Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

И аз едвам изкарвам деня, хем не го ръчкам много. Дори не може да докара 3 часа екран - ужасно е. Ходя с външната батерия като някой и аз нз какво. Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Про мен е добре, това Лудо много ми точи батерията, но две три игри максимум на ден Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

S20FE SD
Цитирай

От Samsung потвърдиха, че от сега нататък, Galaxy S8 и Galaxy S8+ вече няма да получават месечни пачове за безопасност. Те бяха прехвърлени в списъка на смартфоните, които ще получават актуализации веднъж на тримесечие. Все пак можем да се предположи, че устройствата ще имат  поддръжка поне още една година, а ако е успешна - още две години. За повече инфо - Тук

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Harbinger, kerenski
Цитирай

Супер и без това от тия месечни ъпдейти/даунгрейди не съм видял нищо добро досега.
Цитирай

(2020-05-04, 14:57:51)NoMaD написа:  От Samsung потвърдиха, че от сега нататък, Galaxy S8 и Galaxy S8+ вече няма да получават месечни пачове за безопасност. Те бяха прехвърлени в списъка на смартфоните, които ще получават актуализации веднъж на тримесечие. Все пак можем да се предположи, че устройствата ще имат  поддръжка поне още една година, а ако е успешна - още две години. За повече инфо - Тук
E ,време беше!
Цитирай

Дойде актуализацията за май месец!
[-] 1 потребител изказва благодарност на iana_dimitrova92 за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай

(2020-06-16, 06:05:43)iana_dimitrova92 написа:  Дойде актуализацията за май месец!
Пак ли ? Нали уж ги бяха спрели
Цитирай

Какво лошо, нека има . Въпроса е да са положителни и в плюс за телефона,ама на дали.
Цитирай

Има голям юнски ъпдейт.
Цитирай

Колко пък да е голям 1 или 2 GB. И дали не се бъркаш с този от май, който дойде през юни?
Цитирай

Дойде майския ъпдейт, само че батерията си остана скапана като с априлския

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на brabus за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

За триене.

 
Цитирай

Ъпдейт Юни Smile

S20FE SD
Цитирай

Има ъпдейт ама за батерията едва ли ще има промяна...

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-09-23, 17:54:26)kerenski написа:  Има ъпдейт ама за батерията едва ли ще има промяна...

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Май има. От сутринта, свален от зарядното сега съм на 50% батерия с около 2 часа SOT. Ще видим следващите дни.

Допълнение : преди малко го сложих на зарядно на 1%. За около 24 часа ползване-3 часа SOT.
Цитирай

Какъв е този ъпдейт!? Трябва да е втори за този месец,защого аз за този месец получих !
Цитирай

22 часа на батерия / Екран 1ч и 40мин..... Б*х това подобрение Big Grin
Цитирай

Версия G950FXXSADTI1. Ниво на защита 1 септември 2020. След този ъпдейт само при мен ли има силно забавяне в работата на телефона, а и тук там по някой бъг в приложенията. Пробвах с wipe cache но няма промяна. Събирам отзиви преди да направя factory reset и всичко на ново..
Цитирай

(2020-09-28, 13:47:49)kerenski написа:  Версия G950FXXSADTI1. Ниво на защита 1 септември 2020. След този ъпдейт само при мен ли има силно забавяне в работата на телефона, а и тук там по някой бъг в приложенията. Пробвах с wipe cache но няма промяна. Събирам отзиви преди да направя factory reset и всичко на ново..

Май и при мен леко влачи от време на време, но бъгове нямам. Но пък не ми се ресетва.
Цитирай

И при мен работата с телефона стана „тромава“ след ъпдейта. Намирисва ми на стратегията на Apple... Smile

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай

При мен само батерията започна да се източщава бързо. Преди си правех спокойно 4-5 часа СОТ, а сега... 3

S20FE SD
Цитирай

Здравейте, дали вече има нещо надеждно на базата на android 10 за нашите устройства. Днес направих root успешно и вече се оглеждам за custom rom с този пай просто вече ми омръзна.....

S20FE SD
Цитирай

Аз сложих това https://www.youtube.com/watch?v=lZoLIMFKqcs&t=125s Честно да ви кажа не знам какво точно му е базираното на андроид 10 ама щом са казали. Иначе телефона работи добре с него и батерията също. Кофтито за мен е че е е доста семпло и ми липсват някой неща от официалния Pie. От друга страна няма как да се постигне "лекотата" ако не е "орязано". Всичко отново се свежда до въпрос на избор и предпочитания спрямо батерия и функции. Лично аз май ще се върна на официалния и ще се надявам на по - добри времена за батерията. Big Grin
Цитирай

От тука нататък "по-добри" времена за батерията е само мираж

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на brabus за това мнение:
  • kerenski
Цитирай

(2020-10-07, 16:07:19)martin_varbanov написа:  Здравейте, дали вече има нещо надеждно на базата на android 10 за нашите устройства. Днес направих root успешно и вече се оглеждам за custom rom с този пай просто вече ми омръзна.....
какви са за теб предимствата на root, понеже се чудя какво ще спечеля ако го направя

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)