Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10

(2018-01-21, 11:55:54)mitko.stefanov написа:  Който иска да го хакне , ще го хакне . Проблема не е в това кой има по-нов секюрити пач а , че телефона е изоставен на произвола на съдбата , че няма накъде повече . Кой нормален човек ще се занимава да инсталира ъпдейти чрез някви програми там . Да се оправят потребителите както могат . Или ще руутват , ще инсталират от фф или да чакат . Кво като сме дали 800+ за телефони които я изкарат 2 години я не . Кво от това ... Е*авка от всякъде просто . То след 5-6 месеца андроид P ще излезне а ние тепърва ще чакаме Орео февруари или март . Ако имах пари щях да си взема нормалният пиксел и това е ама нямам толкова пари и съм направил компромис за който съжалявам вече . Мисля , че някои от колегите ще ме подкрепят . Ако си мислите , че съм единственият който "мрънка" , погледнете темите в xda или групите във фейс за P10/P10 plus . Интересното в случая е , че всеки който мрънка за ъпдейти е дете , мрънкач и т.н. а реално погледнато това е един от най-големите проблеми в андроида . Орео е под 1% във всички телефони в света . Това говори достатъчно . Лек ден ви желая . Smile

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Проблема с ъпдейтите е при абсолютно всички производители и марки! При абсолютно всички класове устройства! Всички знаем, че това е слабост при Android-устройствата. И не виждам смисъл от постоянно дуднене по въпроса! Относно така описания "бъг", то аз нямам такъв! А като чета и Xda, изобщо не смятам, че е масов проблем!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
Аксесоари

И кой, нокия, сони и пиксел ли имат проблем?
Цитирай

(2018-01-22, 13:09:18)russy написа:  Малко история - Galaxy S3 - след 4.0.4 поличихме 4.1.2 и беше кошмар. После S4 - 4.2.2 към 5.0.1- не искам да си спомням направо. Само на LG G3 беше добре направен ъпдейта. А малко по-драстично е при преход от Windows 8 към Windows 10 на лаптопите на Асус - така се омотваха, че нямаше оправяне, лично на мен ми дадох нов защото беше омазан тотално.
Така че не се ядосвайте за забавянето, по-добре да го изпитат добре и тогава да го получиме....
Не , че нещо ама като им знам на Хуавей ъпдейтите надали ще са оправили нещо ... Щом 5 месеца не могат да оправят бъга с затъмняванвто на екрана във фейс , хроме , телефон , съпбщения и т.н. ми е ясно колко ги правят добри ъпдейтите ... Дано както казват в xda при 8.0 да е оправен !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

И при новоизлюпената "Nokia" ъпдейтите са си слабост! Точно за Sony няма смисъл да се коментира политиката им при обновяванията! Достатъчно е да се погледне форума им ! Фенщината е излишна! И да, ъпдейтите на Huawei, поне тези които съм получил са достатъчно добри! Ако някой има някакъв проблем, който може би дори е хардуерен и очаква специално отношение и ъпдейт от Huawei или която и да е друга компания, надали ще го получи! По разбираеми причини! Но важното е да си мрънкаме!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Фенщина от мен. Бъркаш. По-скоро от теб е. И кое е слабото, всеки месец ъпдейт. Реално хуавеи са по-назад, това е. По един голям ъпдейт поне до сега както явно ще стане и с p9..
Цитирай

На мен когато ми затъмни примерно Фейсбук просто излизам и влизам докато се оправи. Понякога се случва и 10 пъти да го правя, но се оправя.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Аз с фейса не съм имал такъв проблем, нито с хром или каквото и да е. ОБАЧЕ като говоря по месинджъра, Вайбър или какъвто и да е друг ап дисплея ми потъмнява, но пък е активен и вече безброй пъти си спирам нета с ухо или пък променям бог знае какви настройки. Няма телефон без кусури, иначе нямаше да е интересно и да го има една голяма част от форума Smile
П.С. искрено пожелавам на всички най-големите проблеми да са с телефоните ни, с нищо друго Smile
Приятна вечер.
Цитирай

Голямо мрънкане за тези ъпдейти.. Когато смените няколко марки, ще разберете, че е все тая, а дотогава няма нужда от излишно разводняване на темата.

Huawei P10
Цитирай

Фенщина било да искам телефонът ми да се поддържа който струва 800+ ... ОКЕЙ , хахах ! Тогава да си седим всички на самсунг с2 и е*ал съм ги в ъпдейтите . Всеки втори китайски батак произвежда телефони . Само си задай въпроса защо почти никой не купува zte , doogee , prestigio и тем подобни . Стой си на Gingerbread цял живот и това е . Нали за това са ъпдейтите - да оправят бъговете и да добавят ново екстри . Такава логика просто не бях виждал , заклевам се ! Дори моторолите за 300-400 лева са с андроид 8.0 . Щом xiaomi ще ъпдейтне над 30 телефона до MIUI 9 защо пък Хиавей не могат да ъпдейтнат 2 модела до 8.0 а ?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

А не си виждал. Разрови се по другите теми и ще изскочат още.
Цитирай

Прочете ли всички коментари от начало до край, или просто хвана по 1-2 думи? Половината(+-) от актуалните флагмани дошли с андро 7 още не са видели аднро 8. Какво ли им е на ползвателите на с8 с цена 1200лв като висят на андро 7? Xiaomi имат супер различна политика за ъпдейти, като наблягат на собствената си модификация на андроид, от колкото да вдигат версията от андро 7 на 8.
Huawei не е просто китайски бранд, а и иноватор(тук темата е широка), и са голяяям производител на телекомуникационно оборудване.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

(2018-01-22, 16:45:12)maktub19 написа:  Проблема с ъпдейтите е при абсолютно всички производители и марки! При абсолютно всички класове устройства! Всички знаем, че това е слабост при Android-устройствата. И не виждам смисъл от постоянно дуднене по въпроса! Относно така описания "бъг", то аз нямам такъв! А като чета и Xda, изобщо не смятам, че е масов проблем!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Вече е слабост и при айфоните...споко. Явно такива са политиките...слаби ъпдейти, за да се купуват нови модели. Имам двама приятели с айфон 7+...след последния ъпдейт реват яко... тотал щета. Иначе винаги ще има някой за нещо да мрънка... няма перфектен смартфон! Няма и да има...не че не могат да го направят...
Цитирай

Преди малко получих доста разочароващо съобщение от Huawei. Бета програмата за ореото, няма да я има в България. Ще чакаме явно OTA-та.

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Аз пък съм доволен от ромовете в Уавеите. Телефона ми работи бързо, не затваря приложения, не зависват, има имплементирани много удобни функции, пермишъни и тн.

Сега до колкото разбрах, Project Treble е в сила, и от тук нататък ъпдейтите ще идват малко след тези на пикселите.
Цитирай

Според FF b185 (112861/2) е одобрен за инсталация. Още не съм го сложил, но изглежда е така желаната кръпка за сигурност от началото на годината.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

Току-що пристигна b185 OTA .

Xiaomi 13T Pro
Цитирай

От 2 часа съм с  FF b185, full ota 17.01!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

И аз съм с новата версия, забелязах че има нови еможита ?

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

И при мене дойде B185 .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

И при мен дойде сега през ОТА.[Изображение: 207e28a9e50b741aea3e0b5f9997e316.jpg]
Цитирай

От 179, а сега вече съм със 180 имам усещане, че не зарежда така бързо!
При вас как е ?
Цитирай

Няма никакво забавяне нито при b180, нито при 185!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Ама за сметка на това батерията пада супер бързо

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

Това е секюрити пач- нито батерията кара повече, нито по-малко, нито телефона е по-бърз, нито по-бавен, нито не знам си какво още.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

(2018-01-28, 18:44:40)bitmad написа:  Това е секюрити пач- нито батерията кара повече, нито по-малко, нито телефона е по-бърз, нито по-бавен, нито не знам си какво още.

Абсолютно вярно! Ама нали трябва все да мрънкаме за нещо...!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)