Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P10

за всеки един секюрити пач, за всеки един телефон е точно така. В раздела на п8лите от 1 година чакат някакви нови андроиди, но получават секюритита и все телефоните им стават или супер бързи, или супер бавни, а най често батериите им на по 2+ години точно след ъпдейт се прецакват.
Аз винаги след ъпдейт усещам как телефона лагва, поне първата минута усещам това, а редовно не я дочаквам и нея и рестартирам телефона още веднъж, в супер редки случаи след това го рестартирам още веднъж. В крайна сметка всичко ми работи ок.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай
Аксесоари

(2018-01-28, 22:01:30)maktub19 написа:  Абсолютно вярно! Ама нали трябва все да мрънкаме за нещо...!

Да, трябва! Ако беше само секюрити пач нямаше да има нови еможита, например.
След този ъпдейт телефона започна да ми забива, а такова нещо преди никога не е имало! А батерията буквално се топи! Пада с 1 процент на 4 минути ползване. Преди беше на 10-15 минути. Нямам какво друго да коментирам.. Ъпдейта е повече от ужасен.

 Huawei P10, Graphite Black!
Цитирай

(2018-01-28, 23:11:24)Android_big.fan написа:  Да, трябва! Ако беше само секюрити пач нямаше да има нови еможита, например.
След този ъпдейт телефона започна да ми забива, а такова нещо преди никога не е имало! А батерията буквално се топи! Пада с 1 процент на 4 минути ползване. Преди беше на 10-15 минути. Нямам какво друго да коментирам.. Ъпдейта е повече от ужасен.
Ами не е лошо да потърсиш причината за тези си неволи в нещо друго!  Защото след b185 нито телефонът ми забива, нито батерията се държи по-различно от преди! А така като чета насам-натам не  съм попадал на подобни оплаквания! Аз  лично не смятам обновяването за ужасно! Бих помислил какво друго съм инсталирал, или бих направил няколко рестарта след ъпдейта или дори ресет, ако не е правен след няколко поредни обновявания!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Колеги, имам следната чуденка:
Преди време трябваше през FF да ъпдейтна от 151 до 169, за да ми пристигна 171 по ОТА. Днес ми дойде 185. Въпросът ми е с последния ъпдейт дали идват промените и от пропуснатите версии 179 примерно?
Цитирай

Здравейте, да питам и аз някой ъпдейтвал ли е до В185 за L25 през ФФ. На мен ми дава че е одобрен само за L09.
Цитирай

Във FF има b186 за L09 и L29, но още не е одобрен за инсталация! Корекции за сигурнoст на Google!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

(2018-01-28, 13:55:47)_VicTor4o_ написа:  От 179, а сега вече съм със 180 имам усещане, че не зарежда така бързо!
При вас как е ?

И на мен ми прави впечатление, че зарежда по бавно, като не съм правил ресет след ъпдейта, но не ми се прави всичко отначало.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Братя, един бърз малоумен въпрос от просТ индиянец. Изтеглих с ФФ 180.zip.
И после какво се прави? Къде го сложи тоя зип файл, въобще може ли да кажете с 2 думи какво се прави по нататъка. Гледах назад, ама всички обяснения свършват до изтеглянето...и после инсталирате. Как?
Цитирай

.zip-а е ако искаш да инсталираш ъпдейта през TWRP. Ако не ти се занимава да флашваш можеш по този начин да инсталираш ъпдейт-а -> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1447610

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

10х
Тегли се. Бях забравил да напиша порта на проксито.

П.с. Готово. Вече съм със 185.

Последно къде да потърся ЗИП файла за да го изтрия? Не го намирам никъде, а очевадно се е свалил някъде, защото ми отчете намаляване на вътрешното пространство памет с 2-3 гб.
Цитирай

Чак сега виждам, че имаш още един въпрос.

За това не съм сигурен, но виж колко място имаш в момента, влез във FF, отиди в настройките и избери Delete HWFF Folder. Мисля, че тук се теглят .zip-овете.

За всеки случай ако искаш отиди в /storage/emulated/0/HWFF ръчно и ако видиш .zip файл със подобен размер най-вероятно е това.

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

Здравейте, някой обновил ли е през FF до В185 за VTR-L29, че на мен ми дава че не е одобрен.
Цитирай

А какво стана с Oreo,май още ще чакаме?

Huawei P40Pro
Цитирай

май, май ще си чакаме. Като гледам лг г6 не е с андро 8, което за лг е нетипично, и другите без 8 сме ние, а от старите флагмани видях само, че с7 си чакат. Явно нашия бранд не се слави с бързи ъпдейти, можем да се надяваме за началото на март и/или на качествено обновяване на софта без проблеми
едит:Като чета в xda на някои им излиза b360 в ff, което се надявам, че означава, че ни делят седмици до андро 8.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

В официалния анонс на хуауей беше споменато, че орео за p10 и разновидностите му, е планиран за първата четвърт на 2018 година, което ще рече, че тя изтича в края на месец март. Друг е въпросът колко ще спазят тия срокове, защото както по-горе се спомена, хуавейци не се славят с бързи ъпдейти. Спомням си миналата и по-миналата година драмите с p9 и най-вече p9 lite.
Цитирай

Не би ли трябвало края на Април да е?
Цитирай

(2018-02-13, 15:41:40)krasimirVM написа:  Здравейте, някой обновил ли е през FF до В185 за VTR-L29, че на мен ми дава че не е одобрен.

Има 10-12 версии м/у B185 и B186, все някоя ще стане!

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Във ФФ излезна бета орео за P10 plus . Имайте търпение ! До 10 дни ще излезне и за нашият телефон тази бета . А за официалната версия мисля , че някое време март ще излезне . Попринцип бетите на Хуавей са им добри .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Добри новини . Фейс ънлок от хонор view 10 ще я има и при п10 и п10 плюс .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Яко е, че работи без да натискаш Пауър бутона както на ВъйФон. Поглеждаш и се отключва веднага, дори не мисли. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Интересно, това с ореото ли би трябвало да дойде?

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай

https://youtu.be/-aWUtWEiw1s

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Айде честито колеги . Във фф вече има ореото ( най-новият ъпдейт на ореото с февруарският секюрити пач) . 100% тези дни ще е одобрен за инсталация . Нямам търпение !

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2018-02-24, 07:46:23)mitko.stefanov написа:  Айде честито колеги . Във фф вече има ореото ( най-новият ъпдейт на ореото с февруарският секюрити пач) . 100% тези дни ще е одобрен за инсталация . Нямам търпение !  

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Чакаме го.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ще си почакаме 15-30 дена(надявам се). Номера с фейс ънлока не ме кефи- приятел със С8 ми го демонстрира и не ми допадна, а и не работи ок.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)