Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с получаване на нотификации при Honor 7i
#1

Проблема е следния не се получават нотификации при нито едно приложение .Инсталирал съм viber ,skype, facebook и abv дал съм от настройки разрешения за получаване но или не идва нищо или идва след като отворя самото приложение с emu 3.1 android 5.1.1 .
Цитирай
Аксесоари
#2

Дано разбираш английски, че не мога да пиша толкова сега. Трябва и трите описани настройки да направиш за всяко приложение по отделно, описанието може малко да се различава според версията на EMUI, но ще се ориентираш.

Линка

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#3

Ясно в сервизното меню и оттам да ги направя.

Изпратено от моят HUAWEI ATH-UL01 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Ами не е точно в сервизното... ако не можеш да се оправиш довечера ще ти напиша стъпките.

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#5

Ок Благодаря ти Smile То май аз съм ги изпълнил тези указания почти всички вече се получават безпроблемно.

Изпратено от моят HUAWEI ATH-UL01 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Ето едно кратко ръководство, защото получавам запитвания и на ЛС.

За всяко приложение (като Месинджър и тн.) трябва да се направят и трите стъпки:

1.Настройки > Батерия > Почистване при заключен екран > Приложенията от които искате да получавате уведомления да се маркирани като "да не се затваря".

2.Настройки > Приложения > Синьото бутонче за настройки най-долу > Специален достъп > Игнориране на оптимизациите > От падащото меню със със синята стрелка се избират "Всички приложения" > Приложенията от които искате да получавате уведомления да са маркирани като "разрешаване" или "разрешено".

3.Настройки > Лента за известия и състоянието > Управление на известията > Приложенията от които искате да получавате уведомления трябва да им отметнете "позволи известия" И "приоритетен дисплей". Задължително и двете.

Забележка: С последната настройка приложенията ще заобикалят режима "Не безпокойте", ако не искате да е така трябва да го настроите на "Само будилници".

All we are is dust in the wind...
Цитирай
#7

Работи за сега коректно,но най -добре сами да ръчкате по телефона ,за да дооправите този проблем .При мен настройките са съвсем различни и трудно се намират но се справих някак.[Изображение: 0ccd9ab2ccad9d561b0de83c0a16393a.jpg]

Изпратено от моят HUAWEI ATH-UL01 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Възможно е, тези които съм дал са за EMUI 5.1 на P10 Plus. Предишните версии май имат малко по-различни менюта в настройките.. Както и да е, важното е че работи.

All we are is dust in the wind...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)