Пай, че не струва... защо се опитвахте да ме опровергаете. Аз си стоя на Орео и си имам супер пъргав телефон. Това, в комбинация с къстъм ядро и ад блокър е страшна комбинация.
  В нас сме с 2 осмици , веднага след като дойде Пай ги ъпдейтнахме и аз не го харесах. Още можеше да се върна на Орео. Батерията чувствително по-зле , важни за мен програми не работеха. Сравнявам ги по бързина и Ореото се справя по-добре. Който е честен , не може да не отчете , че с Пая се е прекарал ! Но това е като с феновете на футбола и т.н.

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
[-] 1 потребител изказва благодарност на venzimir за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай

Аз не съм се прекарал, въпреки че мога да се върна на Орео.
Също съм с руут и къстъм кърнел. Сложил съм и L speed, който съм настроил. Имам батерия и пъргавина. Доволен съм.
Всеки си рашава за себе си какво да ползва.
Ако ползвам Орео, то би било от носталгия и за малко. Иначе ми изтлежда лекоо античен.

Цитирай

Дойде декемврийския пакет.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladi1 за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

На кой оператор това , че при мен няма.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Телефона е мтелски, а се ползва с теленорска карта.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай

Май само за MTEL има а ?
Цитирай

Дойде Wink

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
[-] 1 потребител изказва благодарност на hondarullezz за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

Да , дойде . Теглете !

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
[-] 1 потребител изказва благодарност на naskogeo за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

[Изображение: 4ad4ee5a6612575dc88d1eb5046c47c4.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-01-22, 10:30:45)rosenirs написа:  [Изображение: 4ad4ee5a6612575dc88d1eb5046c47c4.jpg]

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Уж бяха спрели ъпдейтите на S8 . или .Сигурно това ще е годишния ъпдейт,защото виждам че е доста голям като файл.
Цитирай

Това си е обикновен секюрити ъпдейт. Големината на файла не бива да те притеснява.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай

Дойде февруарският ъпдейт.
3-годишна поддръжка, без нито един месец да бъде презкочен по отношение на ъпдейтите.

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s8...-released/
Цитирай

(2020-02-17, 19:20:29)galaxyhopper написа:  Дойде февруарският ъпдейт.
3-годишна поддръжка, без нито един месец да бъде презкочен по отношение на ъпдейтите.
И на мен ми стана интересно! А пък аз бързах да го продам ама явно съм грешил.Явно си взимат поука от "Ябълките"
Цитирай

Пуснаха нов ъпдейт на Samsung Health, с който работи нощният режим. [Изображение: bc7a4c1fe3dd0b20a51fc70b7b6390b4.jpg]

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ох, аз съм още с ноемврийския sk9. От Теленор. Чудя се дали да не флашна друг върху този. Кой ще ми препоръчате? Но не искам да губя данните от текущия.

Samsung Galaxy S 8+, Renault Scenic 1.9 dci, beautiful woman and wonderful child
Цитирай

Ако ти се занимава... флашвай най-новия. Но, не виждам смисъл, тъй като ти си с последната версия, при която има оправени бъгове, всичко след твоята версия са кръпки по сигурността. Smile

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)