Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

samsung Health
#1

Малко предистория телефона ми е рутнат исках да освободя място на диска за целта инсталирах на компа Smart Switch направих архив и изтрих съдържанието на телефона. Флашнах на ново и отново рутнах телефона. закачих го на Smart Switch и върнах информацията за съжаление обаче при стартиране на Samsung Health ми излиза надпис че приложението не може да се отвори заради рутирано устройство. Дайте някакъв заместител на приложеието
Цитирай
Аксесоари
#2

Малко инфо със андроид 7 ли си ?



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#3

Повтори процедурата, но преди да рутнеш инсталирай и стартирай S-health.
Цитирай
#4

Да с Нугата съм но проблема е там , че като влизам с профилите си в Гугъл и Самсунг при първото пускане на телефона и когато ги възтановявам приложенията си Самсунг явно вижда SuperSu
Цитирай
#5

Щом си на 7 ето ти едно видео за да си оправиш приложението щом си руутнат
https://www.youtube.com/watch?v=buOoVRRlNVg



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай
#6

Много благодаря
Цитирай
#7

Добре, аз не съм с руутнат телефон как да го оправя това нещо?След ъпдейт към 7.0 ми показва точно този ерор.
Цитирай
#8

Пробва ли да изчистиш данните в меню "Приложения" в настройките?
Цитирай
#9

(2017-04-27, 15:24:57)Jairusx написа:  Добре, аз не съм с руутнат телефон как да го оправя това нещо?След ъпдейт към 7.0 ми показва точно този ерор.

Щом не си руутнат, ето:
1-инсталираш последния ъпдейт на 6.0.1 със один
2-след като телефона се включи, форматираш телефона и триеш всичко вътре каквото има
3-настройваш си профилите
4-теглиш от самфирм нугата (7)
5-флашваш отново през один
6-след като се включи телефона влез и ще видиш че работи
7- МНОГО ВАЖНО - не правиш формат или ресет на телефона, иначе пак ще ти се покаже че е застрашено и ще трябва цялата процедура наново Wink
А аз съвсем случайно го открих правейки лични опити, не знам дали някъде го има написано Smile
3 седмици бях така, проблеми нямах, върнах се на 6.0.1 защото батерията ми е по-добре оптимизирана от към живот, пробвах и със къстъм ром на нугата и пак е зле батерията!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)