Оценете темата:
  • 19 гласа - средно 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Samsung galaxy S8/S8+

HTC вече пуснаха Oreo и за HTC U11 и от днес за HTC 10.

Samsung Note20 Ultra 5G, Samsung Note9, Samsung S8, HTC 10, HTC One M9, HTC One, HTC Sensation, HTC HD2
Цитирай
Аксесоари

Smile хтц не ги гледай... самсунг са винаги последни с ъпдейтите Big Grin

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2018-01-23, 17:44:04)bnn написа:  HTC вече пуснаха Oreo и за HTC U11 и от днес за HTC 10.
Иии аз да продължа с оф топика XD...

Преди няколко дена всъщност  Big Grin браво за което. Пък от Nokia вече тестват android 8.1 , който аз лично мисля ,че няма да получим, но пък Note може да го получи.
Цитирай

Цитат:който аз лично мисля ,че няма да получим, но пък Note може да го получи.

ще го получим на 99% гаранте! за след това вече не е сигурно. Все пак на апарат се пускат по 3големи ъпдейта както обикновенно.
Цитирай

(2018-01-23, 22:14:55)bobisimeonov написа:  ще го получим на 99% гаранте! за след това вече не е сигурно. Все пак н Stolt а апарат се пускат по 3големи ъпдейта както обикновенно.

Не са ли по два големи ъпдейта ? 
Както и да е  Stolt това му е първия голям ъпдейт на телефона, понеже той си излезе с Нугата а сега ще получи Орео. Тази година ще бъде представен андроид П и след като телефона все още в подръжка би трябвало да го получи.Друг е върпоса ,че останалите прозиводители го пускат 3 месеца след излизането а очевидно на Samsung  им трябва 5-6. Може би в даден момент от време ще изиграе лоша сега защото ще си измият ръцете с това ,че подръжката е свъришла и няма да осигурят даден ъпдейт.
Иначе идята ми беше ,че 8.1 няма да получим понеже от Samsung казаха ,че им било много сложно да пускат ъпдейти и предполагам ,че ще сметнат за ненужно да ни ъпдейтват до 8.1 . Предполагам следващия голям ъпдейт ще е андроид 9 xD
Цитирай

Кой знае. Ще видим , иначе не е драма с тея ъпдейти. Месец по рано или по късно голям праз. Т.е чакаш, чакаш , идва радваш му се един ден на малко по различното и после е същото като преди него. Пак си ползваш апарата и не ти еня ,дали е получил кръпка , ъпдейт или квото и да е.
Цитирай

Поне дано не забавят работата на устройствата с новите обновявания (както някои други) и да са изчистени от проблеми(не както при някои други). Все пак безпроблемната работа трябва да е на първо място. Аз не виждам някаква смислена нова функционалност в повече при Орео.... Уж батерията и работата на заден фон се подобрявала та това ще е интересно. Системните приложения нали вече са качени в Google Play Store, което бе много хитър ход според мен. Стига да ги поддържат. И няма нужда от малки обновявания на андроид версията за да си оправят бакиите в последствие...просто си ги коригират в самото приложение.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Съгласен съм с предния пост. Предполагам не може да се сравняват нещата, но на стария ми телефон с LineageOS Oreo направо летеше. Надявам се и тук да има подобрение в скоростта и да е "butter smooth" вече надеждата умира последна естествено.

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Чакайте си ъпдейта най-късно март месец след премиерата на с9 и с9+ каза ми го регионалният на самсунг, че го мернах в единият от теленорите в Пазарджик

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2018-01-28, 04:50:57)Gosho223 написа:  Чакайте си ъпдейта най-късно март месец след премиерата на с9 и с9+ каза ми го регионалният на самсунг, че го мернах в единият от теленорите в Пазарджик

Разбира му главата на "регионалния"  Tongue

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай

Всяка година едно и също Smile Първо ще излезе новият флагман Galaxy s9 и чак след това с около месец закуснение, ще пуснат новият ъпдейта. Историята се повтаря всяка година, хайпа и нетърпението също.
Цитирай

(2018-01-28, 09:06:27)naskogeo написа:  Разбира му главата на "регионалния"  Tongue

Надушвам нотка заяждане аз какво да направя че си избрал тази марка която не си ъпдейтва редовно телефоните ще си чакаш и ушите ще ти пукат HTC вече пуснаха и на HTC 10 ъпдейт до 8.0, а нокия вече работят по 8.1, сони вече си пуснаха ъпдейта до 8.0 на XZ само и единственно LG и Samsung се бавят всяка година с тея ъпдейти за това и избягвам тези два бранда. Huawei прочетох, че до средата на февруари ще си ъпнат Mate 9 P9 и P10/P10+ заради AI то което искат да вкарат и в тези проблеми само то ги е забавило и май няма да стане, а ще аднат само някакви изрезки от него. Това е всяка година не се е минала и година в която да не си бавят ъпдейтите

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

(2018-01-28, 09:06:27)naskogeo написа:  Разбира му главата на "регионалния"  Tongue

Аз пък без да работя в Samsung мога да ти кажа ,че ще е март месец  Big Grin Big Grin Big Grin логино е
Цитирай

Тези дни получавам разни ъпдейти... Ореото идва?

Изпратено от моят SM-G955F с помощта на Tapatalk
Цитирай

А какво извънредно ще има в това Орео? Защо всички го чакат като наследство?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Smile Нали трябва все нещо да се чака,като дойде ще се чака нещо друго Wink

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Какво лошо има радост да има Big Grin
Цитирай

Нищо, и аз бих се радвал на новото. Но някои сменят марката чак, защото чакали 1-2 месеца повече от други марки ъпдейт. Та се чудя не работи телефонът ли като няма ъпдейт, палачинки ли ще прави с новата версия? Както каза някой ще му се радваш 3 дена и ще забравиш. Smile
Тъпо е наистина гигант с претенции, какъвто е Самсунг да бави повече от останалите, но не бих казал, че е голяма драма. И най-тъпото е, че явно бавят умишлено, за да може първо да блесне новата S серия.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай

Честито! За всички чакащи Wink колко е февруари.

https://www.sammobile.com/news/galaxy-s8...me-markets

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Поредните спекулации и догадки
Цитирай

А дано!
https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...74013.html

<<<<< SAMSUNG GALAXY S10 Plus 128GB (G975F) Android 9 Pie PRISM BLUE >>>>> 

<<<<< Samsung Galaxy S8 Plus 64GB(G955F) Android 9 Pie (BGL) Coral Blue >>>>>

<<<<< Samsung Galaxy A3 (2016)Android 7.0 Nougat 16GB черен >>>>>


Цитирай

(2018-02-03, 19:51:33)arrogant написа:  Нищо, и аз бих се радвал на новото. Но някои сменят марката чак, защото чакали 1-2 месеца повече от други марки ъпдейт. Та се чудя не работи телефонът ли като няма ъпдейт, палачинки ли ще прави с новата версия? Както каза някой ще му се радваш 3 дена и ще забравиш. Smile
Тъпо е наистина гигант с претенции, какъвто е Самсунг да бави повече от останалите, но не бих казал, че е голяма драма. И най-тъпото е, че явно бавят умишлено, за да може първо да блесне новата S серия.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Аз съм от тези сменили марката, заради софтуерните ъпдейти. Просто си взех Гугъл Пиксел 2. Да, по-грозен е, обаче не ми се налага да чакам 6 месеца за нов ъпдейт. Да не забравяме, че С8 е flagship, какво става когато излезе С9, тогава миналият модел изпада в забвение. Биксби също беше мотивация за смяната, както и fingerprint sensor. Имах също и Note 8, който, въпреки по-тежкия софтуер, работеше осезамос по-бързо от С8.
Цитирай

Е, няма как един продукт да отговори на очакванията на всички потребители. За щастие - алтернативи има, който се дразни - сменя Smile На много от ползващите телефона им е все едно кога ще излезе новия ъпдейт Smile А разбирам и маркетинговата стратегия на Самсунг.

Аз кротко и тихо чакам новото чудо да се случи, и ми е интересно дали ще гръмне темата. За първи път ще съм свидетел на явлението във форума Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Ще станеш свидител на това как всеки един се отчита, буквално, дали е получил ъпдейта.
Ако го е получил - ще има скрийншот, ако не - рев от рода на "ей, тия GBL са винаги последните".
Big Grin
Цитирай

А после ще има, що батерията ми свършва толкова бързо, или еди кое си приложение що не ми работи .... картинката всяка година е една и съща, без значение от марката телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)