Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+
Lightbulb 

Мерси много ! Stolt
Цитирай
Аксесоари

Добре бе хора да питам след актуализацията вчера вече не ми се показват клиповете от You Tube на цял екран това за версия плюс ,преди имаше едно малконпрозорче и с него си го правех на целия екран сега го няма ???

Samsung Galaxy Note 4 -> Samsung Galaxy  S6 White ->S6 Edge ->S6 Edge Plus 64 gb Silver Titanium 
Цитирай

Виж в темите за Note 8, там е разискано това вече. Само съвместимите клипове автоматично се разпъват, няма ръчно разпъване вече.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

А разбрах го как става ако някои има проблеми рестартира се приложението и със пръсти го дарпаш и става ако сам бил полезен така става вечв и мисля че така даже е по удобно.

Samsung Galaxy Note 4 -> Samsung Galaxy  S6 White ->S6 Edge ->S6 Edge Plus 64 gb Silver Titanium 
Цитирай

Странното е, че днес когато гледах нещо е YouTube пак го имах малкото квадратче, но ми се показа и как да "щипвам" с два пръста за да зоомвам видеото. Сега пак отговорих няколко клипа и малкото квадратче в ъгъла го няма. Т.е ясно сега е с движението с два пръста.
Цитирай

При мен още си го има.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, сутринта видях че имам новия ъпдейт и го инсталирах. Преди малко забелязах, че в ютуб не ми показва иконката за разтегляне на екрана за да показва на цял, а не орязан. Някой друг с този проблем? Ако да знае ли има ли решение и дали е свързано с ъпдейта? Благодаря.
Цитирай

Разисква се в темата за проблеми и дефекти от 2 дни. Погледни там.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ах извинявам се, трябваше да почета повечко и да не бързам! ?
Цитирай

Както и в постовете над твоя
Цитирай

Здравейте колеги и колежки Smile.Вчера ми дойде ъпдейта и го изтеглих,но не искам да актуализирам точно сега.Някой знае ли как да разкарам нотификацията,че актуализацията е отложена?
Цитирай

Тези който имат проблем с разпъването на клиповете в youtube просто да разпънат с пръсти клипа и готово.
Цитирай

Аз не мога да разбера защо за нещо толкова елементарно се изписаха ебати романите в 6 теми ...
Цитирай

А познай

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

На мен ми показа още първия път, след ъпдейт като отворих YouTube нагледно, и на български Smile как да го променям от тук нататък. Би трябвало и на всички останали да им е било показано, но не са обърнали внимание. https://youtu.be/F0eXdoToOzU

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-18, 10:12:28)DaDiablo написа:  Аз не мога да разбера защо за нещо толкова елементарно се изписаха е**ти романите в 6 теми ...
За теб елементарно, за другите не.
Все си има недоволни.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, от петък съм със С8 и като го пуснах забелязах, че нивото на сигурността му е 1 Юли. За сега не е дошъл Ъпдейт ОТА и въпроса ми е трябва ли да чакам и ли да търся алтернатива за ръчно флашване. Благодаря !
Цитирай

С какво CSC е? MTL е с ниво на сигурност 1 окт

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

И bgl. Ако си го купил от теленор или виваком и е с тяхно csc там няма.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-19, 20:09:53)Marto.g написа:  И bgl. Ако си го купил от теленор или виваком и е с тяхно csc там няма.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
От Виваком е закупен. Това значи, че трябва да си чакам ли Smile
Цитирай

Все пак свали phone info и в раздел csc code виж какво е.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-19, 20:44:11)Marto.g написа:  Все пак свали phone info и в раздел csc code виж какво е.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
VVT
Цитирай

Да. Значи ако не си флашнеш ръчно трябва да чакаш в някакъв момент тия да се сетят да пуснат ъпдейт.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз имах S6 VVT и ъпдейтите идваха с месеци закъснение.
Флашни нещо друго, ако не ти се чака.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай

(2017-11-19, 21:09:55)Marto.g написа:  Да. Значи ако не си флашнеш ръчно трябва да чакаш в някакъв момент тия да се сетят да пуснат ъпдейт.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Края на декември, началото на януари мисля, че ще го пуснат официално.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Ps
Моя грешка, мислех, ще става въпрос за Орео то. Пък за ъпдейте за сигурноста се пускат по етапно и за някой идва с доста закъснение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)